مونترال زن تلاش می کند تا خلاص شدن از CHSLD و سپس ارسال هزینه اضافی پس از مرگ او

مونترال که می گوید او از این حق محروم به حذف او از پدر خود مراقبت دراز مدت تسهیلات پس از یک COVID-19 شیوع است ویران و توهین که خانواده اش را دریافت توجه از کبک بیمه سلامت مدیره (RAMQ) ترسیم افزایش در هزینه برای یک اتاق او بود نقل مکان کرد به تنها چند روز قبل از او درگذشت.

در ضمن یکی از قصور وکیل مشاوره خانواده به دنبال یک دستور دادگاه اگر امکانات حاضر به آزادی عزیزان خود هستند.

“این غیر قابل قبول است که دولت به جای ما ارسال خود عذر خواهی و یا تسلیت خود آنها برای ما ارسال لایحه” گفت: Despina Kouremenos.

پدرش 79 ساله Theodoros Kouremenos رنج می برد از Alzeihmer را, سرطان روده بزرگ و دیابت است. او اعتراف کرد به CHSLD Notre-Dame-de-la-Merci در ماه اکتبر پس از دخترش گفت: خانواده دیگر نمی تواند کنار آمدن با حداقل خانه-مراقبت از خدمات ارائه شده توسط بهداشت محلی آژانس.

داستان زیر را ادامه می دهد تبلیغات

ادامه مطلب: کبک به نرم coronavirus مربوط به قوانین برای سالمندان در خوابگاه های خصوصی

زمانی که این بیماری همه گیر آمار در ماه مارس به خانواده انتظار می رود آن را تنها چند هفته است. اما زمانی که مه نورد در اطراف با یک شیوع در تاسیسات خانواده درخواست شده به او را به خانه.

“متاسفانه شما نمی تواند پدر خود را به خاطر ما موارد مثبت در مرکز” گفت: یک ایمیل از آژانس به خانواده است.

در همان ایمیل آنها ارائه شده برای تسهیل FaceTime گفتگو با پدر خود. او دو هفته بعد در تاریخ 22 آوریل.

[ ثبت نام برای سلامت ما IQ برای عضویت در خبرنامه آخرین coronavirus به روز رسانی ]

Theodoros Kouremenos
اواخر Theodoros Kouremenos دیده می شود در این عکس بدون تاریخ ارائه حسن نیت ارائه میدهد از خانواده است. ارائه شده توسط Despina Kouremenos

“سخت ترین بخش این است که ما نمی تواند با او در آخرین روز و او واقعا نمی دانند چه می گذرد. او واقعا نمی توانست درک کنند که چرا ما وجود ندارد با او گفت:” دسپینا.

داستان زیر را ادامه می دهد تبلیغات

خانواده دریافت اطلاع از RAMQ یک هفته پس از مرگ او ترسیم افزایش کمک های مورد نیاز برای ماه های آوریل و مه به مقدار افزایش در حدود $200 برای آوریل و 400 دلار است.

ادامه مطلب: کبک تاخیر بازگشایی فروشگاه های خرده فروشی در مونترال در میان بیماری همه گیر کوروناویروس

در بیانیه ای به اخبار جهانی بهداشت محلی آژانس نمی خواهد آدرس این مورد خاص اما اصرار خانواده خواهد بود معاف از پرداخت هزینه های اضافی.

“برای ماه مارس ساکنان خواهد شد در صورتحساب یا لیست به روز آنها در CHSLD در رای قبل از تاسیس این بیماری همه گیر…وجود خواهد داشت بدون صدور صورت حساب برای ماه مارس در مورد که در آن ساکن درگذشت در مه” توضیح امیلی یعقوب از روابط رسانه ای در CIUSSS du Nord-de-l’ile-de-مونترال.

بیانیه ای منتشر شد سهشنبه شب از کبک بهداشت و خدمات اجتماعی وزارت نشان می دهد چنین هزینه معاف خواهد بود برای همه. “اندازه گیری در حال حاضر در حال شفافی به اطمینان حاصل شود که هیچ کاربر را مجبور به فرض افزایش در هزینه های مربوط به مبارزه با COVID-19.”

وکیل قصور پاتریک مارتین-منارد خواستار دولت برای بررسی سیاست های اتخاذ شده در بسیاری از امکانات منع همه ساکنان از ترک پس از شیوع.

“من فکر می کنم آن را بسیار گمراه کننده از راه پرداختن به این” مارتین گفت:-منارد.

داستان زیر را ادامه می دهد تبلیغات

“افرادی که هنوز COVID-19 خواهد بود و آسیب پذیر برای دریافت آن باید ارائه جایگزین امن برای اقامت در یک محل که در آن آنها خواهد بود به احتمال زیاد به آن را دریافت.”

خانواده ها می توانند به دنبال یک دستور دادگاه اگر تسهیلات را انکار می کند و آنها را مناسب برای حذف یک دوست-یک.

“این ماده از حقوق اساسی حق زندگی حق امنیت و حق تمامیت” مارتین گفت:-منارد. “در یک موقعیت شبیه به این من فکر می کنم دادگاه خواهد بود بسیار باز به شنیدن استدلال در مورد این.”

آن را خیلی دیر شده برای Kouremenos خانواده است. اما امید این است که خود داستان پدر را به عنوان یک خدمت از خواب بیدار کردن تماس.

“این فقط جالب است که آنها هماهنگ تلاش های خود را برای ما ارسال دو فاکتورها در عرض یک هفته” گفت: Despina. “اما آنها قادر به هماهنگ کردن منابع مناسب برای کمک به آسیب پذیر ترین جمعیت است.”

مشاهده link ”

© 2020 جهانی, اخبار یک بخش از کوروس Entertainment Inc.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

ایندکسر