مونترال Felicia اسپنسر باعث می شود وزن جلوتر از عنوان UFC جلسه با آماندا Nunes

Category: سی بی سی اسپورت Comments: No comments

کانادا چلنجر Felicia (Feenom) اسپنسر و قهرمان ورزشکار پروزن آماندا (شیر) Nunes هر دو ساخته شده و وزن جمعه پیش از 145 پوند عنوان درگیری شنبه شب در UFC 250.

Nunes وزن در 145 پوند حد در حالی که اسپنسر ذکر شده بود در 144 1/2 پوند است.

اسپنسر (8-1-0) برای اولین بار در کانادا برای به چالش کشیدن برای UFC عنوان از سابق قهرمان سبک وزن Georges St-Pierre در نهایی تفرج سرنگون میان عنوان دارنده Michael Bisping در نوامبر 2017.

Nunes (19-4-0) نیز دارای خروس وزن (135 پوند) تاج است اما تنها با قرار دادن او ورزشکار پروزن (145 پوند) قهرمانی در خط روی pay-per-view کارت برگزار خواهد شد که بدون تماشاگر در UFC Apex — MMA سازمان را در خانه و امکانات تولید.

آمریکا مبتنی بر برزیل که برنده آخرین 10 دعوا یکی از تنها چهار جنگجویان UFC به قانون دو وزن طبقات در همان زمان (پیوستن به دانیل Cormier, Conor McGregor و هنری gabriel gomez rojo).

متولد در مونترال اسپنسر نقل مکان به ایالات متحده آمریکا با خانواده اش هنگامی که او چهار بود. در حالی که او را حفظ کانادا روابط او با شرکت تماس اورلاندو صفحه اصلی.

“او فوق العاده است اما او انسان است’

Oddsmakers نفع Nunes در اطراف plus-600 معنی شما باید به شرط بندی 600 دلار به 100 دلار است.

با وجود این شانس, UFC رئیس دانا سفید گفت Nunes می رود به مبارزه تحت سنگین انتظارات.

“او فوق العاده است اما او انسانی است گفت:”.

“و او دو بخش است که باور نکردنی است,” او اضافه شده است. “و به معنای واقعی کلمه همه در آن بخش در حال شکستن فیلم بر روی او و همه آموزش در مورد چگونه به ضرب و شتم او. آن را هرگز سخت تر از زمانی که شما در بالای صفحه.”

سابق قهرمان خروس وزن کودی (No Love) Garbrandt (11-3-0) چهره رافائل Assuncao (27-7-0) در شرکت اصلی رویداد. Assuncao در رتبه پنجم در میان 135 پوند رقیب در حالی که Garbrandt شماره 9.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>