مونترال خواهران از Sainte-Anne برخورد با COVID-19 شیوع

Category: گلوبال نیوز Comments: No comments

خواهران Sainte-Anne جماعت در مونترال Lachine قصبه در حال التماس برای کمک از اقتدار بهداشت محلی به عنوان معنوی گروه مبارزه با شیوع کروناویروس.

در آوریل 21, آنها خود را دیدم اولین مورد از COVID-19 در بلند مدت خود را اقامت. از حدود 160 ساکنان که در جماعت حدود 28 از آنها پس از قرارداد COVID-19 و شش فوت کرده اند.

ادامه مطلب: Coronavirus: کبک دریافت کرده 55,000 برنامه های کاربردی برای دراز مدت مراقبت از شغل ایتالیایی, توالت می گوید:

نیز وجود دارد که 12 عضو هیات صفحه اصلی بیمار با این ویروس. بسیاری از دیگران در محل کار به دلیل آنها یا ترس و یا به سادگی سوخته می گوید: خواهر سلین Dupuis.

“برخی از آنها در اینجا برای حدود 16 تا 18 ساعت در روز و آنها فقط خسته گفت:” Dupuis. “آنها نیاز به یک استراحت اما ما لازم نیست که کسی به جای آنها.”

داستان زیر را ادامه می دهد تبلیغات

ادامه مطلب: هیدروکسی کلروکین نمی جلوگیری از COVID-19 در افراد در معرض ویروس, مطالعه می یابد

[ ثبت نام برای سلامت ما IQ برای عضویت در خبرنامه آخرین coronavirus به روز رسانی ]

خواهران Sainte-Anne هستند در یک وضعیت منحصر به فرد.

آنها به عنوان یک مرکز خصوصی با وضعیت ویژه ای از خود 160 ساکنان تنها 24 هستند یارانه توسط دولت و بقیه نگاه کرد و بعد با جماعت. ساخته شده است که آن را دشوار است برای آنها را به گرفتن کمک از اقتدار بهداشت محلی آنها می گویند.

“ما نبودند به رسمیت شناخته شده به عنوان یک خبره در دراز مدت مراقبت از تاسیسات و که به نوعی ما را از تمرکز به دلیل CIUSSS غرب جزیره تا به حال برخی از دولت قوانین آنها تا به حال به دنبال” گفت: ژاک Sévigny خواهر از Sainte Anne مدیر کل.

جماعت می گوید آنها بوده است و انجام بهترین خود را برای جلوگیری از ویروس, اما آنها نیاز به کمک.

آنها بوده ام درخواست اقتدار بهداشت محلی برای کارکنان اضافی و تست بیشتر که آنها را دریافت و در روز چهارشنبه.

ادامه مطلب: Coronavirus: Sud-Ouest قصبه طول می کشد جدید اقدام به افزایش اجتماعی فاصله در Lachine کانال

“من فکر می کنم شما باید کمی دقیق تر و نگاه تصویر واضح تر در هر وضعیت و بیش از قوانین برای کمک به مردم و غلبه بر آنها را در حال مرگ حتی” گفت: Sévigny.

در یک ایمیل به اخبار جهانی بهداشت محلی قدرت غرب جزیره CIUSSS گفت: از آن شده است در تماس با جماعت از زمان شروع این بیماری همه گیر و آن را “ارائه می دهد حمایت خود را به تسهیلات بدون افتراق بین Résidences privées پور aînés (RPA)-نوع مکان ها و کسانی که از جامعه مذهبی است.”

داستان زیر را ادامه می دهد تبلیغات

“امروز [یکشنبه] ما را با یکی دیگر از مدیر ارشد به محل اقامت و ما می رویم برای کمک به نیروی انسانی.”

“ما همچنین تست تمام ساکنان و کارکنان امروز” گفت: غرب جزیره CIUSSS جمهور Lynne Mcvey.

او افزود که سازمان بهداشت شده بود بازدید motherhouse از خواهران از Sainte Anne پس مارس 25 و همچنین تا به حال چندین بار در طول ماه های آوریل و مه.

© 2020 جهانی, اخبار یک بخش از کوروس Entertainment Inc.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.net

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>