بیشتر کانادایی ها می گویند نژادپرستی است یک مشکل جدی’ امروز بیش از 1 سال پیش: نظرسنجی ایپسوس

Category: گلوبال نیوز Comments: No comments

بیشتر کانادایی ها دیدن نژادپرستی به عنوان یک مشکل جدی امروز بیش از یک سال پیش با توجه به جدید ایپسوس نظرسنجی انجام شده به طور انحصاری برای اخبار جهانی است.

یک سال پیش کمتر از نیمی (47 درصد) از کانادایی ها نظرسنجی بازدید نژادپرستی به عنوان یک مسئله جدی در کشور است. اما این تعداد شات 13 امتیاز در یک سال.

تفسیر: بله وجود دارد سیستمیک نژادپرستی در کانادا — تاریخ ما پر شده است با این

نظرسنجی انجام شده بین جولای 8 و 10 داشت و اکثریت شصت درصد از پاسخ دهندگان معتقد بودند نژادپرستی است یک مشکل جدی در کشور است.

“مردم در حال یادگیری به شناسایی آنچه که نژادپرستی آنها در حال پیدا کردن یک راه به برچسب آن. کانادایی ها در حال تبدیل شدن نیست بیشتر نژادپرستانه اما مردم شروع به شناسایی چیزهایی که برای آنچه که هستند” دارل Bricker, مدیر عامل شرکت ایپسوس امور عمومی است.

داستان زیر را ادامه می دهد تبلیغات

این کانادایی ها بودند که بیشتر احتمال دارد به توافق برسند که نژاد پرستی است یک مشکل در کشور شد و مردم با توجه به نظرسنجی.

ضد نژادپرستی تظاهرات پر کردن خیابان ها در سراسر کانادا و ایالات متحده

ضد نژادپرستی تظاهرات پر کردن خیابان ها در سراسر کانادا و ایالات متحده

برای مثال پاسخ دهندگان با سن 18 تا 34 ساله به احتمال زیاد (70 درصد) برای دیدن نژادپرستی به عنوان یک مشکل جدی برای کانادا پیش از آن در سن 35 تا 54 (60 درصد) و در سن 55 plus (52 درصد).

زنان (66 درصد) بیشتر از مردان (52 درصد) به نظر نژادپرستی یک مسئله جدی است. و کانادایی که در چمن زار (68 درصد) هستند احتمال بیشتری برای نگه داشتن این دیدگاه نسبت به کسانی که زندگی در انتاریو (61 درصد), Alberta (61 درصد) آتلانتیک کانادا (60 درصد) کبک (57 درصد) و بریتیش کلمبیا (56 درصد) با توجه به نظرسنجی.

“زنان را از طریق رفته #MeToo جنبش و این احساس می کند مانند این که” Bricker گفت. “وجود دارد یک افزایش حساسیت است که بیرون آمدن از آن این است که یکی دیگر از هشتگ-نوع جنبش است.”

داستان زیر را ادامه می دهد تبلیغات

او گفت: افراد جوان نیز تمایل به بیشتر تدریج گرا به عنوان علل مانند سیاه و سفید زندگی مهم جنبش طنین انداز با این جمعیتی.

ترکیب کانادا جمعیت جوان اتحادش را تغییر به طور چشمگیری بیش از چند دهه گذشته با توجه به مقدار زیادی از مهاجرت او توضیح داد.

“وجود دارد مقدار زیادی بیشتر افراد جوان هستند که مردم از رنگ به طوری که آنها آن را تجربه کرده اند پس از آن طنین انداز با آنها. در حالی که افراد متعلق به نسل نه چندان زیاد” Bricker گفت.

ضد نژادپرستی تظاهرات را برانگیخته سراسر کانادا و جهان پس از مرگ جورج فلوید 46 ساله سیاه, مردی که پس از یک مینیاپولیس افسر زانو در گردن او در طول بازداشت.

“حوادث در ایالات متحده آمریکا به پرکوله شده بر مرز” Bricker گفت. “مردم در حال پرداخت مقدار بسیار زیاد از توجه به اخبار. این COVID بحران است که واقعا مسلط مردم روز به روز تصمیم گیری و تبدیل به اخبار, برای دیدن چه خبر است.”

داستان زیر را ادامه می دهد تبلیغات

Bricker گفت: این ویدئو نشان فلوید مرگ “شوکه” کانادایی و کمک جرقه بیشتر نژادپرستی آگاهی در کشور است.

ادامه مطلب: افسر گفت: جورج فلوید در آن طول می کشد ‘مقدار زیادی از اکسیژن را به بحث’ به عنوان او درگذشت: ریز نمرات

فلوید مرگ در 25 مه آمد پس از تنش در حال حاضر هایش زیر فوریه تیراندازی مرگ Ahmaud Arbery یک مرد سیاه و سفید بود که دویدن در گرجستان و لویی پلیس تیراندازی مرگ Breonna تیلور در خانه اش در ماه مارس است.

در پی این مرگ و میر, پشتیبانی, برای, Black Lives Matter جنبش نیز به دست آورده حرکت به عنوان هزاران نفر از مردم در سراسر کانادا گرد هم آمدند و طی چند ماه گذشته پلیس معترض به کشتار و مردم بومی.

Calgarians تظاهرات علیه نژاد پرستی پس از جورج فلوید مرگ

Calgarians تظاهرات علیه نژاد پرستی پس از جورج فلوید مرگ

با توجه به نظرسنجی نزدیک به دو در سه کانادایی گفت: آنها پشتیبانی سیاه زندگی مهم جنبش است. پشتیبانی از جنبش بود که بالاترین در چمن زار (74 درصد) و آتلانتیک کانادا (70 درصد) و کمترین در آلبرتا (60 درصد) کبک (54 درصد).

داستان زیر را ادامه می دهد تبلیغات

پشتیبانی از جنبش قوی ترین در میان کسانی که در سن 18 تا 34 (72 درصد) و زنان (70 درصد) و فارغ التحصیلان دانشگاهی (75 درصد).

بیشتر کانادایی ها نیز گفت: آنها باید شخصا تجربه نژادپرستی.

بیست و هشت درصد از پاسخ دهندگان گفته آنها بوده است قربانی نژاد پرستی است که تا پنج امتیاز از سال گذشته است. جوان کانادایی ها خیلی بیشتر احتمال دارد به می گویند که آنها هدف قرار گرفته ایم: 40 درصد از کسانی که در سنین 18 تا 34 می گویند که آنها قربانی نژادپرستی در مقایسه با 30 درصد از افراد 35 تا 54 و 18 درصد از کسانی که بیش از سن 55.

ادامه مطلب: کانادایی ها از قومیت گزارش گسترده نژاد پرستی بیش از coronavirus بررسی می گوید:

کتی Hogarth استادیار در دانشگاه واترلو مدرسه مددکاری اجتماعی گفت: دلیل این است که کانادایی ها بیشتر “اجازه” به بحث در مورد نژادپرستی در حوزه عمومی در حال حاضر.

“نژاد پرستی نیست, جدید در کانادا,” او گفت:. “ما فقط نبودند شنیدن در مورد آن به خیلی قبل اما در حال حاضر مردم با استفاده از کانال های مختلف به فکر می کنم و بحث در مورد نژاد پرستی.”

کروناویروس و نژاد پرستی

این نظرسنجی ایپسوس یافت که کانادایی ها معتقد بودند تبعیض علیه مردم آسیا است قابل قبول تر امروز از آن بود چند سال پیش.

داستان زیر را ادامه می دهد تبلیغات

زمانی که کانادایی ها بررسی شد در سال 2019 در مورد اینکه آیا این قابل قبول است که به تبعیض علیه مردم آسیا 13 درصد موافقت کرد. این تعداد افزایش به 17 درصد در سال 2020 است.

اکثر چینی های کانادایی مورد بررسی در یک نظرسنجی جدید می گویند که آنها شده اند به اهداف ضد آسیایی, نژاد پرستی

اکثر چینی های کانادایی مورد بررسی در یک نظرسنجی جدید می گویند که آنها شده اند به اهداف ضد آسیایی, نژاد پرستی

“این یک نام تجاری جدید از نژادپرستی — ضد-آسیایی” Hogarth گفت. “این یک نتیجه مستقیم از COVID. ما تا به حال همه گیر است که به یک نام تجاری مختلف به نژاد پرستی — قبل از آن ضد اسلام نژاد پرستی.”

این گزارش ریشه های رمان coronavirus ویروس منجر به خوشه از آشکار اعمال نژاد پرستی در برابر آسیایی جوامع در کانادا.

برای مثال در ماه ژوئن در ونکوور اداره پلیس گزارش 600 درصد افزایش گزارش جرایم ناشی از نفرت هدف قرار دادن جامعه آسیایی, آیا آنها از کره ای یا ژاپنی تبار.

چینی شورای ملی برای عدالت اجتماعی (CNCSJ) نیز گزارش افزایش جرایم ناشی از نفرت علیه آسیایی کانادایی ها در طول بیماری همه گیر.

داستان زیر را ادامه می دهد تبلیغات

سیستمیک نژادپرستی در کانادا

شش در 10 کانادایی بر این باور سیستمیک نژادپرستی موجود در کشور با توجه به نظرسنجی. اما شش در 10 از پاسخ دهندگان نیز بر این باور بودند که سیستمیک نژادپرستی در کانادا است “اغراق است.” نیمی از پاسخ دهندگان معتقد بودند سیستمیک نژاد پرستی وجود دارد در RCMP.

وقتی که می آید به ترودو دولت اکثریت کانادایی ها اعتقاد بر این کشور رفته است و نه به اندازه کافی در ساخت مطمئن شوید که همه کانادایی ها بدون در نظر گرفتن قومی یا نژادی یا مذهبی پس زمینه باید حقوق برابر.

بسیاری از کانادایی ها در یک موضع شرکت در برابر نژادپرستی و تبعیض – اما برخی از آنها را با توجه به نظرسنجی.

بیست و هشت درصد از کانادایی ها معتقدند که “سفید کانادایی در معرض خطر هستند از مهاجرت” نظرسنجی اعلام کرد. اما مشاهده شده است نه امتیاز بیش از سال گذشته است.

داستان زیر را ادامه می دهد تبلیغات

هفت درصد از پاسخ دهندگان مخالفت با بیانیه “نژاد پرستی چیزی وحشتناک است.” ده درصد مخالفت با بیانیه ای که آنها را “خوش آمدید افراد بدون رزرو از دیگر نژادها اگر آنها نقل مکان کرد و در کنار درب به من.”

نزدیک به دو در 10 گفت: آنها نمی توانند “با اطمینان می گویند که آنها نمی نژادپرستانه” در حالی که کمی بیش از نیمی توافق کردند که “هر کس حداقل یک کمی نژادپرست است.”

چگونه فرهنگ کانادا ماسک سیستمیک نژاد پرستی

چگونه فرهنگ کانادا ماسک سیستمیک نژاد پرستی

این نمایش متنوع بسته به مخاطب این استان است.

برای مثال B. C. (61 درصد) و انتاریو (59 درصد) از ساکنان بیشتر احتمال دارد به توافق برسند که “هر کس کمی نژادپرست است.” ساکنان کبک (48 درصد) و آلبرتا (44 درصد) کمتر احتمال دارد به توافق برسند.

Hogarth گفت: این کلیدی است که کانادایی ها آگاه هستند نژادپرستی وجود دارد, آن را به عنوان تنها راه برای آن را تغییر دهید.

داستان زیر را ادامه می دهد تبلیغات

“ما نمی توانیم اجازه آگاهی از مرگ,” او گفت:.

مواد و روش ها: این نظرسنجی ایپسوس انجام شد بین جولای 8 و 10 ژوئیه سال 2020 است.
برای این بررسی یک نمونه از 1000 کانادایی در سن 18+ بود مصاحبه آنلاین از طریق ایپسوس من-بگو پانل. سهمیه بندی و توزین شد تا اطمینان حاصل شود که نمونه این ترکیب نشان می دهد که از کل جمعیت کانادا بر طبق سرشماری اطلاعات است. دقت ایپسوس آنلاین سنجی اندازه گیری با استفاده از یک اعتبار بازه. در این مورد نظرسنجی دقیق به درون ± 3.1 درصد امتیاز 19 بار از 20, از چه نتایج خواهد بود تا به حال تمام کانادا بزرگسالان نظرسنجی شده است. اعتبار فاصله خواهد بود گسترده تر در میان زیر مجموعه های این جمعیت است. تمام نمونه های نظرسنجی ها و نظرسنجی ها ممکن است به دیگر منابع خطا از جمله, اما نه محدود به پوشش خطا و اشتباه اندازه گیری است ،

© 2020 جهانی, اخبار یک بخش از کوروس Entertainment Inc.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>