اطلاعات بیشتر در coronavirus در صنعت حمل و نقل مورد نیاز فدرال NDP سلامت منتقد می گوید

Category: گلوبال نیوز Comments: No comments

فدرال NDP سلامت منتقد می گوید که او تا حد زیادی نگران آن است که وجود دارد هیچ پیگیری از COVID-19 عفونت در مسافت های طولانی کامیونداران که در حال سفر به عقب و جلو در سراسر ایالات متحده مرز.

“من فکر می کنم کانادایی ها باید نه تنها نگران اما نگران گفت:” دان دیویس, عضو پارلمان برای ونکوور Kingsway.

این آژانس بهداشت عمومی کانادا نمی کند جمع آوری اطلاعات در مسافت های طولانی کامیونداران. بخش معوق سوال در COVID-19 نفر در این صنعت به استان ها و مناطق.

ادامه مطلب: زنده به روز رسانی: کروناویروس در کانادا

اکثر استانهای نیست به دنبال عفونت در مسافت های طولانی کامیونداران حتی اگر رانندگان در میان چند کانادایی عبور به مناطق در ایالات متحده ضربه گیر. مرز بین دو کشور بسته به اکثر مسافران در ماه مارس است. آن است که هنوز هم باز به مردم و کسب و کار ارائه خدمات ضروری است.

داستان زیر را ادامه می دهد تبلیغات

از جمعه وجود تقریبا دو میلیون تایید موارد COVID-19 در ایالات متحده و بیش از 108,000 مرگ و میر.

دیویس گفت: رانندگان کامیون عبور از مرز باید مورد آزمایش قرار داده و باید جمع آوری شده در سطح فدرال بنابراین به عنوان به دانستن خطرات درگیر در به طور کامل بازگشایی اقتصاد است.

“این مهم است که نه تنها برای سلامت و ایمنی رانندگان کامیون و خانواده خود بلکه برای جامعه بزرگ.”

شیوع کروناویروس: كانون کار به حفظ و تامین خطوط باز در میان COVID-19 همه گیر

شیوع کروناویروس: كانون کار به حفظ و تامین خطوط باز در میان COVID-19 همه گیر

مقامات بهداشتی در این استان در روز جمعه گفت که دو مورد جدید در این استان شده است مربوط به یک مسافت طولانی راننده کامیون و یک تماس. دو دیگر, Manitoba موارد در ارتباط بودند در هفته گذشته به کامیونداران که در زمان مسیرهای چندگانه از طریق ایالات متحده در یک خوشه از حداقل 10 مورد در ماه گذشته نیز مربوط به یک شرکت حمل و نقل در استان است.

داستان زیر را ادامه می دهد تبلیغات

دکتر برنت Roussin, Manitoba ارشد بهداشت عمومی افسر گفت: رانندگان حتی افراد بدون علائم می تواند در حال حاضر تست شده برای COVID-19.

[ ثبت نام برای سلامت ما IQ برای عضویت در خبرنامه آخرین coronavirus به روز رسانی ]

حمل و نقل لازم برای عرضه کالا به او اضافه شده و برخی از سطح از خطر است.

بریتیش کلمبیا مقامات بهداشت گفت: آن را در حال حاضر پیگیری موارد حرفه ای اما که به زودی اجرا خواهد شد. آلبرتا است, انتشار اطلاعات در مورد مشاغل به جز در مراقبت های بهداشتی کارگران است.

ادامه مطلب: شیوع کروناویروس: کانادا می تواند تا 9,400 مجموع مرگ و میر در ژوئن 15, جدید, مدل سازی نشان می دهد

استان انتاریو و کبک گفت: این سطح از جزئیات است که جمع آوری شده است. کبک صادر کرده است توصیه های ویژه ای برای کامیونداران از آنجایی که آنها نمی باید در انزوا برای 14 روز پس از بازگشت خود را.

حمل و نقل کانادا است که به طور منظم به روز شده توسط استان ها, صنعت, صنعت و کار نمایندگان در مورد تاثیر این ویروس. سخنگوی وزارت Frederica Dupuis گفت: در یک ایمیل که اقدامات شده اند در محل قرار داده برای اطمینان از ایمنی راننده و دسترسی به تجهیزات حفاظت شخصی. Dupuis هم اشاره کرد که جمع آوری داده ها باقی می ماند تا به استان ها و مناطق.

استفان Laskowski رئیس جمهور از کانادا حمل و نقل داد, گفت که او آگاه است از هر مورد تعدادی از رانندگان تست مثبت است.

“ما فقط تا به حال نشده خوشه و یا هر گونه مشکلات خارج از عرف جامعه” او گفت:.

داستان زیر را ادامه می دهد تبلیغات

کامیونداران صورت عمده نگرانی ها در طول COVID-19 همه گیر

کامیونداران صورت عمده نگرانی ها در طول COVID-19 همه گیر

دسترسی به تست اتحاد گسترده تر در سراسر کانادا شامل کارگران در صنعت حمل و نقل. Laskowski گفت که او نمی مضطرب خاص که آمار نیست که جمع آوری شده است.

مسافت های طولانی حمل و نقل به عنوان یک صنعت تا حد زیادی نگه می دارد و مردم فاصله از یک دیگر, او گفت:. و رانندگان و گیرنده قرار داده اند در پروتکل های جدید برای اطمینان از ایمنی او اضافه شده است.

“مسافت های طولانی کامیون-رانندگی خود در انزوا و در خود,” او گفت:.

“شما می توانید به روز که در آن شاید شما در برخورد با یک فرد است.”

© 2020 کانادا مطبوعات

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>