Morneau به اعلام برنامه ریزی برای کمک به کارگران تحت تاثیر شیوع کروناویروس به زودی

Category: گلوبال نیوز Comments: No comments

وزیر دارایی لایحه Morneau است که انتظار می رود به زودی اعلام دولت فدرال برنامه ریزی برای کمک به کارگران تحت تاثیر قرار COVID-19.

نخست وزیر جاستین ترودو گفت: جزئیات هزینه های بسته بندی می رسند imminently با اقدامات نورد در روزهای آینده به بافر اقتصاد از شوک ناگهانی از رمان coronavirus بیماری همه گیر.

ادامه مطلب: ترودو می بندد کانادا مرزها به اکثر مسافران خارجی در میان شیوع کروناویروس

او همچنین پیشنهاد کرد که بیشتر اقدامات ممکن است گرفته شود در دراز مدت برای کمک به بازگرداندن مصرف کننده و کسب و کار, اعتماد به نفس.

کانادا بسته مرزها به اکثر غیر کانادایی; شهروندان ایالات متحده هنوز اجازه

کانادا بسته مرزها به اکثر غیر کانادایی; شهروندان ایالات متحده هنوز اجازه

تعداد حرکت مورد بحث شده است مانند به طور موقت افزایش ارزش دلار کانادا به سود فرزند و ارائه کمک های مالی به کارگران که آیا واجد شرایط برای اشتغال بیمه مانند فرفره اقتصاد کارگران است.

دولت فدرال نیز گفته است که بستن مرزها موثر شنبه برای اکثر اتباع خارجی به جز آمریکایی ها و جلوگیری از هر کسی از جمله شهروندان کانادایی با علائم رمان coronavirus از شبانه روزی پرواز بازگشت به خانه.

داستان زیر را ادامه می دهد تبلیغات

ادامه مطلب: بیماری همه گیر کوروناویروس — top world news تعلیق مسافرت های بین المللی

کلگری-بر اساس هواپیمایی top world news اعلام کرد اواخر روز دوشنبه آن را تعلیق تمام تجاری بین المللی و transborder پرواز برای 30 روز دوره تمرکز تلاش خود را بر بازگشت پرواز برای کانادایی ها گیر کرده خارج از کشور است.

© 2020 کانادا مطبوعات

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>