بسیاری از کانادایی ها در حمایت از خاموش شدن ناگهانی بیش از 2 coronavirus موج: نظرسنجی ایپسوس

Category: گلوبال نیوز Comments: No comments

کانادایی ها به نظر می رسد اقدام با احتیاط در میان COVID-19 pandemic — به طوری که آنها را حمایت دوم shutdown در صورت نیاز, بر اساس یک نظرسنجی جدید.

بررسی انجام شده توسط Ipsos به صورت انحصاری جهانی, اخبار بین جولای 8 و 10 ژوئیه در بر داشت 77 درصد از کانادایی ها پیش بینی وجود خواهد داشت موج دوم رمان coronavirus با وجود تلاش های بنیادی خود را گسترش.

ادامه مطلب: زنده به روز رسانی: کروناویروس در کانادا

ایپسوس امور عمومی مدیر عامل شرکت دارل Bricker گفت: اخبار جهانی این تعداد بسیار بالا به دلیل کانادایی ها “اخبار نزدیک است.”

“آنها در حال درمان آن تقریبا مانند اورژانس, پخش و چیزی که بسیار سازگار بیرون آمدن از ما مراقبت های بهداشتی حرفه ای و افرادی که ما را مدیریت سیستم مراقبت های بهداشتی و سیاستمداران ما این است که ما نیاز به آماده سازی خود را برای موج دوم به طوری که پیام از طریق گرفتن,” او گفت:.

داستان زیر را ادامه می دهد تبلیغات

کارشناسان می گویند موج دوم ویروس ممکن است در کانادا, اما که آن را دشوار است به دانستن زمانی که آن اتفاق می افتد و یا شدت آن چگونه خواهد بود.

اما چند کشور از جمله کره جنوبی و چین و ایالات متحده در حال حاضر دیده می شود جدید خوشه از COVID-19 عفونت.

بیشتر چه 83 درصد از کانادایی ها گفتند که حمایت از سازندگان: اکثر غیر ضروری کسب و کار اگر از کشور را تجربه موج دوم.

Bricker گفت: این تعداد نشان دهنده اجماع از کانادایی است که اقدامات اجرا شده در ابتدای همه گیر موفق بودند.

“این واقعا دلیل تنها 23 درصد از مردم فکر می کنم آنچه که ما آخرین بار در مارس تا این نقطه شده است یک واکنش افراطی” او گفت:.

داستان زیر را ادامه می دهد تبلیغات

“که تقریبا سه چهارم از ما گفت که ما فکر می کنم آنچه که انجام شد کار درست انجام دهد.”

رفت و آمد میان COVID-19

این نظرسنجی همچنین نشان داد که کانادایی ها مردد هستند برای سفر به این بیماری همه گیر در ادامه به ویژه به ایالات متحده است.

با توجه به بررسی های 93 درصد از کانادایی ها آن را احساس خواهد بود بیش از حد خطرناک برای سفر به آمریکا در تابستان امسال و 85 درصد گفت: کانادا-آمریکا مرزی باید بسته باقی می ماند حداقل تا پایان سال 2020 است.

[ ثبت نام برای سلامت ما IQ برای عضویت در خبرنامه آخرین coronavirus به روز رسانی ]

Bricker گفت که او نمی پیدا کردن این اعداد تکان دهنده در همه اضافه کرد که وجود یک اجماع در سراسر کانادا است که این کشور باید “بسیار محتاط است.”

او گفت: کانادایی ها در حال تماشای آنچه اتفاق می افتد در جنوب مرز بسیار نزدیک است.

داستان زیر را ادامه می دهد تبلیغات

این ایالات متحده است که کانون جهانی همه گیر در حال حاضر بیش از 3.4 میلیون تایید موارد COVID-19. تا کنون 136,458 اند از ویروس.

ادامه مطلب: کانادا و ایالات متحده به احتمال زیاد به گسترش مرز بسته شدن به اواخر ماه اوت: منابع

“(کانادایی ها) نگاه کردن به آنچه که آنها در حال دیدن در ایالات متحده و گفت: “هر آنچه ما انجام می دهیم ما نمی توانیم که در این کشور'” Bricker گفت.

“به طوری که به معنی کنترل مرزهای, اما آن را نیز بدان معنی نیست افشای خودتان را و نه بازدید از ایالات متحده در هر زمان به زودی.”

کانادا-مرز ایالات متحده در حال حاضر بسته به غیر از سفر ضروری است هر چند معامله زده میان دو کشور تنظیم شده است به پایان می رسد در جولای 21.

مقامات در هر دو طرف مرز که آشنا هستند با ادامه مذاکرات صحبت خواست نامش فاش نشود به بحث در مورد مسائل هنوز عمومی گفت: کانادا مطبوعات تمدید تا اواخر مرداد است اما اجتناب ناپذیر به لطف یک موج جدید COVID-19 مواردی که swamping تلاش برای بازگرداندن اندکی از نرمال در آمریکا

مقامات بهداشت عمومی پیوستن به مرز ایالات متحده عوامل به صفحه نمایش مردم از آمدن به کانادا

مقامات بهداشت عمومی پیوستن به مرز ایالات متحده عوامل به صفحه نمایش مردم از آمدن به کانادا

ایالات متحده آمریکا است نه تنها جایی که کانادایی ها با احتیاط از سفر. اکثریت قریب به اتفاق — 89 درصد از بررسی پاسخ دهندگان گفته اند که آن را احساس بیش از حد مخاطره آمیز به سفر خارج از کشور در تابستان امسال است.

داستان زیر را ادامه می دهد تبلیغات

که به نظر می رسد در خط با نگرانی کارشناسان را.

در اوایل این ماه کانادا دو تا از بزرگترین شرکت های هواپیمایی اعلام کردند که با آغاز فروش وسط صندلی در هواپیما خود را دوباره به این کشور همچنان به سهولت coronavirus محدودیت.

ادامه مطلب: کانادا و ایالات متحده به احتمال زیاد به گسترش مرز بسته شدن به اواخر ماه اوت: منابع

اما در یک مصاحبه قبلی با اخبار جهانی, Colin Furness یک کنترل عفونت اپیدمیولوژی و دستیار استاد در دانشگاه تورنتو گفت که او “وحشت زده” و اضافه کرد که او “مطلقا نمی خواهد در یک هواپیما است که فروش یک صندلی میانه” و “هرگز به هیچ کس توصیه به انجام این کار است.”

Furness گفت: سفر به خصوص در هواپیما خواهد بود مخاطره آمیز تا یک واکسن برای COVID-19 توسعه داده شده است.

در همین حال آژانس بهداشت عمومی کانادا همچنان به توصیه کانادایی در ادامه برای جلوگیری از غیر ضروری در طول سفر این بیماری همه گیر.

چه آینده ای در کانادا مسافرت هوایی مانند نگاه?

چه آینده ای در کانادا مسافرت هوایی مانند نگاه?

اما این بررسی نشان می دهد کانادایی ها کمی کمتر نگران مسافرت داخلی.

داستان زیر را ادامه می دهد تبلیغات

هنگامی که پاسخ دهندگان پرسیده شد که آیا آنها احساس سفر بین استان ها خطرناک است, 62 درصد به توافق رسیدند.

Bricker گفت: این احتمال وجود دارد چرا که کانادایی ها احساس می کنند که “کنترل” در هنگام مسافرت در کانادا افزود که مردم ممکن است قادر به جلوگیری از گرفتن هواپیما و یا قطار به مقصد خود را.

“آنچه را که آنها می توانید انجام دهید این است که آنها احتمالا می تواند کنترل حمل و نقل خود را در یک ماشین شاید حتی یک RV که آنها احساس آنها احساس می کنند که آنها قادر به کنترل ایمنی خود را در داخل کشور از آنها رفتن به خارج از کشور,” او توضیح داد.

ماسک و فضاهای عمومی

کانادایی ها نیز به نظر می رسد به آن بازی امن هنگامی که آن را به صورت ماسک در میان COVID-19 بیماری همه گیر.

با توجه به این نظرسنجی 71 درصد از پاسخ دهندگان گفته اند که پوشیدن یک ماسک صورت زمانی که آنها وارد یک محیط داخلی و فضای عمومی مانند یک فروشگاه مواد غذایی و یا بانک.

هفتاد و نه درصد از کانادایی ها گفت: آنها حمایت خواهد اگر شهرداری آن را اجباری به پوشیدن ماسک.

هشتاد و دو درصد گفت: آنها احساس می کنند مردم کمتر خواهد قرارداد این ویروس اگر همه عینک ماسک.

ادامه مطلب: Coronavirus: دانشگاه آلبرتا, مطالعه می یابد در حال رشد حمایت عمومی برای ماسک صورت

داستان زیر را ادامه می دهد تبلیغات

Bricker گفت: این اعداد بسیار بالا به دلیل کانادایی مشاهده ماسک به عنوان یک “فرصت را به کنترل همه چیز را برای خود.”

او گفت: نه تنها به دنبال به دولت کسب و کار و موسسات به آنها را امن نگه دارید, اما همچنین می خواهم به احساس قدرت.

“و آنها احساس می کنند که ماسک هستند و بخش بزرگی از آن” او گفت:. “در واقع, شما می دانید, در گذشته, ماسک احتمالا حاکی از نوعی از خطر در حال حاضر آنها سیگنال نوعی از ایمنی زیرا اگر شما به پوشیدن یک ماسک شما احتمالا انجام چیزهای دیگر که نیاز شما را به امن است.”

-با یک فایل از اخبار جهانی’ زمرد Bensadoun و کانادا مطبوعات

مواد و روش ها: این نظرسنجی ایپسوس انجام شد بین جولای 8 و 10 ژوئیه سال 2020 است. برای این بررسی یک نمونه از 1000 کانادایی از ایپسوس من-بگو پانل مصاحبه شد. سهمیه بندی و توزین شد تا اطمینان حاصل شود که نمونه این ترکیب نشان می دهد که از کل جمعیت کانادا بر طبق سرشماری اطلاعات است. دقت ایپسوس آنلاین سنجی اندازه گیری با استفاده از یک اعتبار بازه. در این مورد نظرسنجی دقیق به درون ± 3.1 درصد امتیاز 19 بار از 20, از چه نتایج خواهد بود تا به حال تمام کانادا بزرگسالان نظرسنجی شده است. اعتبار فاصله خواهد بود گسترده تر در میان زیر مجموعه های این جمعیت است. تمام نمونه های نظرسنجی ها و نظرسنجی ها ممکن است به دیگر منابع خطا از جمله, اما نه محدود به پوشش خطا و اشتباه اندازه گیری است ،

مشاهده link ”

داستان زیر را ادامه می دهد تبلیغات

© 2020 جهانی, اخبار یک بخش از کوروس Entertainment Inc.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.nettny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>