بسیاری از کانادایی ها فکر می کنم ترودو باید تکیه کمتر بر تجارت با چین: نظرسنجی ایپسوس

Category: گلوبال نیوز Comments: No comments

اکثریت کانادایی بر این باورند که ترودو دولت باید با تکیه کمتر بر تجارت با چین و با تنوع بخشیدن به کشورهای دیگر با توجه به یک نظرسنجی ایپسوس انجام شده به طور انحصاری برای اخبار جهانی است.

در حالی که 82 درصد از پاسخ دهندگان گفت که کانادا باید آن را کاهش می دهد تجارت اعتماد با پکن 38 درصد معتقد بودند اتاوا باید به طور کامل قطع روابط اقتصادی با چین است.

چین می بیند کانادا به عنوان جزئی کشور آن را می توانید در اطراف فشار: سفیر سابق

چین می بیند کانادا به عنوان جزئی کشور آن را می توانید در اطراف فشار: سفیر سابق

به طور کلی اکثریت پاسخ دهندگان بر این باور کانادا ساخت بهترین از پیچیده سیاسی و وضعیت شارژ. شش در 10 پاسخ دهندگان گفت: کانادا اعتصاب تعادل بین حق همکاری با چین و دفاع از اتاوا ،

داستان زیر را ادامه می دهد تبلیغات

ادامه مطلب: کانادا وزیر وعده نقد و بررسی پس از قرارداد امنیتی اهدا به چینی-دولت شرکت با تکنولوژی

“(کانادایی) درک کنند که این یک وضعیت است که می آید بدون هزینه و رایگان است که اگر چیزی اتفاق می افتد با روابط ما با چین وجود دارد عواقب اقتصادی برای کانادا” دارل Bricker, مدیر عامل شرکت ایپسوس امور عمومی گفت.

“ایده کاملا جدا از چین احتمالا حملات کانادا به عنوان کاری دشوار به انجام. آن است که واقعا جالب است ببینید که چگونه پیچیده کانادایی ها در مورد دیدگاه های خود را در چین. آنها متوجه شاید ما بیش از حد وابسته بلکه تحقق آن را بسیار دشوار است برای جدا کردن خودمان به طور کامل,” او اضافه شده است.

کانادا شهرت بین المللی در معرض خطر اگر Meng منتشر شد

کانادا شهرت بین المللی در معرض خطر اگر Meng منتشر شد

تنش بین کانادا و چین در حال افزایش است از دسامبر سال 2018 زمانی که کانادا دستگیر Meng Wanzhou رئیس امور مالی Huawei Technologies, در, درخواست, ایالات متحده است. روز پس از Meng بازداشت چین بازداشت دو کانادایی دیپلمات سابق مایکل Kovrig و تاجر مایکل Spavor.

داستان زیر را ادامه می دهد تبلیغات

نخست وزیر جاستین ترودو گفت: دستگیری از Kovrig و Spavor یک “آشکار” تلاش چین برای قرار دادن “فشار سیاسی” در کانادا برای دستگیری Meng.

ماده تیره و تار روابط میان پکن — که ادعا کرده Meng بازداشت شد, سیاسی و دولت کانادا که در میان این همه شده است انجام یک امنیت ملی بررسی Huawei.

بیشتر بخوانید: “هیچ پیوند بین دو مایکلز, کانادا به تاخیر افتاد 5G تصمیم Huawei شامپاین می گوید:

نقد و بررسی است انتظار می رود برای تعیین اینکه آیا شرکت با تکنولوژی باید مجاز به درگیر در توسعه کانادا 5G شبکه. انگلستان و استرالیا و آمریکا قرار داده اند مراحل را در محل به ممنوعیت Huawei از خود 5G شبکه های مخابراتی.

ناظران پس از اشاره به این که کانادا آخرین عضو از پنج چشم هوش داد که همچنین شامل نیوزیلند — به محدود کردن و یا ممنوعیت استفاده از تجهیزات Huawei در بعضی از فرم یا دیگر.

اکثر کانادایی ها (58 درصد) بر این باورند نخست وزیر جاستین ترودو در حال انجام یک کار خوب از مدیریت روابط با چین با توجه به نظرسنجی.

داستان زیر را ادامه می دهد تبلیغات

ترودو با رویکرد چین دیده می شود favourably در آتلانتیک کانادا (68 درصد) کبک (61 درصد) Ontario (60 درصد) و بریتیش کلمبیا (59 درصد) و حداقل آن در ساسکاچوان و مانیتوبا (50 درصد) و آلبرتا (41 درصد).

ادامه مطلب: کانادا-چین تنش — چرا آنها آغاز شد و چه اتفاقی افتاد پس از

“در استان آلبرتا, مانیتوبا و ساسکاچوان, آنها تمایل به بیشتر محافظه کارانه در نظر خود رای گیری. بنابراین هر چیزی نسبت به ترودو دولت آنها تمایل به کمی بیشتر منفی” Bricker توضیح داد.

“اما آنها همچنین مکان های که در آن بزرگترین تاثیر را در داشتن یک مشکل رابطه تجاری با چین اتفاق می افتد. و این دلیل است که آنها به ویژه با تمرکز بر کشاورزی است. و اگر شده است وجود دارد یک محل که در آن چین بوده است در تلاش برای دفاع از خود اراده سیاسی از طریق تجارت است و در کشاورزی است.”

در مارس 2019 چین مسدود کانادا کلزا دانه واردات بیان کرد برخی از محموله های آلوده شده بودند با آفات است. این کشور به پایان رسید تقریبا چهار ماه تعلیق از آن واردات از کانادا گوشت خوک و گوشت گاو در ماه نوامبر سال 2019.

این نظرسنجی می آید به عنوان تجارت جهانی کارشناسان افزایش نگرانی در مورد در حال رشد حمایت از تولیدات داخلی در بسیاری از کشورها از جمله چین است. سازمان تجارت جهانی گفت: در ماه ژوئن که تجارت جهانی در محصولات راه اندازی شد برای یک رکورد سقوط این سال است و محدودیت های گسترده تر می تواند یک 2021 دوباره بجای اول برگشتن در حال سقوط کوتاه است.

داستان زیر را ادامه می دهد تبلیغات

هنگ کنگ تنش

کانادایی ها همچنین خواسته شد در مورد کانادا رویکرد به چین پس از هنگ کنگ امنیت قانون اجرا شد و در ماه ژوئن.

هفتاد و پنج درصد از پاسخ دهندگان گفت که کانادا باید بیشتر به ایستادن به دولت چین و دفاع از ساکنان هنگ کنگ. برای حمایت از این موضع افزایش به 81 درصد در میان کانادایی ها در سن 35 تا 54.

وکیل پیش بینی هنگ کنگ مهاجرت به کانادا به دلیل قانون جدید چینی

وکیل پیش بینی هنگ کنگ مهاجرت به کانادا به دلیل قانون جدید چینی

اما با در نظر گرفتن موضع شرکت در برابر چین و هنگ کنگ نیست به عنوان دیده می شود بدون خطر سیاسی.

با توجه به نظرسنجی کانادایی ها تقسیم سمت راست پایین وسط در مورد چگونه به بهترین روش روابط دوجانبه با توجه به پیامدهای بالقوه. نیمی (49 درصد) گفت: کانادا باید مراقب باشید به توهین به دولت چین و خطر بیشتر تحریم های اقتصادی و یا سیاسی دیگر واکنش های, در حالی که نیم دیگر (51 درصد) مخالف بودند.

داستان زیر را ادامه می دهد تبلیغات

مواد و روش ها: این نظرسنجی ایپسوس انجام شد بین جولای 8 و 10 ژوئیه سال 2020 است.
برای این بررسی یک نمونه از 1000 کانادایی از ایپسوس من-بگو پانل مصاحبه شد. سهمیه بندی و توزین شد تا اطمینان حاصل شود که نمونه این ترکیب نشان می دهد که از کل جمعیت کانادا بر طبق سرشماری اطلاعات است. دقت ایپسوس آنلاین سنجی اندازه گیری با استفاده از یک اعتبار بازه. در این مورد نظرسنجی دقیق به درون ± 3.5 درصد امتیاز 19 بار از 20, از چه نتایج خواهد بود تا به حال تمام کانادا بزرگسالان نظرسنجی شده است. اعتبار فاصله خواهد بود گسترده تر در میان زیر مجموعه های این جمعیت است. تمام نمونه های نظرسنجی ها و نظرسنجی ها ممکن است به دیگر منابع خطا از جمله, اما نه محدود به پوشش خطا و اشتباه اندازه گیری است ،

— با فایل های از اخبار جهانی’ بئاتریس Britneff

© 2020 جهانی, اخبار یک بخش از کوروس Entertainment Inc.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.net

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>