MS جامعه مجازی راه اندازی جنبش #WeChallengeMS برای کمک به جمع آوری پول در طول ماه آگاهی

Category: گلوبال نیوز Comments: No comments

مانند بسیاری دیگر از کسب و کار و سازمان در کانادا اسکلروز متعدد جامعه تا به حال به ایجاد برخی از تغییرات با توجه به COVID-19 همه گیر به ادامه هدف خود را از یک جهان عاری از بيماری مولتيپل اسکلروزيس (MS).

کانادا دارای یکی از بالاترین نرخ های MS در جهان با میانگین 11 کانادایی ها تشخیص داده می شود هر روز. MS یک بیماری خود ایمنی مزمن سیستم عصبی مرکزی. بسیاری از افراد مبتلا به این بیماری بین سنین 20 و 49 و غیر قابل پیش بینی اثرات این بیماری آخرین بقیه زندگی خود را.

ادامه مطلب: مولتيپل اسکلروزيس در کانادا — درک چرا MS نرخ بالاترین در اینجا

برای کسانی که کانادایی ها زندگی و متاثر از MS را COVID-19 pandemic ارائه اضافی نگرانی در بالا در حال حاضر به چالش کشیدن وضعیت.

“این یک زمان دشوار برای همه کانادایی ها و کانادایی ها زندگی با MS به خصوص به چالش کشیدن بار به عنوان جهانی و همه گیر می افزاید: استرس اضافی به خطر جمعیت می گوید:” پاملا ولنتاین, رئيس جمهور و مدیر عامل MS جامعه کانادا. “همانطور که ما حرکت به این واقعیت مهم به ادامه گرد هم می آیند به عنوان یک جامعه و حمایت از یکدیگر است.”

داستان زیر را ادامه می دهد تبلیغات

ممکن است به مولتيپل اسکلروزيس ماه آگاهی و هر ممکن MS جامعه میزبان سالانه خود MS راه رفتن یک رویداد تشویق کانادایی ها به گرد هم می آیند به جمع آوری کمک مالی برای تحقیقات و حمایت از کسانی که تحت تاثیر خانم

[ ثبت نام برای سلامت ما IQ برای عضویت در خبرنامه آخرین coronavirus به روز رسانی ]

با خود فاصله خود و انزوا تبدیل شدن طبیعی جدید برای بسیاری از کانادایی ها انجمن MS تا به حال برای تجدید نظر چگونه در این سال راه رفتن به کار می کنند. این سازمان ایجاد شده #WeChallengeMS سراسر کشور مجازی جنبش اصرار کانادایی به نوبه خود اقدامات عادی در فوق العاده — همه برای حمایت از افراد مبتلا به مولتيپل اسکلروزيس.

The MS Society has launched a virtual fundraising challenge for the month of May.
MS جامعه راه اندازی کرده است یک مجازی جمع آوری کمک های مردمی چالش برای ماه مارس. انجمن MS/mssociety.ca

بیشتر بخوانید: آبی بینی ماراتن یک نقطه عطف بزرگ برای دونده مبتلا به مولتيپل اسکلروزيس

در طول ماه مارس MS جوامع در سراسر کشور خواهد بود تشویق به اتصال عملا به رالی با دهها هزار نفر از کانادایی ها تحت تاثیر قرار توسط خانم

با جمع آوری کمک های مردمی و شرکت در #WeChallengeMS و حفظ فاصله فیزیکی و کانادایی می تواند کمک به ارائه یک حس اجتماعی و پشتیبانی ضروری برای افراد مبتلا به MS در حالی که در ادامه به صندوق پژوهش.

داستان زیر را ادامه می دهد تبلیغات

عادی سرگرمی برای #WeChallengeMS می تواند شامل پخت, بازی, در حال اجرا و یا دوچرخه سواری. این می تواند تبدیل به فرصت جذب سرمایه مانند میزبانی پخت کلاس از آشپزخانه خود را راه اندازی چالش تناسب اندام خود را با دوستان در رسانه های اجتماعی و یا جریان سرگرمی خود را آنلاین.

ادامه مطلب: مرد مبتلا به MS پیاده روی از دارتموث به ترورو به منظور بالا بردن آگاهی

“دستیابی به جهان عاری از MS را به همه ما است و هر عمل گرفته شده توسط هر یک از مراقبت کانادا ما به ارمغان می آورد و نزدیک می گوید:” ولنتاین. “توسط جوامع به یکدیگر کمک ما می توانید تمام چالش MS با هم.”

در سهشنبه, مارس 24 MS جوامع در سراسر کانادا خواهد رالی با هم در یک کشور مجازی MS پیاده روی. #WeChallengeMS شرکت کنندگان می توانند ایجاد تیم های مجازی با دوستان و خانواده و یا ایجاد یک تیم شرکت و راه رفتن در خود محلات برای کمک به حمایت از کسانی که تحت تاثیر خانم

برای کسب اطلاعات بیشتر در #WeChallengeMS و چگونه شما می توانید به شرکت مراجعه کنید wechallengeMS.ca.

مشاهده link ”

© 2020 جهانی, اخبار یک بخش از کوروس Entertainment Inc.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>