MSNBC نویسندگان Misogynistic اسمير از برنی کارکنان: ‘جزیره Misfit, سیاه, Girls’

Category: دیلی بیست Comments: No comments

MSNBC نویسندگان دکتر جیسون جانسون (او می خواهم ما را فراموش نکنید که او (Ph. D.) و من بهترین من انجام به سراسر این قطعه) روز جمعه گفت در SiriusXM را کارن شکارچی نشان می دهد که “نژادپرست سفید لیبرال” که ظاهرا عشق برنی ساندرز (اخبار من) هستند که پس از سیاه و سفید افرادی که نمی افتد به ساندرز’ اصطلاح “ارتدکسی” (دوباره که برنی ساندرز’ انتخابات ریاست جمهوری نشان دهنده ارتدکسی در چارچوب حزب دموکراتیک من هرگز قبل از شنیده).

دکتر جانسون معتقد است که ساندرز است “intersectional” که خود را میزبان و مهمان های همکار—هر دو سیاه—به نظر می رسید به موافقت با او در مورد هر چند که مشخص نیست که او می داند که هر آنچه تقاطع—به عنوان تعریف شده توسط انتقادی مسابقه نظریه محقق Kimberlé Crenshaw—و یا به معنی واقعی آن زمینه و همیشه در حال تکامل هدف سیاسی.

در این مقاله تقاطع: نقشه برداری, حرکات یک نظریهنویسندگان Crenshaw دوون W. Carbado, Vickie M. ذرت و باربارا تاملینسون به دنبال توضیح slipperiness از تقاطع به عنوان یک ابزار (و نه یک ایدئولوژی) و همچنین راه های که در آن “همه intersectional حرکت لزوما خاص و در نتیجه موقت و ناقص است.” یک جنبش و یا مبارزات سیاسی برای این موضوع نمی تواند به طور کامل شرح داده شده به عنوان “intersectional” اگر شما با استفاده از این واژه به درستی.

“ریشه در فمینیسم و بحرانی مسابقه تئوری” نویسندگان, نوشتن, “تقاطع روش و منش یک اکتشافی و تحلیلی و ابزار است.” آن است که یک صفت ساده شما می توانید رویه بر روی هر کدام از کمپین شما فکر می کنم مذاکرات در مورد سیاست خاص نیاز از زنان به اندازه کافی. نظریه تقاطع توسعه داده شد Crenshaw به منظور تجزیه و تحلیل به طور خاص چگونه “آسیب پذیری زنان از رنگ به خصوص کسانی که از مهاجر و اجتماعی محروم جوامع” در حال نادیده گرفته شده و یا به حاشیه رانده شده در “نه تنها antidiscrimination قانون بلکه در فمینیستی و زاد نژادپرستی تئوری و سیاست است.”

متاسفانه به عنوان تقاطع گسترش یافته به جریان اصلی به عنوان یک ابزار برای اعمال به سایر نظریه ها و ایدئولوژی ابزار آن و در نتیجه معنای خود را از دست داده است. همین دلیل است که افرادی وجود دارند که خود را “intersectional فمینیست” است که به خوبی به این معنی نیست کاملا معنی هر چیزی است. شما به خوبی می تواند با استفاده از تقاطع نظریه در تجزیه و تحلیل خود را به عنوان یک فمینیست اما شما خودتان intersectional?

به همین دلیل در همان نفس به عنوان تخمگذار ادعا می کنند به تقاطع خود دکتر جانسون کمربندش را بست که او حتی نمی خواهم شما را به او آغاز شده در مورد “جزیره misfit سیاه” که در واقع پشتیبانی ساندرز’ نامزدی و حتی کارکنان و عملیاتی در کمپین مانند Briahna شادی, خاکستری, نینا ترنر و Combahee رودخانه جمعی بنیانگذار باربارا اسمیت (که اصطلاح “سیاست هویت” است که به طور مشابه decontextualized دوباره و دوباره توسط صاحب نظران سیاسی).

به صحبت در مورد خاکستری یا ترنر سیاست با هر گونه اطلاعاتی را فقط در خدمت به تضعیف دکتر جانسون داغون غیرتاریخی و کوچک فکر شناسایی ساندرز هواداران که شامل بسیاری از “زنان از رنگ… از مهاجر و اجتماعی جوامع محروم” است که Crenshaw orients intersectional سمت تئوری.

و آن را نه فقط “misfit سیاه” دکتر جانسون است (عمدا) جاهل; او همچنین misunderstands سیاسی جهت از misfit سفید افرادی که تا به شدت به عقب Sanders.

برای یک چیز سفید “لیبرال” به عنوان مثل به احتمال زیاد به بازگشت نامزدها مانند الیزابت وارن و یا حتی به خصوص پایین-به-خود-استخوان میانه رو مانند ctq پیت Buttigieg و جو بایدن. سفید لیبرال—که در یک نوع از عدالت پرداخت از بالا خیرخواه سرمایه داری که در آن سود و نهادهای نظارتی وجود دارد که ما را همان سن سیستم اساسا دست نخورده با چرخ آموزش—نیز شناخته شده است به پلیس برای plutocrat مایکل بلومبرگ که اگر ما با خودمان صادق—یک جمهوری خواه است. در واقع جمهوری خواهان می تواند لیبرال. فقط به عنوان دموکرات ها می توان محافظه کار است. آن را فقط به تقاطع—مفهوم لیبرالیسم بیش از حد شده است bastardized.

آنچه دکتر جانسون پنهان با mish-مشهد و بلاغت است که سوسیالیست هانه لیبرال ها در میان ساندرز’ پرشورترین هواداران و همچنین Latinx و مسلمانان از ایدئولوژی های مختلف و مستقل که او بیزار به اذعان.

“جزیره misfit سیاه”, سپس, سیاه زنان او نمی تواند زحمت به آموزش intersectional تجزیه و تحلیل در. متاسفانه برای ما به نظر می رسد که دکتر جانسون نمی خواهید به درخواست دکترای پژوهش و مهارت ها برای پیدا کردن که چرا در واقعیت وجود دارد خواهد بود سیاه و چپ زنان با ايمان آن است که ارزش مبارزه و حمایت از Sanders.

اما دکتر جانسون کلمات تند و زننده فراتر از سناتور سندرز و سیاست انتخاباتی—سوسیالیست ، کمونیست مارکسیست آنارشیست واقعا مترقی “misfit” زن سیاه فراوانند از طریق تاریخچه و رهبری و پشتیبانی از جنبش برای عدالت برای همه مردم در حالی که به طور خاص مبارزه را به مطمئن شوید که فقیر سیاه نمی دوم ایین توبه و بخشش. فنی لو آهوجا, Angela Davis, Assata شکور Harriet Tubman, لورن Hansberry Nina Simone Ilhan عمر و بسیاری از باید اصرار بر رادیکال چپ سیاست بدون hewing به انتظارات متوسط و پدرسالارانه در جوامع خود.

دکتر جانسون خواهد بود بشدت به اشتباه فکر می کنم که متاسفانه تلاش در تجزیه و تحلیل متوقف خواهد شد این میراث غنی در حال حاضر.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>