گزارش های متعدد می گویند P. E. I. به کانادا میزبان لیگ برتر

Category: سی بی سی اسپورت Comments: No comments

کانادا لیگ برتر اعلام خواهد شد برنامه ریزی برای از سرگیری یک coronavirus-کوتاه فصل این بعد از ظهر با شارلوت تاون به عنوان یک پیشتاز محل.

لیگ کمیسر دیوید Clanachan خواهد ساخت آنلاین اعلام در ساعت 2 بعد از ظهر در.

چندین کانادا ورزشی سایت های خبری گزارش داد که شارلوت انتخاب شده به عنوان محل با استناد به منابع بی نام. CBC News نه به طور مستقل تایید این.

در ماه آوریل Clanachan گفت: فوتبال اندازی باید برای زنده ماندن همه گیر با تشکر از تعهدات توسط تیم صاحبان با دستمزد برای بازیکنان به طور موقت کاهش می یابد.

جزیره پرنس ادوارد شهرستان پایتخت یکی از دو مکان های ممکن برای کوتاه فصل همراه با جزیره ونکوور.

“شارلوت باز است برای کسب و کار” شهردار فیلیپ براون گفت: در بیانیه ای در اوایل ماه ژوئن است. “من هیجان زده می شود قادر به گسترش دعوت به کانادا, لیگ برتر و آن هشت عضو تیم به بازی خود را تغییر تک شهرستان های نجومی در زادگاه کنفدراسیون — آن را دریافت نمی کند بیشتر کانادا از حق در اینجا در چرلتتون.”

آن باقی مانده است دیده می شود چه اقدامات احتیاطی لیگ را در محل برای اطمینان حاصل شود که بازیکنان و کادر رایگان COVID-19 یا نمی تواند به گسترش این بیماری هنگام سفر به, و بازی در, میزبان استان است.

جزیره پرنس ادوارد تایید کرده است 36 مورد از این بیماری پس از همه گیر آغاز شده و همه این افراد باید پس از بهبود.

هشت تیم در لیگ هستند HFX Wanderers FC (Halifax), اتلتیکومادرید, اتاوا, York9 FC (منطقه نیویورک در نزدیکی تورنتو), جعل, FC (همیلتون), Valour FC (Winnipeg), FC ادمونتون, سواره نظام FC (کلگری) و اقیانوس آرام FC (ویکتوریا بیشتر).

بیشتر از CBC P. E. I.:

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>