Mulvaney تماس متحده coronavirus تست توانایی های ‘غیر قابل توجیه’ شکستن از مغلوب ساختن پیشی جستن

Category: پلیتیکو Comments: No comments

سابق کاخ سفید رئیس ستاد میک Mulvaney روز دوشنبه با انتقاد از ایالات متحده coronavirus تست تماس تلفنی با خانواده اش مشکلات در اخذ آزمون و تاخیر در نتایج “غیر قابل توجیه” در ماه هفتم از همه گیر تقسیم از رئیس سابق خود’ تکرار می بالد در مورد تست.

“من می دانم که آن را محبوب نیست به بحث در مورد در برخی از محافل جمهوریخواه اما ما هنوز یک تست مشکل در این کشور” Mulvaney نوشت: در یک op-ed برای CNBC.

Mulvaney که خدمت در کنگره قبل از پیشرو کاخ سفید دفتر بودجه و تبدیل شدن به رئیس ستاد پسر خود را به تازگی آزمایش شده برای این ویروس و تا به حال صبر کنید تا یک هفته برای نتایج است که دختر خود را تبدیل شده بود به دور از گرفتن یک تست قبل از او رفت و به دیدار پدربزرگ و مادربزرگ او.

“است که به سادگی غیر قابل توجیه در این نقطه در همه گیر” Mulvaney گفت.

Mulvaney را حکایت می آید به عنوان برگ برنده دولت و به خصوص رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن — باید تبلیغ ramped تا تست ظرفیت در کشور پس از جدی اشتباه اوایل صالح تست عملیات.

در مصاحبه روز شنبه با Telemundo را خوزه دیاز-Balart رئیس جمهور اعلام کرد که “ما آزمایش است که به مراتب نسبت به کسی” و تنها چند روز قبل از آن او اعلام کرد “ایالات متحده است که تا کنون شماره 1 در تست” در جهان است.

و کاخ سفید در ابتدا سعی کردم به اخراج یک موج جدید در مورد در سراسر جنوب و غرب بیش از گذشته ماه به نسبت جدید له از موارد به افزایش تست در دسترس است. اما رهبران محلی در مناطقی که شیوع بیماری های جدید در حال برداشت تا نگرانی در مورد نیاز برای بهتر تست و کاخ سفید مجبور شد به عقب البته در یک برنامه برای باد کردن حمایت دولت فدرال برای تست سایت در تگزاس است.

روز یکشنبه دولت را تست تزار Adm. برت Giroir اذعان تجاری است که labs که او گفت: انجام نیمی از ملت را تست جدا از point-of-care آزمون بودند دچار تاخیر در نتایج آزمون.

“ما نیاز به کاهش زمان به نوبه خود در اطراف این نتایج و ما تعدادی از تلاش های او گفت:” در ان بی سی “دیدار با مطبوعات است.”

در یک کنفرانس مطبوعاتی روز دوشنبه در کاخ سفید وزیر مطبوعات Kayleigh McEnany کنار خار Mulvaney نگرانی و اشاره کرد که ایالات متحده تا به حال انجام شده بیش از 40 میلیون آزمون تا کنون و تصریح می کند که “ما می شود و در تست” در حالی که تاکید بر این که تست قابلیت بهبود یافته است به طور قابل توجهی پس از همه گیر اولین فوران در بهار.

“بنابراین پیشرو جهان در تست من می گویند که بدان معنی است که ما در حال انجام یک کار خیلی خوب” McEnany گفت.

Op-ed از Mulvaney که در حال حاضر به عنوان دولت فرستاده ویژه ایرلند شمالی بود که در مرکز پیشنهادات خود را برای قانونگذاران به عنوان آثار کنگره به تصویب یک چهارم بسته محرک در اواخر این ماه.

“هر محرک باید در ریشه و علت ما رکود اقتصادی: برخورد با Covid,” او نوشت: تمرکز بر پول برای تحقیقات موقت تخت بیمارستان یا درمان به جای محرک های مالی از جمله انگیزه های سفر — اگر ده ها میلیون نفر از آمریکایی ها باقی می ماند از کار.

در این بیانیه از Mulvaney که بحران بهداشت و درمان است که هنوز هم مواج می آید که کاخ سفید به دنبال فشار رو به جلو با برنامه های خود را برای بازگشایی اقتصاد در نظر گرفتن فرم در هفته های اخیر از یک فشار تهاجمی برای مدارس برای بازگشایی در پاییز با وجود نقاط کشور گزارش تعداد بی سابقه ای از عفونت.

بسیاری از رئيس جمهور متحدان اتخاذ کرده اند که خط از تفکر و استدلال می کند که آمریکایی ها باید یاد بگیرند برای زندگی با ویروس قبل از واکسن را می توان توسعه یافته و تهمت است حتی شروع به راه انداختن یک کمپین عمومی سوال سلامت خود را به مقامات ارائه وخیم ارزیابی از این بیماری همه گیر.

Mulvaney نیست همیشه پس از جنجال آفرینی در مورد بحران بهداشت و درمان — در CPAC کنفرانس در پایان ماه فوریه و پس رئیس ستاد متهم کرد رسانه ها از overhyping این ویروس به دلیل “آنها فکر می کنم این است که چه چیزی به ارمغان می آورد پایین” ، هر چند او اذعان ویروس ممکن است به اندازه کافی خطرناک است به شاتر مدارس و حمل و نقل عمومی او به دنبال اطمینان شرکت کنندگان که کاخ سفید شد مجهز به رسیدگی به این مسئله است.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.net

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>