مونیخ راهکار: امپراتور زوکربرگ

Category: پلیتیکو Comments: No comments

بازی را فشار دهید برای گوش دادن به این مقاله

ارائه شده توسط کرواتی ریاست شورای اتحادیه اروپا

POLITICO Brussels Playbook

توسط DAVID M. HERSZENHORN

ارائه شده توسط

ارسال راهنمایی در اینجا | Tweet @herszenhorn | گوش دادن به راهکار و نظر را در مرورگر خود

یکشنبه صبحانه زمان برای اتحادیه اروپا

جدید و قدیمی جهان: آن موضوع صرفه جویی در بهترین برای تاریخ و زمان آخرین ؟ و یا سازمان دهندگان کنفرانس امنیتی مونیخ نشان دادن خانه کوچک-قاره طرفداری با ترک سخت ترین سوالات رو رهبران اتحادیه اروپا تا روز یکشنبه صبح که حتی بیشترین بازجویان و مناظره بود به احساس کمی آهسته از دروازه بعد از دو سه روز از جغرافیای سیاسی gabbing و دو شب از Bavarian, beer, کتلت گوشت گوساله و سوسیس?

هنوز هم وجود دارد هیچ فرار که در آن زمان بحران برای اتحادیه اروپا و جدید آن رهبری تیم در آرایه ای از مسائل از جمله سیاست های اقتصادی, مهاجرت, آب و هوا و حکومت قانون است. و برای لحظه ای وجود دارد هنوز هم به نظر می رسد به سوالات بیش از پاسخ.

مهاجرت معادله حل نشده: کرواتی نخست وزیر Andrej Plenković باز بحث اعلام کرد که اتحادیه اروپا کاهش یافته بود در پرداختن به مهاجرت و پناهندگی بحران 2015 و هنوز هوازدگی سیاسی خرید اینترنتی.

“واگرا views مانع توانایی ما برای دیدار با ما شهروندان انتظارات” Plenković گفت: “نگاه به آینده من فکر می کنم ما باید به خودمان یادآوری کنیم ما هدف مشترک ما احساس امنیت شهروندان … باید یک گام جلوتر از دیگران در رو و قبل از empting سنتی و جدید تهدیدات امنیتی.”

در چیزهای بزرگ: Věra Jourová کمیسیون اروپا معاون رئیس جمهور برای ارزش ها و شفافیت گفت: آینده کنفرانس آینده اروپا به دنبال تعامل با شهروندان در پرسش از زمان — so big, ظاهرا که آنها هنوز نمی تواند مشخص شود. “این کمیسیون آماده است تا برای مقابله با چیزهایی که” Jourová گفت. “ما برخی از بسیار چیزهای بزرگ روی میز ما و ما می خواهیم به بحث در مورد این چیزها با مردم است.”

اتحادیه اروپا تا به حال هرگز آن را خیلی خوب: رئیس جمهور اسلواکی زوزانا Čaputová اشاره کرد که رهبران بودند مقابله با یک دوگانگی عجیب و غریب: شهروندان در مرکز اروپا که بهتر از همیشه تا حد زیادی به لطف اتحادیه اروپا بلکه دولت بیشتر و بیشتر بی اعتنا از اتحادیه اروپا لیبرال دموکراتیک آرمان ها و ارزش ها. “به طور فزاینده,” او گفت: “من پرسید که چرا برخی از کشورها در منطقه و تمرکز بر بهبود استانداردهای زندگی است اما گاهی اوقات فراموش کرده ام در مورد استانداردهای دموکراسی است.”

SERVUS! از مونیخ. این سومین و بسته شدن بعد از سالانه کنفرانس امنیتی است و به معنی این است که خود را نهایی کارشناسی ارشد راهکار برای سال 2020 است.

ما crack Politicommando واحد در حال حاضر به تماشای ده ها میزگرد و مصاحبه های عمومی با حضور بی شماری از اخبار کنفرانس ها و جلسات و در بازه زمانی عمیق پشت این نمایندگان تنها خطوط داخل Hotel Bayerischer Hof در زمان استفاده از خوبی های honed tradecraft به خندق ما اختصاص داده مراقبین به شما را همه درس خوان خودی جزئیات. تماس با آن PoliSci-ops. ما امیدواریم که شما لذت می برد این پاپ آپ خبرنامه. به ما بگویید چه شما فکر می کنم.

DEUTSCHLAND, DEUTSCHLAND

آلمان تیره, پست-مرکل آینده: داخلی سیاست آلمان نیست رسما در دستور کار کارشناس اما هیچ موضوع داغتر در لحظه ای میان اتحادیه اروپا متمرکز مقامات و دیپلمات ها پس از آنگلا مرکل صدر اعظم را تعیین جانشین وزیر دفاع Annegret Kramp-Karrenbauer ساخته شده روشن در هفته گذشته که او نمی خواهد به دنبال این کار بالا است.

یوروویژن استماع: آن را سخت برای دیدن ظاهر آرمین Laschet برتر از ایالت نوردراین-وستفالن در اصلی آینده اروپا پنل صبح روز یکشنبه به عنوان چیزی کمتر از استماع — حتی اگر هیچ پولک در چشم.

Laschet بسیاری از نفوذ در حزب حاکم اتحادیه دموکرات مسیحی و یکی از مورد علاقه های شما به عنوان رهبر حزب و بعد از آن تبدیل به صدراعظم. یک عضو سابق پارلمان اروپا او مسلط است در Eurospeak (هر چند او روشن به آلمانی هنگامی که غواصی به جزئیات) و او مجموعه ای از اساسی تناقض روبرو اتحادیه اروپا: در حالی که “شک و تردید در میان شهروندان رشد می کند در هر مرحله از ادغام” او گفت: برخی از چالش های عمده ای نیاز به “بیشتر در اروپا است.”

دریافت بیش از آن ملت statists: “در یک دو قطبی جهان و اروپا تنها به بازی در نقش یک زمانی که ما بر ما دولت-ملت فکر” Laschet گفت. “این است که پوچ ایده که 27 عضو به تنهایی می تواند در مبارزه با تروریسم بین المللی و یا قاچاق مواد مخدر … هیچ ما باید بیشتر اروپا” Laschet گفت. در تغییر آب و هوا, تجارت, روابط ایالات متحده و خاور میانه و دیگر خارجی و سیاست امنیتی مسائل او گفت: “اروپا تنها جدی گرفته شود و اگر از آن صحبت می کند با یک صدا.”

و در بروکسل هیچ صدای بزرگتر از آلمان.

** * * * یک پیام از کرواتی ریاست شورای اتحادیه اروپا: انتخابات ریاست جمهوری با این نسخهها کار در ترویج یک همکاری استراتژیک و همکاری با ایالات متحده آمریکا و کانادا در زمینه امنیت و مقابله با تروریسم و انرژی و تثبیت و اروپا و اقیانوس اطلس ادغام جنوب شرق اروپا و همچنین در پرداختن به چالش های جهانی و دیگر مسائل مورد علاقه مشترک.**

درگیری های قدیمی و جدید

فضای امن و خطرناک مکالمات: رئیس کنفرانس ولفگانگ Ischinger کار کرده به کارشناس نیست فقط یک مسابقه دو ماراتون از speechifying اما عرصه برای hand-to-hand combat دیپلماسی است. و او به خصوص هیجان زده در مورد گرفتن رهبران در طرف مقابل از برخی از سخت ترین تعمیرات جهان طولانی مدت در جغرافیای سیاسی دعوا در همان مرحله (جمهوری آذربایجان الهام علی اف رئیس جمهور و نخست وزیر ارمنستان Nikol Pashinyan) و یا در اطراف همان جدول (صربی جمهور Aleksandar Vučić و جدید کوزوو نخست وزیر Albin Kurti).

من قوانین زمین: در شور و شوق خود را به نشان می دهد که چگونه به خوبی او انجام هدف خود Ischinger به نظر می رسد به نقض خود قوانین زمین. جمعه بالکان میزگرد که Vučić و Kurti برگزار شده بود مشخص شده در دستور کار به عنوان “محرمانه” و هیچ یک از شرکت کنندگان به نام در این برنامه (اگر چه هر دو رهبران اذعان آنها شرکت کنند).

نه اما شاید بهترین ؟ Ischinger همچنین بیش از رسیده کمی در اعلام کرد که علی اف و Pashinyan ملاقات کرده بود برای اولین بار. در واقع آنها را ملاقات کرده اید چندین بار از جمله در مسکو در طول جام جهانی فوتبال در سال 2018 و در سال گذشته در وین به صورت رسمی مذاکرات تحت نظارت سازمان امنیت و همکاری گروه مینسک رسمی میانجی از جنگ است.

آن, اما, اولین مناظره بین رهبران که کشورهای جنگیدند جنگ باقی می ماند و در یک نهفته اختلاف بر خاک قره باغ کوهستانی. و در حالی که پرسپولیس + تصاویر باقی می ماند به دور از حل و فصل علی اف در روز شنبه تحویل یک پیروزی به Ischinger مختلف بالا-شارژ ژئوپولیتیک مسابقه.

مونیخ مقابل داووس: “من به آقای Ischinger فقط در حال حاضر است که وجود دارد یک فرصت برای ارائه پیام های از ارمنستان و آذربایجان رهبری چند سال پیش در داووس. و سلف آقای Pashinyan قرار بود برای حضور در اما در آخرین لحظه او لغو مشارکت خود را. بنابراین من خوشحالم که در نهایت ما به نقطه بنابراین ما قادر خواهد بود برای ارائه پیام ها و پاسخ به سوال” علی اف گفت.

آذربایجان در مقابل ارمنستان

من سابقه طولانی تر از تاریخ خود را. علی اف باز بحث با تخمگذاری سابقه تاریخی رفتن به 1805 زمانی که قره باغ توسط پیمان بخشی از امپراتوری روسیه و در حال اجرا را از طریق فروپاشی اتحاد جماهیر شوروی.

“قره باغ کوهستانی بخشی از آذربایجان است. این حقیقت تاریخی این است که بر اساس قوانین بین المللی و تمامیت ارضی جمهوری آذربایجان است که به رسمیت شناخته شده توسط تمام جهان و قره باغ کوهستانی بخش یکپارچه از کشور ما” علی اف گفت.

Pashinyan پیشنهاد اجتناب از بحث های تاریخی و پس از آن تشدید آن است. “من از رئیس جمهور علی اف برای رفتن تا کنون به تاریخچه زیرا زمانی که ارمنستان پادشاه Tigran بزرگ بود مذاکره با Pompeii روم رهبر نظامی وجود ندارد هر کشوری در جنوب قفقاز در سراسر جهان به نام آذربایجان است.”

راست. نه حل و فصل این یکی در مونیخ. بعدی.

عربستان سعودی در مقابل ایران

خلیج فارس بین همسایگان: وزیر امور خارجه عربستان شاهزاده فیصل بن فرحان آل سعود می خواستم برای جلوگیری از اجازه دادن به همتای ایرانی خود محمد جواد ظریف, دریافت آخرین کلمه در یک بحث و گفتگو در خاورمیانه — به طوری که او به MSC تغییر توالی از یک پنل با بیش از حد خوش بینانه عنوان “پل آب مشکل: د-تنش در خلیج فارس.”

در یک بیت از آتش بازی ایران و علنا به نام فیصل برای اصرار بر تغییر و به طور گسترده تر متهم عربستان سعودی و امارات متحده عربی از تمایل “به تنش ها در منطقه ما است.”

تنش در منطقه و تنش در اتاق: ایران اصرار به مدیر reuters top news, که او می خواست به صدا جویانه در تن و او را متهم طعمه او در موضوع فیصل و عربستان سعودی قبل از ترک هر گونه محدودیت.

که ما ؟ نمی تواند بود. ایران اصرار داشت ایران فقط می خواستم روابط خوب است. “ما به هیچ وجه قصد داشتن مشکل با هر یک از همسایگان ما,” او گفت:. “ما فرار به کمک کویت زمانی که عراق به کویت حمله کرد اگر چه کویت تا به حال کمک به عراق در طول جنگ بود. ما فرار به کمک قطر زمانی که عربستان سعودی محاصره قطر. ما را به کمک عربستان سعودی اگر کسی حمله عربستان سعودی است. برای ما امنیت همسایگان ما امنیت است.”

پادشاهی اصلی پیام: شاهزاده فیصل گفت: هیچ چیز به بحث در مورد تا زمانی که تهران fessed ، “ایران حمله کردند و نفت ما امکانات; آنها شلیک 16 موشک در آنها به خطر انداختن اقتصاد جهانی” او گفت ایران تا به حال نیز fomented ناآرامی در یمن.

“بنابراین پیام ما به ایران بوده است این است که هنگامی که آنها حاضر به اعتراف است که خود را در رفتار منطقه ای است که منبع اصلی بی ثباتی و فعالیت مانند شلیک موشک های بالستیک خود را در کشورهای همسایه است نه کمک به امنیت, پس از آن ما می توانیم بحث در مورد پتانسیل مذاکرات,” او گفت:.

راست. نه حل و فصل این یکی در مونیخ. بعدی.

صربستان با کوزوو

در بالکان رویداد شامل Vučić و Kurti شرکت کنندگان توافق کردند که به نگه داشتن محتوای محرمانه است. اما آلبانیایی نخست وزیر Edi Rama شوخی که تحت عنوان “بالکان چتم” قوانین آن را نمی خواهد طولانی قبل از جزئیات پدید آمده است. حق با او بود. همه حساب نبود دقیقا یک lovefest (برای قرار دادن آن ملایم).

راست. نه حل و فصل این یکی در مونیخ. بعدی.

the Croatian Presidency of the Council of the EU

امپراتور در دنیای دیجیتال

زوکربرگ و دوستان

در میان رهبران جهان حضور کارشناس ارشد هیچ کدام می تواند ادعا می کنند به حکومت بیش از یک امپراتوری جهانی به عنوان بزرگ که از مارک زوکربرگ رهبر جمهوری Facebook.

بنیانگذار غول رسانه های اجتماعی به یک ستاره جاذبه و Ischinger را بر عهده داشت مسئولیت انجام مصاحبه — نتیجه affording دره سیلیکون سالار وضعیت در تاریخ همتراز با رئیس جمهور فرانسه امانوئل پاکسازی.

Facebook در مقابل دروغ: در طول مکالمه خود را در روز شنبه زوکربرگ گفت: Facebook بهتر است در مبارزه با تهدیدات امنیتی جدید است که تاخت و تاز آن پلت فرم رسانه های اجتماعی.

“چشم انداز امنیتی دیگر یکی از سنتی نرم. آن را در حال حاضر یکی از دروغ,” او گفت:. این یک بیت از یک نقطه آشکار برای بسیاری از مقامات که دولت در حال دست و پنجه نرم کردن با دروغ مبارزات از روسیه و ایران و دیگران و با تبلیغات از حاشیه گروه های افراطی — اغلب در صفحات Facebook.

بازی به کنفرانس امنیتی پایه نگرانی زوکربرگ گفت: این شرکت ابتلا به مبارزه با روسیه چرخش و Facebook در حال حاضر هزینه های بیشتر در هر سال در امنیت از آن کل بودجه شرکت های بزرگ در سال 2012 این شرکت رفت ، Laurens Cerulus و استفان براون کامل داستان در مورد چگونه Zuck اضافه شده دوستان در مونک در اینجا.

** * * * یک پیام از کرواتی ریاست شورای اتحادیه اروپا: روسیه سهام مسئولیت امنیت و ثبات در قاره اروپا و ریاست جمهوری ادامه خواهد داد برای ایجاد روابط بین اتحادیه اروپا و روسیه بر اساس پنج اصول راهنما. کرواسی را در بهبود کار سیاسی و اقتصادی و امنیتی در روابط اتحادیه اروپا با آسیا و در حالی که تاکید قرار داده خواهد شد در تمام جنبه های اتصال. ریاست جمهوری را حمایت از توسعه بیشتر همکاری بین اتحادیه اروپا و چین است. ریاست جمهوری تاکید بر اهمیت پیشبرد روابط بین اتحادیه اروپا و آفریقا با هدف تعمیق مشارکت استراتژیک رو مشترک امنیتی تهدیدات و چالش ها — در خصوص مهاجرت — و کارآمد تر با استفاده از فرصت ها برای همکاری های اقتصادی, سرمایه گذاری و رشد پایدار. ریاست جمهوری ادامه خواهد داد به کار بر روی تقویت همکاری استراتژیک بین اروپا و آمریکای لاتین همراه با تشدید سیاسی در حمایت از ادغام بر اساس ارزش های مشترک و ارائه پشتیبانی برای پیشگیری از بحران و واکنش در منطقه است.**

بزرگ متفکران بزرگ تم

سام NUNN می رود هسته ای

راهکار با سام Nunnسابق آمریکا و سناتور و دیرین جهانی قهرمان nuclear non-proliferation, بعد از ناهار در مونیخ به میزبانی طرح تهدید هسته ای (NTI). در میان مهمانان بودند معاون نانسی پلوسی و سابق آمریکا و وزیر انرژی Ernest Moniz بود که نقش مهمی در مذاکرات ایران توافق هسته ای اوباما.

نگه داشتن یک چیز خوب: جهان منع گسترش معماری به نظر می رسد در ژنده پوش به خصوص پس از سقوط از Intermediate-range Nuclear Forces (INF) پیمان اما Nunn گفت: دو مرحله مهم مورد نیاز: برای حفظ گفت و گو بین رفتن جهان قدرت هسته ای و مهمتر از همه برای آمریکا و روسیه برای از سرگیری شروع جدید پیمان است که به پایان می رسد در فوریه. 5, 2021.

حواس او را پرت حواس او را پرت: با خیلی روز به روز سیاسی جنجال و هیاهو رهبران و شهروندان آنها خدمت می کنند گاهی اوقات از دست دادن بینایی از مسئولیت بزرگ مانند جلوگیری از هولوکاست هسته ای.

“ما بسیاری از چیزهایی که واضح گاهی اوقات آن را سخت به نگه داشتن چشم ما روی چیزهایی که حیاتی” Nunn گفت. “و هنگامی که شما زنده و حیاتی اشتباه و شما را درک نمی کنند چه وجودی شما رو به عقب ما رو به عقب و می گویند:” هی چه در حال حاضر اولویت?’ و اساسا اجتناب از یک جنگ هسته ای به سمت راست در بالای لیست.”

اگر رونی و Gorby می تواند آن را انجام دهد: Nunn با اشاره به این که توافق برای کاهش سلاح های هسته ای رسیده بودند در بار سخت تر بود و در اوج جنگ سرد. “گورباچف و ریگان در یک دوره زمانی وجود دارد به مراتب بیشتر از سلاح های هسته ای … آنها هم اعلام کرد که یک جنگ هسته ای را نمی توان به دست آورد و باید مبارزه,” او گفت:. “ما نیاز به تکرار است که امروز ما نیاز به چین در بیانیه ای.”

فوکویاما شناسایی مشکل

خطری برای دموکراسی: سیاسی آمریکا فیلسوف فرانسیس فوکویاما هشدار داده است که ظهور هویت سیاسی نشان دهنده یک تهدید برای دموکراسی است.

من مؤمن بزرگ در حکومت دموکراتیک و من فکر می کنم که بیش از همه آن را تحت تهدید,” او گفت:. “ما از طریق رفت و این دوره طولانی که در آن تعدادی از دموکراسی گسترش تمام راه برگشت به 1970s اما ما در واژگونی یا دموکراتیک رکود شاید 15 سال و در بسیاری از نگران چیزهایی است که از جمله در خود کشور ایالات متحده آمریکا است که خوب است برای آینده دموکراسی است.”

این همه در مورد ما (و تنها ایالات متحده): “من فکر می کنم ما متاسفانه در حال حرکت به سن که در آن سیاست است که به تعریف هویت, که بدان معنی است که من واقعا پوست رنگ قومیت و دین من به دنیا آمده بود. و ایران یکی پس از دیگری عقب نشینی به یک نوع سیستم بسته” فوکویاما گفت.

راه حل است ؟ مبارزه با نابرابری: “این سرمایه داری فی نفسه [که مشکل] واقعا غیاب سیاسی مجموعه ای از کنترل برای حفظ بازارهای تحت کنترل به طوری که آنها واقعا در خدمت اهداف اجتماعی” فوکویاما گفت. “مردم نمی خواهم به زندگی در جوامع است که درجه ای از نابرابری است.”

** راه غرب به نظر می رسد در آفریقا است که اساسا تغییر با توجه به تغییر آب و هوا فشارهای شیب رقابت از چین چشم انداز بزرگ مهاجر امواج و قریب الوقوع آفریقا گسترده تجارت آزاد معامله است. جدید ما “اتحادیه اروپا در آفریقا” سری شما را از طریق این مسائل با یک سری از Playbooks نوشته شده از آدیس آبابا مقر در اتحادیه آفریقا و جاهای دیگر در آفریقا است. ثبت نام امروز.**

پس از استیضاح گوشه

خانواده با تشکر: پس از NTI ناهار راهکار نیز در گفتگو با پل پلوسی مجلس شوهر که تازه خاموش استیضاح طوفان که کتک خانواده خود برای ماه خوشحال بود به گزارش با لبخند: “نوه عالی هستند.”

آقای Zelenskiy به واشنگتن می رود (روزی): رئیس جمهور اوکراین ولدیمیر Zelenskiy زبان در کارشناسی ارشد به سی ان ان لنگر کریستین امانپور گفت که او هنوز هم می خواهم که دعوت به کاخ سفید است. Zelenskiy رویداد, بخشی سخنرانی, بخش مصاحبه و استندآپ کمدی عمل می کنند. و در اینجا داستان کامل.

بیش از داخل و خارج

بنابراین آنها ناپدید شد: مقامات انگلیسی اغلب می گویند که مبارزه با تروریسم در اروپا شد در مورد خروج از اتحادیه اروپا را ترک اروپا است. اما در کارشناسی ارشد, به نظر می رسید به عنوان اگر برتر انگلیس مقامات ترک کرده بود این سیاره است. Stephen Brown کرده است.

چه کسی رئیس می رود ویروسی: Tedros Adhanom Ghebreyesus گفته این کارشناس که همه باید دست به سالم ماندن و دفاع از ستایش خود را از چین برای دست زدن به آن از Coronavirus.

انفجار از گذشته: یکی از سورئال لحظات آخر هفته آمد و در اواخر شب بحث و گفتگو در لیبی تعدیل توسط سیاسی خود Rym ممتاز. یک پرسشنامه از مخاطبان فکر کرده اید که چرا با وجود عدم تمایل به در نظر گرفتن چکمه بر روی زمین است. پرسشنامه بود که هیچ یک دیگر از Paul Wolfowitz سابق آمریکا معاون وزیر دفاع و رئیس بانک جهانی). آن را به نظر نمی رسد که رخ داده است به Wolfowitz که بسیاری از غرب گریزی به استقرار نیروهای خود در جهان عرب را در جنگ عراق از آن او یک معمار اصلی.

خال خال: صحبت از سابق واشنگتن بازیکنان راهکار ضربه به سابق وزیر امور خارجه, جان کری, پیاده روی در خارج از کنفرانس سایت به تنهایی با هیچ همراهان. بازنشستگی می تواند دشوار است: در یک کارشناسی ارشد جلسه دفاع سابق آمریکا, منشی, مدیر سازمان سیا و کاخ سفید رئیس ستاد لئون پانتا حتی نمی توانستم یک صندلی.

DANKE SCHÖN: Natasha Bernard, Stephen Brown, Laurens, Cerulus, اندرو, خاکستری, Matthew Karnitschnig و Rym ممتاز در مونیخ; جانت Minns و ایوو اولیویرا در HQ.

اشتراک سیاسی عضویت در خبرنامه خانواده: بروکسل راهکار | لندن راهکار | اتحادیه اروپا محرمانه | یکشنبه بحران | اتحادیه اروپا نفوذ | AI: رمزگشایی | سی راهکار | همه ما سیاسی طرفدار سیاست های صبح خبرنامه

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>