MVP مسابقه بیش از: رای گیری برای فرد NBA جوایز باید انجام شود قبل از از سرگیری بازی

Category: سی بی سی اسپورت Comments: No comments

NBA MVP مسابقه به پایان رسیده است. بنابراین جنگ برای هر فرد به طور منظم فصل جایزه.

لیگ گفت: تیم های جمعه که هیچ یک از بذر بازی خواهد شد در نظر گرفته شود برای هر پست-فصل جایزه و رای دادن برای کسانی که افتخارات — مانند همه NBA rookie سال و دفاعی بازیکن سال — تکمیل خواهد شد قبل از جولای 30 راه اندازی مجدد فصل در والت دیزنی جهانی.

به طور معمول کسانی که رای بازیگران در حال نزدیک شدن به پایان فصل به طور منظم. بنابراین پس از فصل مسابقات می گذرد هنوز هم در بسیاری از موارد اما جایزه فردی تعقیب در حال حاضر کامل است.

“تصمیم به حذف بذر بازی از جوایز رای گیری را تضمین می کند عادلانه فرایند که در آن بازیکنان و مربیان از همه 30 تیم خواهد شد که همان فرصت را مفتخر به عنوان نوازندگان برتر برای فصل به طور منظم” NBA نوشته در یادداشت ارسال شده به تیم های جمعه. آسوشیتد پرس به دست آمده و یک کپی از یادداشت.

لیگ تصمیم — این غیر منتظره نیست — به این معنی است که Giannis Antetokounmpo مبارزه برای بازگشت به عقب MVP جوایز از لحاظ فنی به پایان رسید بیش از چهار ماه پیش زمانی که فصل متوقف شد به دلیل بیماری همه گیر کوروناویروس. و آن را نیز بدان معنی است که نیواورلئان’ صهیون ویلیامسون که به نظر می رسد تنها در 19 بازی این فصل نمی خواهد به اواخر فشار را امتحان کنید و گرفتن فرض بالا-rookie پیشتاز Ja Morant از ممفیس گریزلیز.

معلوم نیست اگر ویلیامسون خواهد بود حتی با پلیکان برای دوباره باز شب در جولای 30, زمانی که آنها چهره یوتا جاز در اولین بازی در دیزنی پردیس. او در سمت چپ NBA به اصطلاح حباب پنج شنبه برای مقابله با آنچه این تیم به نام “فوری پزشکی خانواده و ماده” و پلیکان گفت که او در نظر دارد به بازگشت در نامشخص تاریخ.

آماری جوایز برای grabs

آماری قهرمانی مانند نمره rebounding کمک و سرقت عناوین لحاظ فنی برای grabs از طریق پایان بذر بازی در اواسط ماه اوت است. لیگ اعلام کرد که بخشی از این برنامه هنگامی که برنامه برای هشت بذر بازی بودند که ماه گذشته منتشر شد.

بسیاری از کسانی که آمار-جایزه مسابقه all-اما ریاضی تصمیم گرفت. هوستون جیمز هاردن یک فرمانده برتری در این مسابقه به ثمر رساند به عنوان او می بندد در سومین عنوان متوالی در آن دسته و تبدیل به هفتمین بازیکن تاریخ NBA را به نفع خود به ثمر رساند تاج در حداقل سه مستقیم فصل.

کلیولند Andre Drummond است قابل ملاحظه برتری در این مسابقه به صورت تک به تک عنوان. LeBron James لس آنجلس لیکرز باقی خواهد ماند جلوتر از مکان دوم Trae جوان از Atlanta Hawks در کمک به-هر-بازی مسابقه حتی اگر جیمز پخش در تمام هشت بذر بازی ندارد و ثبت نام تنها کمک کند.

اگر 35 ساله جیمز برنده کمک به عنوان و آن را یک چیز عجیب و غریب ریاضی دارید که از این اتفاق او خواهد بود دوم-قدیمی ترین بازیکن ادعا می کنند که جایزه. استیو نش بود 37 هنگامی که او برنده آخرین کمک تاج.

این دزد نژاد هنوز نامشخص است; فیلادلفیا بن سیمونز آگهی در 2.13 هر بازی در حالی که شیکاگو کریس دان — در حال حاضر در جایگاه دوم به پایان رسید فصل خود را در 1.98 در هر بازی.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>