من سورئال شب به تماشای تنها لعنت ورزشی در تلویزیون

Category: دیلی بیست Comments: No comments

No ورزش است. هیچ کدام. عرصه بسته است. NBA و بازیکنان MLB: آرامش در خانه است. جهنم محلی بسکتبال رینگ در حال مسدود کردن با نوار چسب و چوب است. و در حال حاضر زمانی که تنها چیزی که وجود دارد این است که برای انجام بسیاری از روز خود را ارسال تلخه آنلاین نگاه کردن اضطراب آور اطلاعات بازی Animal Crossingو جریان هر چه شیب Netflix بکشد الگوریتم خواستار است شما مصرف ظهر بیس بال بازی شما sorta تعامل با شما به عنوان یک قدرت چرت زدن برای تلفن های موبایل مانند بسیاری delirious لذت قابل تصور است.

و آنها در حال آمدن به عقب در هر زمان به زودی. عرصه های بسته بندی شده با مردم در حال حاضر ؟ مطلقا نه. حتی بازی با طرفداران احتمالا ضروری بیش از حد خطر و همچنین سردرد القا چالش های لجستیکی. این لیگ در حال تلاش برای کشف چیزی و شکست. برخی از ایده های خود را به طور کامل دیوانه, مثل, مثلا, ارسال تمام بازیکنان MLB به صحرا زندان که در آن آنها نبرد خارج از فصل در انزوای کامل از هر کس دیگری در جهان مانند فرار از نیویورک اما با بیشتر بیس بال. تا آنجا که من می خوام dodgers در یک eyepatch, مرد بیا که دیگه این اتفاق نمیفته.

این وضعیت به سمت چپ ورزشی شبکه های پخش مانند ESPN قدرتمند با تشنگی برای چیزی به هوا. بازی های قدیمی مطمئن شوید که آنها می توانید آن. مستند در مورد مایکل جردن آنها برنامه ریزی در پخش این تابستان سرد است. Esports! کسانی هستند که آینده درست است ؟ ESPN2 پخش یک NBA 2K مسابقات بین بازیکنان NBA (Devin بوکر برنده نوع شرم آور). SNY که هوا متس بازی ها پخش یک MLB The Show بازی شبیه سازی و به حال خود گوینده آن تماس بگیرید. آن را یک بار عجیب و غریب.

و به این ترتیب رهبر در سراسر جهان در ورزشقرار دادن سر خود هم چشم خود را بسته و گفت: چه یک بازی است که شما می توانید بازی را در خانه به راحتی فیلم رقابت بدون نیاز به در همان اتاق به عنوان حریف خود را و که در آن ممکن است چیزی جالب اتفاق می افتد ؟

آنها فرود آمد و بر اسب معروف بسکتبال ترفند شات بازی.

اسب در حالی که سرگرم کننده را به بازی نمی کند بسیاری از سوختگی در تلویزیون. آنها مورد استفاده برای تهویه مسابقات فردا پشت در ’70s (پیت Maravich استاد بود) و آنها سعی کردم به آن را در اواخر aughts اما آن را فقط بیش از حد عجیب و غریب و بی اثر برای تلویزیون; ذاتا اجتماعی بازی که در آن مخاطبان برگزار شد و در طول بازو.

اما در دنیای کور یک چشم dodgers شکار برای رئیس جمهور بیس بال پادشاه است. بنابراین ESPN کردم چند زمان NBA بازیکنان بازنشستگان برخی از WNBA استعداد آنها را در خانه خود دادگاه های استخدام خانواده خود را به جلو و دوربین خود گوشی, بوت کردن, ol’ زنده تصویری کامپایلر و آنها از آن ساخته شده اتفاق می افتد—تنها تلویزیونی ورزشی رقابت شما احتمالا می توانید با هم قرار داده که در آن مردم نمی خواهد ارتباط برقرار کردن با افراد خارج از خانه های خود را در حساب از یک ویروس مرگبار حمله از طریق جامعه ما.

این بود که بیشتر آوانگارد قطعه ای از ورزش های برنامه نویسی من تا کنون دیده ام. بازیکنان بازی wildly واگرا خانه بسکتبال نمیشود. برخی مشغول به کار بودند با بالا پایان فضاهای. پل پیرس یک نیمه دادگاه با سلتیکز آرم جایی در تپه های لس آنجلس. Chauncey Billups ورزشی است بیشتر مقهور دادگاه در دنور. گاو رو به جلو ژاک LaVine یک پنبه حلاجی شده قفس و نیم دادگاه در حالی که موسیقی جاز گارد مایک کانلی سرپوشیده دادگاه با چوب جنگلی جایی در زیرزمین من فرض می کنم.

دیگر بازیکنان مشغول به کار بودند با یک دوست خود را در حلقه ما شلیک در اطراف پس از مدرسه به خانه راه اندازی. شاهین گارد Trae جوان که اصرار داشت او حلقه شد به ده فوت, فقط نوع از یک حلقه در جلوی خانه. Tamika Catchings بازنشسته ایندیانا تب رو به جلو است که در مورد پذیرفته شود به Basketball Hall of Fame دارای یک حلقه در او نیست که کاملا گسترش به سه نقطه محدوده. Allie Quigley را حلقه نشسته بود بالای یک سنگ فرش مسیر (نه ایده آل).

اما هی, مهم نیست که چه نوع از حلقه آنها تیراندازی در آنها وجود دارد به رقابت بپردازند. در دور اول Billups در زمان استفاده از برتر خود را راه اندازی و غلبه اولیه سرب از جوان با در نظر گرفتن دیگر عکس های خود را در دادگاه که ضروری جوان تیراندازی از خاک. هر دو بازیکن نشان داد تکمیل عدم نگرانی برای مخاطبان در خانه اجتناب از هر گونه و همه سرگرم کننده عکس ترفند که نا امید کننده بود. اما رقابت واقعا لگد به دنده هنگامی که Conley مواجه خاموش در برابر Catchings. کانلی تحت سلطه Hall of Famer و ساخته شده خود را به ضرب و شتم در روز شنبه را نیمه نهایی به سادگی با دو دست—نهایی و اسب و سلاح. این یک چشم برای دیدن است.

پل پیرس سعی کردم به برخی از رشته های فانتزی ترکیب با هم به LaVine اما متاسفانه برای آن باران بود در خانه اش و او فقط نمی تواند آن را اتفاق می افتد. پسر خود را سرگردان در اطراف دادگاه در جکسون پولاک به دنبال hoodie در حالی که او در یک جلیقه بلند, باسن, آدیداس, آهنگ کوتاه و Nikes و از دست رفته یک دسته از عکس پرش. آن ترین پل پیرس چیزی که من تا کنون دیده ام.

کریس پل ستاره نشان می دهد. او از دست داده به Quigley, یکی از بازی های برتر, اکشن, اما نه قبل از او فریاد زد: “شما خورد کریس!” و صرف تمام عمر خود را به آرامی دور سرزنش کردن خود را هر بار که او از دست رفته است. این یک استارک پنجره به ذهن یکی از NBA رقابتی ترین dudes—نه-واقعا-شش-پا بلند نگهبان که ساخته شده خود را به Hall of Famer توسط نیروی خالص خواهد شد.

همه در همه, من برای سرگرم حدود دو ساعت با این کم ریسک مهارت های بسکتبال رقابت در وسط یک جهانی همه گیر. یک نکته: وجود اتحاد به عنوان یک راه برای مطمئن شوید که آن را به نظر نمی آید مانند سگ گه درسته ؟ ESPN قرار دادن این با هم با کشیدن عقب مانده تصویری جریان مستقیم کردن اپل از این بازیکنان در خانواده ها که گمان می کنم شما باید انجام دهید برای ایجاد رقابت در زمان واقعی است. اما شاید برای پخش آنها می تواند آن را ویرایش کنید به یک watchable تصویری محصول به طوری که من و میلیون ها نفر از دیگر اسب-سر وجود ندارد, تماشای سه skippy, laggy ویدئوها mushed هم مثل خصوص بد-به دنبال حرکت یا کشش ناگهانی جریان در تلویزیون ملی? شاید ما می توانیم آنها را بهتر دوربین استفاده کنید ؟ من منظور ضد عفونی کردن آن برای اولین بار ،

شد این ورزش ؟ نه واقعا. آن را بسیار نزدیک به ورزش, اگر چه, و آن را قطعا واقعا عجیب و غریب و شگفت انگیزی watchable. اگر ما چند دور از این من می تواند برخی از وحشی عکس های در حال ظهور از قلب و ذهن و دست ما بهترین hoopers. فقط چیزی در مورد تصویری مسائل ESPN. این قرنطینه می تواند در حالی که برای و این تنها چیزی است که ما باید ورزش-دانا در حال حاضر.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>