Myisha Hines-آلن آگهی عرفای گذشته با تب حرفه ای-بالا 27 امتیاز

Category: سی بی سی اسپورت Comments: No comments

Myisha Hines-آلن به ثمر رساند حرفه ای-بالا 27 امتیاز و برداشت 10 ریباند و دفاع قهرمان واشنگتن عرفا ضرب و شتم ایندیانا تب 101-76 در روز شنبه در بازکن فصل برای هر دو تیم.

2020 WNBA فصل با تاخیر و کوتاه با coronavirus همه گیر برگزار خواهد شد در یک حباب در IMG آکادمی.

Hines-آلن که آمد به بازی با هفت حرفه ای 3-اشاره گر ساخته آمار 3 از 4 از پشت قوس.

عرفا می گم حاکم MVP النا Delle Donne که rehabbing آسیب به عقب و به تازگی به دست آورد مرکز Tina Charles بود که پزشکی معاف می شود. واشنگتن نیز بدون ناتاشا ابر است که با تمرکز بر عدالت اجتماعی باعث این فصل و LaToya Sanders.

عرفا نمی از دست ضرب و شتم خود را در برابر دستیار سابق مربی ماریان استنلی که در زمان بیش از تب این سال است. او ارائه شد او حلقه قهرمانی قبل از بازی با عرفا.

هوایی قدرت و اما Meesseman تا به حال 14 امتیاز برای هر شخص و Shey Peddy و آریل اتکینز هر گل 10 برای عرفا.

Kelsey Mitchell آمار پنج 3s به پایان رسید و با 25 امتیاز برای ایندیانا است. تیفانی میچل به ثمر رساند و 15 امتیاز و Candice Dupree 13.

Hines-آلن ضربه 3-اشاره گر به آن را 22-19 در اواخر سه ماهه اول و عرفا led بقیه راه است. آنها گلوله 77.8% از این زمینه در سه ماهه اول و 35 از 50 به طور کلی.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>