نادال سرنا ویلیامز coach نرم افزار برنامه ریزی مسابقات در آکادمی

Category: سی بی سی اسپورت Comments: No comments

نوزده-زمان گرند اسلم برنده رافائل نادال و مربی سرنا ویلیامز گفت: آنها در حال بررسی امکان برگزاری مسابقات حرفه ای در تنیس آکادمی اجازه می دهد تا بازیکن را به رقابت و طرفداران برای تماشای آنلاین.

بیانیه ای که در وب سایت رافا نادال آکادمی گفت: این تسهیلات در جزیره اسپانیایی مایورکا می تواند “احتمالا تبدیل به یک دانشگاه که در آن بازیکنان نخبه می تواند اقامت در قطار و رقابت بین خود در مسابقات خواهد شد که تلویزیونی به طوری که طرفداران در سراسر جهان می توانید از آنها لذت ببرید.”

“در حال حاضر تنیس طول می کشد یک صندلی عقب و مهم ترین چیز است که هر کس بهداشت و درمان, اما اگر در ماه های آینده این آکادمی می تواند مورد استفاده قرار گیرد برای کمک به دیگر بازیکنان حرفه ای من می خواهم خوشحال اگر آنها می تواند به آموزش و هم به رقابت” نادال در بیانیه ای گفت:.

“من فکر می کنم که رقابت در میان خودمان خواهد به ما کمک کند حفظ بازی ما برای زمانی که تور راه اندازی مجدد.”

بازی در ATP و WTA تورهای شده است به حالت تعلیق تا زمانی که حداقل در ماه ژوئیه به دلیل بیماری همه گیر کوروناویروس.

در ضمن alimi ballard که مربیان ویلیامز روز شنبه گفت او قصد دارد به شکل یک لیگ و مرحله 50 مسابقات در آکادمی خود را نزدیک نیس, فرانسه با “میلیون ها دلار در پول جایزه” در خطر است.

Mouratoglou گفت: لیگ خواهد میزبان مسابقات 10 یک آخر هفته برای مدت پنج هفته در آن خواستار “نهایی تنیس مرحله نهایی مسابقات.” بدون تماشاگر خواهد بود مجاز است.

بازی لیگ آغاز خواهد شد مارس 16.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>