Nadler به دست محاکمه جدید بولتون بمب و دیگر خبری از استیضاح امروز

سنا سهشنبه آغاز خواهد شد بحث که آیا برای آوردن شاهد به رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن را استیضاح محاکمه هر چند دموکراتیک به رهبری فشار تقریبا مطمئن به شکست پس از توافق بهداشت ، لامار الکساندر اعلام کرد که او می خواهم رای در برابر تلاش است. که مجموعه تا به احتمال زیاد رای اواخر روز شنبه و اوایل روز شنبه به تبرئه رئیس جمهور.

1:53 P. M.

مغلوب ساختن پیشی جستن را انکار گفتن بولتون برای کمک به اوکراین طرح

رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن است انکار جدید ادعا که او هماهنگ با دستیاران زودتر از قبلا شناخته شده است در تلاش برای فشار به اوکراین بررسی مخالفان سیاسی خود را.

نیویورک تایمز گزارش داد که جمعه است که سابق مشاور امنیت ملی جان بولتون ادعا می کند در آینده کتاب که مغلوب ساختن پیشی جستن به کارگردانی او را به اطمینان حاصل شود که رئیس جمهور اوکراین ولدیمیر Zelensky خواهد ملاقات با رودی جولیانی رئیس جمهور شخصی وکیل. بولتون گزارش نشان داد که اقدام کاخ سفید رئیس ستاد میک Mulvaney و کاخ سفید مشاور پت Cipollone نیز حضور اوایل مارس 2019 جلسه در دفتر بیضی. دفعات بازدید: داستان کامل. — اندرو اینکه desiderio و Kyle Chandler

1:23 P. M.

Murkowski به رای در برابر تماس شاهدان در استیضاح محاکمه

سناتور. لیزا Murkowski را پشتیبانی نمی شنیدن از جدید شاهد اساسا حصول اطمینان از رای نتواند در سنا کف این بعد از ظهر.

این تصمیم توسط یک کلید به نوسان رای احتمال تبرئه قاضی جان رابرتز از نیاز به تصمیم گیری که آیا برای شکستن یک کراوات. دفعات بازدید: داستان کامل. – Kyle Chandler, جان Bresnahan اندرو اینکه Desiderio

1:14 P. M.

Nadler به دست ‘نتیجه’ از مغلوب ساختن پیشی جستن را محاکمه می شود با همسر

Rep. جری Nadler (D-n. y.) یک خانه استیضاح مدیر جمعه اعلام کرد که او نمی خواهد شرکت در “نتیجه گیری” از رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن سنا محاکمه به tweeting که همسر خود را در حال نبرد با سرطان لوزالمعده خواستار حضور او در بازگشت به خانه در نیویورک است.

“من متاسفم که نه قادر به ماندن در واشنگتن برای نتیجه گیری از این مجلس با استیضاح محاکمه اما من نیاز به خانه در این زمان” Nadler نوشت آنلاین. “ما بسیاری از تصمیمات را به عنوان یک خانواده است. من هر ایمان به همکاران من و امید سنا خواهد انجام آنچه درست است.”

Nadler رئیس کمیته قضایی مجلس قبلا از دست رفته بخشی از مغلوب ساختن پیشی جستن دادگاه در روز دوشنبه زمانی که او در نیویورک به ملاقات با همسرش پزشکان “تعیین یک مسیر رو به جلو و شروع به درمان او” او در بیانیه ای گفت.

شش خانه دیگر دموکرات تعقیب این پرونده در مقابل رئیس جمهور, رهبری تشکر. آدام شیف (D-کالیفرنیا.) هنوز میله میله به نظر می رسد باقی مانده از مجلس سنا رسیدگی است. — پنجم Forgey

1:05 P. M.

Klobuchar محاکمه رفتن به هفته آینده: ‘آن را در’

ریاست جمهوری امیدوار بهداشت ، ctq می داند رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن را استیضاح دادگاه ممکن است گسترش به هفته آینده در روز دوشنبه آیووا قفقاز. و او پاسخ ؟

“آن را در آورد.”

“به نظر من مردم آیوا و فراتر از آن را درک خواهد کرد. من در عرصه من باید یک کار را به انجام” Klobuchar (D-Minn.) می گوید این احتمال که او می تواند در واشنگتن طی هفته آینده حزبی آیووا.

“وجود دارد و حتی شایعاتی که پیشنهاد برنامه بدان معنی است که ما در اینجا خواهد شد در روز دوشنبه بعد از آیووا قفقاز. و من فقط می گویند آن را در آورد چون من فقط باید ایمان مردم این کشور آنها در واقع می خواهید کسی با تجربه ایستاده.” — هدر Caygle

12:02 P. M.

شومر: لامار الکساندر اذعان تهمت عمل نامناسب

رهبر اقلیت سنا چاک شومر (D-n. y.) برجسته سهشنبه اوباما در ایالت لامار الکساندر اعلام کرد که دوشنبه شب او نمی پشتیبانی تماس بگیرید برای شاهدان اذعان کرد که رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن عمل نامناسب با درخواست اوکراین برای بررسی رقبای سیاسی خود.

شومر گفت: در یک کنفرانس مطبوعاتی که در حالی که جمهوری خواه تنسی به “اشتباه نتیجه گیری” در مورد شنوایی بیشتر شواهد اسکندر بیانیه ای اذعان کرد که خانه impeachments مديران اتهامات درست شد.

الکساندر گفت: “با صدای بلند آنچه که من فکر می کنم اکثر جمهوری خواهان مجلس سنا بر این باورند خصوصی — که بله رئیس جمهور آیا خودداری از کمک نظامی به سعی کنید به اوکراین برای کمک به او را در انتخابات خود را و بله رئيس جمهور هم با دخالت کنگره تحقیقات که سوء” شومر گفت. “الکساندر را رد کرد 90 درصد از استدلال رئیس جمهور را که مشاور رئیس جمهور بود هیچ چیز اشتباه است.”

در یک بیانیه الکساندر گفت: هیچ نیاز به شنیدن شواهد اضافی برای “برای اثبات چیزی است که در حال حاضر ثابت شده است.” اما او همچنین استدلال کرد که تهمت اقدامات نه به مقدار یک impeachable جرم است و باید آن را به رای دهندگان برای تصمیم گیری که آیا برای نگه داشتن او در ماه نوامبر. — ماریان LeVine

11:53 A. M.

مغلوب ساختن پیشی جستن اعلام جرم دادگاه می تواند گسترش به هفته آینده

سنا استیضاح محاکمه رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن می تواند کشیدن به هفته آینده حتی به عنوان رهبران ایران به نظر می رسد که این رای مورد نیاز برای جلوگیری از اضافی شهود و شهادت ارائه شده با توجه به توافق و دستیاران.

جمهوری خواه منابع نشان می دهد که دادگاه می تواند گسترش به شنبه هفته آینده. خانه دموکراتیک مدیران و کاخ سفید می خواهید زمان بیشتری برای بسته شدن و استدلال و با وجود برنامه ریزی نگرانی با توجه به آیووا قفقاز روز دوشنبه و مغلوب ساختن پیشی جستن دولت از آدرس اتحادیه در روز سه شنبه. دفعات بازدید: داستان کامل. دفعات بازدید: داستان کامل. — جان Bresnahan, بورگس اورت و ماریان LeVine

11:05 A. M.

دوربین کرامر احترام الکساندر تصمیم

در حالی که هر دو سنسور. Dick Durbin (D-بیمار است.) و کوین کرامر (R-N. D.) مخالفت با جنبه های بهداشت ، لامار الکساندر اعلام کرد که او نمی خواهد رای برای شاهد در جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن را استیضاح trial — Durbin گفت او “به شدت مخالف” و کرامر تماس اسکندر نمایش “سخت” — هر دو مجلس رسید و همین نتیجه در مورد جمهوری خواه تنسی.

آنها احترام او تصمیم خود را.

کرامر به نام تهمت اقدامات “unartful” اما رئيس جمهور گفت: چیزی نمی اشتباه. او گفت: الکساندر تصمیم نشان دهنده “تنوع از نظر” در میان سناتورهای است که می تواند تولید این نتیجه همان بود.

“من فکر می کنم که یک جواب صادقانه از (الکساندر),” کرامر گفت. “من فکر می کنم او را به خود جلب کرد نتیجه همان نتیجه من قصد دارم به رسم اما من احتمالا نمی گذاری که سخت یک نمایش است.” الکساندر گفت: در بیانیه خود که آن را “نامناسب” برای مغلوب ساختن پیشی جستن به فشار یک کشور خارجی به بررسی رقیب خود جو بایدن.

دوربین شماره 2 مجلس سنا دموکرات “به شدت” مخالفت با الکساندر تصمیم به تماس نیست در شهود اما گفت که او هنوز هم می تواند کار در کنار و احترام او.

“من کار کرده اند با لامار در طول سال” Durbin گفت. “من واقعا باید یک رابطه بالا برای او به عنوان یک فرد. بنابراین حتی اگر من متاسفم در مورد این تصمیم من برای رفتن به ادامه در اختتامیه ماه تصدی خود به انجام بهترین من به کار با او.” — Myah بخش

8:58 A. M.

Pompeo, در اوکراین, تکذیب اتهامات مرکزی برای مغلوب ساختن پیشی جستن استیضاح محاکمه

کیف اوکراین — وزیر امور خارجه مایک Pompeo جمعه قول داد که مغلوب ساختن پیشی جستن دولت نمی خواهد waver در آن برای حمایت از اوکراین و رد اتهامات در قلب جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن را استیضاح محاکمه.

Pompeo ملاقات با رئیس جمهور اوکراین ولدیمیر Zelensky روز جمعه اتهامات را رد کرده است که حیاتی کمک های نظامی و کاخ سفید دیدار شد یا همچنان مشروط بر پروب را به معاون سابق رئیس جمهور جو بایدن ،

“این فقط به سادگی مورد نیست. ما را پیدا خواهد کرد در زمان مناسب ما را در پیدا کردن فرصت مناسب (برای سفر),” Pompeo گفت: در یک کنفرانس مطبوعاتی پس از دیدار با Zelensky. دفعات بازدید: داستان کامل. — AP

5:06 A. M.

مغلوب ساختن پیشی جستن تیم برنامه های غیر استیضاح دولت از اتحادیه

سه شنبه شب رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن را بازتولید خود را در سال 2020 مبارزات انتخاباتی.

احتمال حذف قریب الوقوع تهدید به ریاست رئیس جمهور برنامه ای برای استفاده از او سالانه ایالت متحده آمریکا به عنوان یک شروع تازه برای پیشنهاد انتخاب مجدد خود را با توجه به هفت ارشد مقامات کاخ سفید متحدان صحبت کرد که برای تصمیم گیری در مورد رئیس جمهور آینده آدرس.

با وجود مواجهه با مخاطبان اسیر که شامل دموکرات ها که با صرف چند ماه گذشته در تلاش برای حذف مغلوب ساختن پیشی جستن از دفتر رئیس جمهور است که حل و فصل به ذکر حتی استیضاح دو از این مقامات گفت. دفعات بازدید: داستان کامل. — Gabby Orr

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

ایندکسر