نشویل می شود 2 تیم برای خروج از لیگ مسابقات به دلیل مثبت COVID-19 آزمون

Category: سی بی سی اسپورت Comments: No comments

نشویل SC اتحاد پیوست FC Dallas در نیاز به جلو و از MLS برگشت مسابقات در فلوریدا پس از نه بازیکنان آزمایش مثبت برای COVID-19.

این باشگاه گفت: یک بازیکن تست مثبت به محض ورود ژوئیه 1 در لیگ میزبان هتل در منطقه اورلاندو. یکی دیگر از هشت آزمایش مثبت در عرض چند روز از ورود.

FC Dallas بود مجبور به عقب نشینی از جام جهانی به سبک مسابقات در روز دوشنبه در پی مثبت آزمون از 10 بازیکن و یک مربی است.

روز چهارشنبه لیگ برتر فوتبال در گفت و گو با ثبت چهار مثبت COVID-19 آزمون در طی دو روز گذشته.

لیگ می گوید: چهار آزمایش از دو باشگاه های مختلف. وجود دارد 1,888, بازیکنان, مربیان, داوران, باشگاه کارکنان لیگ کارکنان و سایر افراد مورد آزمایش در روز سه شنبه و چهارشنبه.

لیگ اعلام نتايج آزمون در رسانه های اجتماعی ارسال اواخر روز چهارشنبه. آن را شناسایی دو باشگاه با تست مثبت.

رقابت لگد شنبه شب با اورلاندو سیتی با شکست دادن گسترش اینتر میامی CF 2-1.

سازمان دیده بان | MLS بازیکنان ارسال پیام قوی قبل از لگد زدن به MLS برگشت مسابقات

قبل از MLS برگشت مسابقات رو در جریان است, اعضای بزرگ سیاه بازیکنان برای تغییر در زمان به زمینه مشترک در اعتراض به ارسال یک پیام قدرتمند در مورد بی عدالتی اجتماعی. 6:13

مونترال تاثیر چهره انقلاب جدید انگلستان در روز پنج شنبه شب.
 

لیگ اعلام کرد در اوایل این هفته که پنج Nashville, بازیکنان حال تایید مثبت آزمایش با چهار بازیکن دیگر نیاز به تست اضافی پس از ضبط مجمل نتایج آزمون.

کمیسر دان گاربر ESPN گفت: در شب چهارشنبه که پس از آن نشویل نتایج آزمون خواهد بود بررسی یک شب قبل از تصمیم گیری در گسترش باشگاه شرکت در این مسابقات است.

Bedoya کمک می کند تا اتحادیه خالی نیویورک

در ضمن Alejandro Bedoya به ثمر رساند در دقیقه 63 و فیلادلفیا یونیون شکست NYCFC 1-0 در روز پنج شنبه در MLS برگشت مسابقات است.

NYCFC دروازه بان Sean Johnson کبوتر و یک دست بر روی توپ اما نمی تواند نگه دارید Bedoya چپ پا اعتصاب خالص پس از یک بدون گل نیمه اول.

این تیم در دومین روز از monthlong مسابقات بدون طرفداران در حضور در ESPN جهان گسترده ای از مجموعه ورزشی در والت دیزنی جهانی.

دروازه بان Andre بلیک حفظ فیلادلفیا اولین پیروزی فصل در 86 دقیقه زمانی که او کبوتر به فشار دور برزیلی به جلو هبر را به ضرب گلوله از سمت چپ از جعبه.

تیم ها به شش گروه تقسیم شده برای باز کردن مرحله از جام جهانی به سبک مسابقات را با نتایج شمارش نسبت به فصل به طور منظم. FC Dallas بود مجبور به عقب نشینی پس از 10 بازیکن و یک مربی آزمایش مثبت برای COVID-19.

NYCFC به پایان رسید بالای کنفرانس شرق در فصل گذشته. این تیم بازگشت مقدار از فهرست خود را از جمله هافبک Maxi Moralez که رهبری در لیگ کمک در فصل گذشته با 20. هبر تا به حال 15 گل در 22 حضور با این تیم در فصل گذشته.

NYCFC از دست داده و هر دو از آن بازی های انجام شده قبل از فصل بود تعطیل در مارس 12. این تیم هنوز به نمره هدف در این فصل است.

این اتحادیه که تا به حال دست دادن و در یک قرعه کشی برای شروع فصل سوم به پایان رسید در شرق سال گذشته است. به جلو Kacper Przybylko که رهبری اتحادیه با 15 گل در فصل گذشته آغاز شده است.

بازیکنان برای اتحادیه عینک کشباف با نام افراد کشته شده توسط پلیس. ری Gaddis عینک نام تیلور برای Breonna تیلور یک تکنسین اورژانس پزشکی که پس از ضربه بودن هشت بار توسط لوئیزویل, کنتاکی, افسران در خدمت مبارزه با مواد مخدر حکم جستجو در آپارتمان او. دروازه بان بلیک عینک فلوید برای جورج فلوید یک دستبند سیاه و سفید مردی که پس از یک مینیاپولیس افسر پلیس فشرده زانو خود را در برابر فلوید گردن برای نزدیک به هشت دقیقه است.

مرحله گروهی امکانات اولیه صبح ها برای جلوگیری از گرما و رطوبت در فلوریدا. بازی زمان متوسط بود 27.7 سانتی گراد با 88 درصد رطوبت.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.nettny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>