Nate پیرسون قرار داده شده بر روی تاکسی تیم ملی به عنوان Blue Jays پرده فهرستی

Category: سی بی سی اسپورت Comments: No comments

ستاره چشم انداز Nate پیرسون خواهد شد که به حل و فصل برای یک نقطه در تورنتو بلو جیز’ سه مرد تاکسی تیم ملی در شروع کوتاه 2020 فصل به طور منظم.

تیم خود را اعلام کرد 30-مرد فهرستی از پنج شنبه همراه با یک لیست طولانی از حرکت جلوتر از روز جمعه باز فصل در خلیج تمپا.

در همین حال گزارش های آبی جیز کاوش در هر دو بالتیمور و واشنگتن دی سی دارای پتانسیل مکان به بازی بازی های خانگی خود را.

MLB.com گزارش تیم بود و در بحث ها به بازی بازی های اکثریت خود را برنامه ریزی شده خانه ها در بالتیمور در کمدن متری خانه آرام انتظار تصویب قانونگذاران ایالتی در حالی که ورزشی, پیشنهاد, پارک ملی در سی صفحه اصلی به اتباع به عنوان یک امکان فرود نقطه.

پس از تورنتو رد آن خانه تیم اجازه بازی بیس بال وجود دارد در این فصل جیز آبی به نظر می رسد رهبری به پیتسبورگ بازی در پارک PNC زمانی که دزدان دریایی در حال برنامه ریزی نه به صفحه اصلی.

همانطور که برای پیرسون جیز آبی به دست آوردن یک سال اضافی از قراردادی کنترل اگر او در فهرستی برای هفته اول فصل است. گیر کالیب یوسف پیوست پیرسون در تاکسی تیم ملی همراه با left-hander Ryan Borucki بود که optioned است به این تیم جایگزین سایت آموزش.

فصل به طور منظم بود کمرنگ از 162 به 60 بازی در این سال با توجه به همه گیر. تاکسی تیم ملی به تیم های فوری گزینه ای برای جایگزین کردن یک بازیکن به دلیل مصدومیت و یا مثبت COVID-19 تست.

جیز آبی نیز انتخاب right-hander A. J. Cole و چپ دست برایان موران به عمده-لیگ فهرستی. راست دست توماس هچ و یعقوب Waguespack, infielder سانتیاگو اسپینل و چپ دست کی آنتونی نیز ساخته شده است که پس از قطع تمام چهار بازیکن بودند به یاد می آورد.

Right-hander تعقیب اندرسون قرار داده شد در 10 روز مجروح لیست عطف به ماسبق به دوشنبه گذشته با یک راست مايل فشار است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>