ناتان Beaulieu, جت پایین Blackhawks به ضربه محکم و ناگهانی 2-بازی اسلاید

Category: سی بی سی اسپورت Comments: No comments

پس از Winnipeg Jets defenceman ناتان Beaulieu خود را به ثمر رساند و اولین گل فصل چهار شنبه, او ساخته شده ژست پرتاب یک میمون خود را به عقب.

آن را تعجب آور نیست با توجه به او تنها بازی او در 27 بازی از آسیب-سرند فصل زمانی که هدف خود در 1:36 از دوره سوم برگزار شد به عنوان برنده بازی را در جت 3-2 پیروزی بر Chicago Blackhawks.

“بدیهی است که آن را زیباترین هدف من تا کنون به ثمر رساند اما آن را یک” گفت: Beaulieu که زمان از دست رفته به صورت جداگانه صدمات از جمله استخوان شکسته در دست و پا.

همچنین او اولین هدف پس از وینیپگ به دست آورد و او را از بوفالو در سال گذشته مهلت تجارت. قبلی خود را هدف این بود که با Sabres on Nov. 27, 2018. او به ثمر رساند 12 اهداف شغلی در 359 بازی.

سازمان دیده بان | Nathan Beaulieu 1 از فصل میشود وینیپگ برای پیروزی:

ناتان Beaulieu به ثمر رساند اولین هدف خود در این فصل برای کمک به Winnipeg, شکست شیکاگو 3-2. 1:05

Beaulieu یک تایمر از نقطه ضربه شیکاگو به جلو الکس DeBrincat در بالا حافظه و گذشته رفت Blackhawks دروازه بان کوری کرافورد که یک هم تیمی و یک وینیپگ بازیکن در مقابل چین.

شیکاگو به جلو پاتریک کین که تا به حال یک هدف و کمک به, نام Beaulieu برنده یک “تاسف هدف است.”

“من نمی دانم که چگونه آن مرد در چین, اما آن را مانند نگاه [کرافورد] بود کمی درهم و آن را به نوعی منحرف کردن یکی از بچه های ما و در رفت و پس از شکست سخت,” کین گفت.

بازیکنان مطمئن بودند اگر هدف این بود که به چالش کشیده می شود.

“ما واقعا نمی دانم روی نیمکت” کین گفت. “ما نوع انتظار برای شنیدن تماس بود, بنابراین من حدس می زنم آنها تلقی می شود آن را یک چالش خوب است.”

شیکاگو مربی جرمی Colliton گفت: آن قابل بحث است.

Winnipeg خوشحال 3-خط خروجی

“آره البته [ما آن را در نظر گرفته],” Colliton گفت. “ما می بینیم وجود دارد, تماس با ما, اما شما می دانید آنها نشان داده ایم که آنها در حال رفتن به سرنگونی آن را مگر اینکه آن را بسیار روشن است که چرا ما نیست.”

ماسون اپلتون تا به حال یک هدف و کمک و جک Roslovic نیز به ثمر رساند برای وینیپگ که آینده دو زیان مستقیم. دیمیتری Kulikov برداشت یک جفت کمک می کند.

جت مربی پل موریس خوشحال بود برای Beaulieu و سوم-خط خروجی.

“آنها بازی سخت دقیقه به طور معمول تعداد زیادی از مجازات-زمان کشتن و گرفتن برخی از مردم به خالص اما خوب برای او را به دست آورده و آن را” موریس گفت.

کانر Hellebuyck ساخته شده 31 موجب صرفه جویی برای جت (30-25-5) بودند که بازی پنجمین بازی از شش بازی homestand (3-2-0).

رایان نجار نیز به ثمر رساند برای شیکاگو بود که آینده یک 8-4 پیروزی در کلگری در روز شنبه.

کرافورد متوقف 35 عکس برای Blackhawks (26-25-8) بودند که در پایان پنج بازی سفر جاده ای (1-4-0).

جعبه خالی فصل 1

“هیچ سوال ناامید کننده نیست که امتیاز بیشتری در سفر” Colliton گفت. “در نهایت ما سه بازی که قابل قبول بودند و دو که نیست به اندازه کافی خوب. ما بیشتر از آن نیاز به دریافت امتیاز نیاز داریم.”

این Blackhawks led 1-0 پس از اولین دوره است.

نجار گل سوم خود هدف از این فصل پس از کین ارسال تیز و زاویه دار پشت دست ضربه زدن پاس به جلوی خالص و نجار هدایت جن گذشته Hellebuyck در 15:44.

Appleton آن را تا زمانی که او در مخفیگاه آنان در Beaulieu نقطه شات در 6:38 دوم.

Winnipeg به نظر می رسد به جلو بروید در 9:05 در یک هدف توسط کایل کانر اما آن بررسی شد و دست تکان داد چرا که جن رفت و در بازوی خود را.

Roslovic به جت 2-1 سرب در 15:37 هنگامی که او نوک Kulikov نقطه شات اما شیکاگو آن را تا پس از کین به ثمر رساند خود را 27th, هدف از این فصل با 53 ثانیه به سمت چپ در وسط دوره.

“این فقط یک ماده از گرفتن pucks به نقطه و سپس گرفتن بدن به خالص و در اطراف خالص” اپلتون گفت. “ما دو گل شد و عملا دقیق همان تصویر. گل سوم شد نقطه دیگر ،

این Blackhawks سعی به ضرب و شتم Hellebuyck در دقیقه آخر با فوق العاده اما این امتیازات عکس و چوب خود را در pucks به مانع تلاش های خود را.

نه یک مجازات نامیده می شد در این بازی — برای اولین بار در NHL در این فصل است.

Winnipeg, میزبان در لس آنجلس در روز سه شنبه. شیکاگو به نیویورک رنجرز در روز شنبه.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>