ملی و اندوه استراتژی مورد نیاز برای کمک به کانادایی مقابله با کروناویروس: کارشناسان

Category: گلوبال نیوز Comments: No comments

سرگرم کننده مردم با داستان های خود را, جوک و استعداد موسیقی در سازهای گوناگون مانند طبل ساکسیفون و صفحه کلید ساخته شده گرد Kudlak یک آهنربا برای یک جامعه بزرگ که او را دوست داشتم.

او به تنهایی در روز جمعه در واحد مراقبت های ویژه St. Boniface بیمارستان در وینیپگ شهرستان که در آن او و گروه او عقب خوشحال طرفداران با doo-wop آهنگ از 1950s.

“به محض این که گرد راه می رفت به اتاق این امر می تواند خنده دار و داستان خواهد آمد” هنجار Kudlak گفت: از 68 ساله که دچار حمله قلبی.

مانیتوبا beefs سلامت به منظور اجرای پیش از آوریل آخر هفته طولانی

مانیتوبا beefs سلامت به منظور اجرای پیش از آوریل آخر هفته طولانی

Gerri Kudlak به نام یک آمبولانس شب قبل اما whisked شوهرش دور بدون او به دلیل فاصله فیزیکی محدودیت در طول COVID-19 همه گیر که همچنین بدان معنی است که او اجازه ندادند در ICU.

داستان زیر را ادامه می دهد تبلیغات

“وقتی او تلفن من که شب روز جمعه او گریه. او گفت که او حتی نمی تواند سوار در آمبولانس با او گفت:” Kudlak.

مشاهده شد محدود به 10 نفر و خانواده نمی تواند در آغوش گرفتن و یا حتی ایستادن در کنار یکدیگر در غم و اندوه خود را, او گفت:.

Kudlak, 75, به تنهایی زندگی می کند و در تلاش است برای مقابله با نگه داشتن در تماس با دو دختر خود و خانواده.

“در حال حاضر من خوب است اما من فکر می کنم دیگر ما با اجتماعی فاصله و دیگر ما نمی توانیم با هم آن را احتمالا به برخی از تاثیر بر سلامت جسمی و یا عاطفی در برخی از راه,” او گفت:.

مقابله با غم و اندوه

مقابله با غم و اندوه

نگرانی ها در مورد تاثیر طولانی مدت از غم و اندوه در طول بیماری همه گیر در حال به اشتراک گذاشته شده توسط روانپزشکان و روانشناسان اجتماعی کارگران و محققان که تشکیل کانادا غم و اندوه داد که می خواهد بودجه فدرال به عنوان بخشی از یک اندوه ملی استراتژی است. این گروه برگزار شد به تازگی توسط کانادا مجازی آسایشگاه فراهم می کند که پشتیبانی از طریق منابع مانند MyGrief.ca و KidsGrief.ca.

[ ثبت نام برای سلامت ما IQ برای عضویت در خبرنامه آخرین coronavirus به روز رسانی ]

اتحاد می خواهد 100 میلیون دلار به گسترش موجود جامعه خدمات بیش از سه سال آینده از جمله برای مراقبت از سلامت کارگران و اولین پاسخ درد و رنج و اندوه مربوط به تروما و همچنین به عنوان یک آگاهی عمومی در راهبردهای مقابله ای سالم. آن را نیز برای درخواست 10 میلیون دلار برای تحقیقات به پاسخ بهتر برای دراز مدت و اندوه است.

داستان زیر را ادامه می دهد تبلیغات

بهداشت و درمان کانادا دریافت کرده است که این درخواست در بیانیه ای گفت که دولت اخیر اجرای سلامتی با هم کانادا پورتال می تواند مورد استفاده قرار گیرد برای کمک به کانادایی ها کار را از طریق غم و اندوه از دست دادن یک دوست.

این اداره می گوید آن را ارائه 2 میلیون دلار بیش از دو سال اجازه می دهد تا کانادا, بیمارستان مجازی برای گسترش آن موجود مبتنی بر وب و منابع برای پاسخگویی به نیازهای جوامع محروم از جمله فرانسوی ، LGBTQ2 جامعه و خانواده ها مراقبت از مرگ یک کودک است.

ادامه مطلب: کانادا نیاز به یک پشتیبانی رایگان برنامه برای مبارزه با COVID-19 سلامت روانی بحران پزشکان می گویند

صدفی, هسته, مدیر اجرایی کانادا مجازی آسایشگاه گفت: او در گفتگو با بهداشت و درمان کانادا شامل این گروه دو خدمات آنلاین — MyGrief.ca و KidsGrief.ca — فدرال پورتال.

او گفت: بودجه برای این ماژول به پایان خواهد رسید و سال آینده و به آنها ربطی به این نیاز بزرگ ناشی از این بیماری همه گیر و نه پاسخگویی به نیازهای افرادی که از جان گذشته برای ارتباط انسان با یک مشاور و یا غم و اندوه درمانگر.

“این نمی تواند کانادا تنها پاسخ به غم و اندوه در کشور” هسته ای گفت:. “وجود دارد در حال رفتن به یک مقدار زیادی از افرادی که مثل من 83 ساله پدر نمی خواهید برای رفتن بر روی Mygrief.ca و رفتن را از طریق آن. آنها در حال رفتن برای پاسخ بهتر به تماس های تلفنی, حتی زوم تماس.”

دکتر بانی هنری در بازدید از B. C. مراقبت در خانه یا بیمارستان که در آن کسی که در حال مرگ است از COVID-19

دکتر بانی هنری در بازدید از B. C. مراقبت در خانه یا بیمارستان که در آن کسی که در حال مرگ است از COVID-19

Marney تامپسون مدیر مشاوره تیم در ویکتوریا خانقاه در B. C. گفت: مراقبت تسکینی جامعه است و سخت کار می کرد برای عادی سازی تجربه مرگ, اما, فیزیکی, فاصله یعنی بسیاری از خانواده ها در حال مبارزه عاطفی از آنجا که آنها می توانید ببینید عزیزان خود را در روزهای پایانی خود را.

داستان زیر را ادامه می دهد تبلیغات

“من فکر می کنم که ما واقعا امیدواریم و انتظار داریم که وقتی کسی به ما عشق در حال مرگ است اگر ما می خواهیم در بالین نگه داشتن دست خود را و نوازش صورت خود را و در آغوش گرفتن آنها را دوست دارم.”

انزوا و عدم وجود مجالس ترحیم و یا جشن زندگی در حال اضافه کردن یک لایه اضافی از غم و اندوه, او گفت:.

“یکی از چیزهای مهم در مورد تشییع جنازه است که در راه آن معرفی فرد سوگوار به جامعه خود به عنوان یک فرد سوگوار و راه سیگنالینگ, ‘من این واقعا تاثیرگذار قابل توجهی از دست دادن و من نیاز به مراقبت و توجه است.'”

ادامه مطلب: کمپین کامل برای اولین ساسکاچوان رایگان-ایستاده خانقاه

عدم ارتباط نزدیک با دوستان و خانواده که می تواند در آغوش گرفتن و یا یک شانه when words fail می تواند منجر به سلامت روانی نگرانی برای عزاداران و بدون غم و اندوه پشتیبانی تامپسون گفت.

Maxxine Rattner یک مددکار اجتماعی در کنزینگتون خانقاه در تورنتو و عضو کانادا غم و اندوه داد گفت: خدمات موجود که ارائه همکار و یا مبتنی بر گروه پشتیبانی در سراسر کشور به مدت طولانی صبر کنید لیست و نیست مجهز شده برای دیدار با تقاضا برای کمک به کسانی که رنج می برند در طول COVID-19.

“من شنیده ام برخی از مردم صحبت کردن در مورد چگونه غم و اندوه خود را گیر کرده است و یا در انتظار نگه داشته در برخی از راه دلیل آنها نوع زندگی تحت COVID,” او گفت:, و اضافه کرد که برای برخی از عزاداران مرگ یک دوست ممکن است مواجه شده در بالا از زیان های دیگر از جمله ،

داستان زیر را ادامه می دهد تبلیغات

استفاده از هنر برای فرآیند غم و اندوه و درمان

استفاده از هنر برای فرآیند غم و اندوه و درمان

دکتر هاروی Chochinov استاد روانپزشکی در دانشگاه مانیتوبا گفت: خانواده ها پیش بینی مرگ می خواهم به “راه رفتن در مسیر کمترین پشیمانی” بودن در عزیزان خود را کنار تخت برای اطمینان از آنها حمایت برای بهترین مراقبت.

کسانی که می میرند به تنهایی در بیمارستان ممکن است گذشته خود را تعامل با بهداشت حرفه ای که آنها را لمس با دستکش و به نظر می رسد آنها را از طریق یک ماسک و یا در صورت سپر و خانواده ها باید به مقابله با آن بیش از حد, او گفت:.

“شما فقط می توانید تصور کنید که این تاثیر برای خانواده ها و برای کودکان که در حال رفتن به سمت چپ زبانم بند آمده و نه درک آنچه اتفاق افتاده است. مردم وجود ندارد به شهادت” گفت: Chochinov که همچنین یک دانشمند ارشد در موسسه تحقیقات انکولوژی و هماتولوژی برای CancerCare مانیتوبا و از بنیانگذاران کانادا مجازی آسایشگاه.

گردهمایی به عنوان بخشی از یک سوگواری مانند شیوا در سنت یهودی شروع به تغییر و یا اوراق ترکیب ضرر و زیان او گفت:.

“آنچه من شده فکر کردن در مورد این است که اگر ما تحریف روند مرگ, ما در حال رفتن به تحریف فرایند هایی است.”

مشاهده link ”

© 2020 کانادا مطبوعات

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.net

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>