ملی فوتبال لیگ می پرسد برای بازی در P. E. I. تابستان امسال

Category: سی بی سی اسپورت Comments: No comments

کانادا برتر لیگ فوتبال با نزدیک شدن به P. E. I. دولت در مورد امکان برگزاری آن در سال 2020 فصل در این جزیره است.

وزیر گردشگری متیو مککی گفت: او را درک کانادا لیگ برتر است به دنبال گزینه های مختلف و بحث ها در مراحل اولیه است.

“آنها به دنبال یک مکان امن به فصل خود گفت:” مککی.

“این فقط مرحله شروع در حال حاضر. من مطمئن نیستم که آیا این همه جا بروم یا نه.”

به منظور کاهش خطر ابتلا به کسی که در لیگ آوردن COVID-19 به استان, لیگ است که پیشنهاد هر کس خواهد قرنطینه برای 14 روز قبل از ورود و پس از آن بیشتر از 14 روز پس از آن در مجموع از 28 روز.

لیگ می تواند مزایای قابل توجهی به آن, فصل تابستان میزبان. 300 بازیکنان و مربیان و رسانه ها خواهد بود در این جزیره به مدت 60 روز برای 36-بازی فصل. این بازی می تواند بدون زندگی می کنند مخاطبان برای پخش تلویزیونی تنها.

آن را نشان دهنده حدود 16,000 اتاق شب. برای قرار دادن که در برخی از دیدگاه ژوئیه گذشته وجود دارد فقط تحت 75,000 اتاق شب به فروش می رسد در این جزیره است. فروش خواهد بود خبر خوش برای صنعت خیره تلخ فصل است.

با استانی مرزها بسته شده و تنها زمان امید برای هر نوع از گردشگری نجومی نامشخص است برنامه ریزی برای باز کردن یک دریایی حباب شاید برخی از زمان در ماه جولای.

“ما دوست دارم به آن را ببینید. این امر می تواند تاثیر بسیار زیادی برای اقتصاد” گفت: مککی.

“اما ما باید مراقب باشید. بهداشت و ایمنی از جزایر مهم ترین چیز در حال حاضر است.”

مککی گفت: با تمام خواسته های فعلی در ارشد بهداشت عمومی دفتر آن را دشوار است به این درخواست یک اولویت است. اما این لیگ در حال برنامه ریزی برای شروع قرنطینه از شرکت کنندگان در ژوئن 15 و مککی استان احتمالا باید یک تصمیم در چند روز آینده.

بیشتر از CBC P. E. I.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>