کانادا فدراسیون پرستاران اتحادیه هشدار داده است که فدرال بهداشت عمومی آژانس دستورالعمل برای حفاظت از خط مقدم مراقبت از سلامت کارگران از شیوع بیماری هایی مانند رمان coronavirus به اندازه کافی نمی رویم و ممکن است با قرار دادن آنها و بیماران در خطر است.

استانداردهای که آژانس بهداشت عمومی کانادا به روز شده در هفته گذشته پخش کردن اقدامات احتیاطی مراقبت های بهداشتی کارگران باید هنگام ارزیابی و درمان یک بیمار با یک صورت ممکن از coronavirus از جمله آنچه تجهیزات حفاظتی باید مورد استفاده قرار گیرد.

بهداشت عمومی آژانس متعهد به روز رسانی دستورالعمل ها را به عنوان آنها یاد بگیرند بیشتر در مورد این بیماری سازمان بهداشت جهانی به نام COVID-19 که بیمار بیش از 64,000 مردم در سراسر جهان است.

ادامه مطلب: دولت فدرال منشور هواپیما برای تخلیه کانادایی در هیئت مدیره الماس شاهزاده

لیندا سیلاس رئیس این سازمان می گوید: پروتکل های ایمنی ناکافی در مقایسه با کسانی که در انتاریو و برخی کشورهای دیگر.

داستان زیر را ادامه می دهد تبلیغات

سیلاس گفت: استانداردهای فرض coronavirus نمی تواند گسترش از طریق هوا — و نه از طریق قطرات — اما او معتقد علم نیست حل و فصل است و دولت باید توجه بیشتری به مراقبت تا زمانی که آنها می تواند 100 درصد مطمئن است.

“هنگامی که ما نمی دانیم که ما باید برای رفتن برای بهترین اقدامات احتیاطی برای کارگران گفت:” سیلاس.

B. C. سوابق پنجم مورد COVID-19 coronavirus

B. C. سوابق پنجم مورد COVID-19 coronavirus

پرستاران و پزشکان و دیگر کارکنان بخش پزشکی که در تماس با بیماران باید از آن محافظت شود نه تنها برای سلامت خود را, اما برای جلوگیری از پتانسیل گسترش ویروس, او گفت:.

“ما نیاز به آن را روشن است که اگر مراقبت های بهداشتی کارگران امن نیست, سپس بیماران امن نیست” گفت: سیلاس که به نوشته فدرال وزیر بهداشت Patty Hajdu در مورد نگرانی است.

از دولت انتاریو را منتشر کرد دستورالعمل خود خواستار استفاده مداوم از ماسک یکبار مصرف در هنگام تعامل با یک پتانسیل coronavirus بیمار در حالی که دستورالعمل های فدرال تنها نیاز به یک جراحی ماسک مگر اینکه برخی روش های پزشکی در حال انجام است.

فدرال پروتکل ها در خط با سازمان جهانی بهداشت, اما مراکز ایالات متحده برای کنترل بیماری و همتای اروپایی خود را نیز توصیه می شود استانداردهای بالاتر و یک درجه بیشتر از احتیاط.

ادامه مطلب: ایالات متحده به تخلیه شهروندان از کشتی کروز قرنطینه بیش از coronavirus

“در کانادا حفاظت بسیار پایین تر است و ما نمی خواهد قبول کند که” سیلاس گفت.

داستان زیر را ادامه می دهد تبلیغات

او توصیه می کند تمام مراقبت های بهداشتی کارگران بدون در نظر گرفتن جایی که آنها در حال دنبال, CDC یا انتاریو استاندارد به جای فدرال هستند.

این آژانس بهداشت عمومی کانادا نمی, پاسخ به یک درخواست برای نظر در زمان برای انتشار.

استان های دیگر هنوز در حال توسعه خود را از پروتکل های برای پاسخ به یک پتانسیل شیوع کروناویروس در کانادا در حالی که دیگران مانند مانیتوبا تصمیم به تکیه بر فدرال توصیه های ترک برخی از ارائه دهندگان مراقبت های بهداشتی محافظت بیشتر از دیگران سیلاس گفت.

شیوع کروناویروس:, ژاپنی, وزیر خارجه آمریکا برای تخلیه شهروندان در هیئت مدیره الماس شاهزاده

شیوع کروناویروس:, ژاپنی, وزیر خارجه آمریکا برای تخلیه شهروندان در هیئت مدیره الماس شاهزاده

تا کنون تنها پنج مورد از coronavirus تایید شده است در کانادا اما مقامات بهداشت عمومی معتقدند آنها باید آماده برای آن را تغییر دهید.

این آژانس بهداشت عمومی کانادا ایجاد شد و در پی شیوع سارس در سال 2003.

ماریو Possamai سابق مشاور ارشد در ایمنی و بهداشت شغلی مهم برای سارس کمیسیون قضایی تحقیق چگونه انتاریو به کار گرفته شیوع بیماری مرگبار گفت: فدرال بهداشت عمومی آژانس شکست خورده است برای یادگیری از تجربه استان است.

نزدیک به نیمی از 247 موارد در انتاریو را تحت تاثیر قرار پرستاران و پزشکان و درمانگران تنفسی, پاک کننده ها و یا دیگر کارگران خط مقدم.

“شیوع سارس بود 17 سال پیش و من نمی توانم باور کنم که آنها آموخته اند” او گفت:.

داستان زیر را ادامه می دهد تبلیغات

ادامه مطلب: چین خریداری جهان زمان در کار شامل coronavirus که می گوید:

گزارش نهایی از سارس تحقیق توصیف داستان دو شهر — ونکوور و تورنتو — با بیماران مبتلا پس از رسیدن به بیمارستان در عرض چند ساعت از یکدیگر است.

ونکوور بيمار قرار داده و به انزوا در عرض دو و نیم ساعت از بستری و تحت درمان با مراقبت های بهداشتی حرفه ای با حفاظت تنفسی.

چه کسی می گوید آن است که غیر ممکن است برای پیش بینی’ جهت coronavirus را

چه کسی می گوید آن است که غیر ممکن است برای پیش بینی’ جهت coronavirus را

در مقابل مشابه بیمار در تورنتو نبود جدا شده 21 ساعت و پزشکان نمی خواهد شروع به پوشیدن ماسک برای هفته ها.

این گزارش به این نتیجه رسیدند که این روش در جای کمک به صرفه جویی در بریتیش کلمبیا از عمده شیوع در حالی که Ontario پرتاب شد و به یک بحران بهداشت عمومی.

میلیون ها دلار را اعزام شده است و توسط دولت ها در سراسر جهان به جهانی محققان می توانید پاسخ برخی از سوالات طولانی در مورد کوروناویروس اما تا زمانی که این علم است و حل و فصل زندگی را می توان ذخیره شده و آماده برای بدترین سناریو Possamai گفت.

“همین دلیل است که من بسیار پرشور در مورد این نگران است,” او گفت:.

© 2020 کانادا مطبوعات

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im