ملی زنان, تیم, پیروزی برزیل در ریو 2016 ‘کانادا, فوتبال, بهترین ساعت’

Category: سی بی سی اسپورت Comments: No comments

جهانی همه گیر و پیش از COVID-19 تهدیدی برای بسیاری از مردم در سراسر جهان است. آن را لمس زندگی های بی شماری از جمله کسانی که در جهان از ورزش و در راه شخصی.

کارینا LeBlanc عضو کانادا, فوتبال, سالن از شهرت بود و یک دروازه بان ملی زنان, تیم از سال 1998 تا سال 2015.

او کمک کرد تا کانادا برنده یک مدال برنز در المپیک 2012 در لندن و به نظر می رسد در پنج جام جهانی زنان فنجان. در بازنشستگی او شده است یک گوینده حمایت از حقوق کودکان در سازمان ملل متحد است و در حال حاضر سر از فوتبال زنان برای منطقه کونکاکاف.

به سادگی قرار داده کارینا LeBlanc عمده و تاثیر گذار در ورزش است.

از همه مهمتر او فقط تبدیل شدن به یک مادر برای اولین بار – تحویل یک نوزاد دختر, پاریس, در پایان ماه مارس.

اما کارینا دچار نارسایی قلبی و پلورال افيوژن (مایع اطراف ریه ها) در مدت کوتاهی پس از زایمان و بازگشت به بیمارستان در باهاما که در آن او در معرض COVID-19.

حتی اگر او را در حال حاضر و دوره نقاهت او در انزوا از شوهر و کودک نوزاد و نمی خواهد بود قادر به در تماس فیزیکی با یا پرستار, پاریس, برای یکی دیگر از چند روز.

“هر روز که می رود توسط یک روز نزدیک به برگزاری دوباره” LeBlanc گفت: از تخت بیمارستان او را زمانی که من او رسیده توسط ایمیل روز دیگر.

“من در تلاش برای مثبت ماندن در این زمان دشوار است.”

من تا به حال فرصت خوبی است برای کار با کارینا در بازی های المپیک در ریو دو ژانیرو که در آن او ارائه تحلیل CBC در طول دوره زنان در مسابقات این بازی ها در تابستان 2016.

کانادا موفقیت “نبود یک چیز یک بار’

با وجود او در زمان مبارزات او مشتاق به منعکس کننده اهمیت این نتیجه که دیدم کانادایی برنده دوم متوالی مدال برنز در المپیک رقابت است.

“برای زنان نبود یک چیز یک بار. آن بود هدف خود را به یکی دیگر از مدال و آنها را LeBlanc گفت: در فایل صوتی ارسال از طریق ایمیل.

“در پیروزی پشت به پشت مدال را نشان داد کشور و نسل بعدی از دختران و پسران که فوتبال یک ورزش است که کانادایی ها باید شناخته شده است.”

در واقع تاریخ به ما می گوید که کانادا تیم فوتبال زنان تیم تبدیل به یک نوع از گنجینه ملی است. قبلی خود به پیروزی بر فرانسه در مسابقه مدال برنز در المپیک 2012 لندن, کانادا تا به حال تنها قبلا برنده دو مدال در سنتی تیم های ورزشی در بازی های المپیک تابستانی.

اخیر یک مدال نقره در بسکتبال مردان اسیر توسط ویندزور فورد V-8 را در سال 1936 بازی در برلین. قبل از آن گالت FC گرفتن مردان فوتبال طلا در سال 1904 بازی های المپیک در سنت لوئیس.

این هفته بازی های المپیک پخش خواهد شد از ویژگی های مسیر یابی توسط کانادایی ها در برنده شدن یکی دیگر مدال برنز در یک کشور با وسواس “بازی.”

نمایشی مسابقات دیدم علاقه سرنگون اولیه

آن را تبدیل به غیر قابل پیش بینی مسابقات در برزیل که دیدم سه بار قهرمان دفاع از ایالات متحده سرنگون در مرحله یک چهارم نهایی توسط نقره احتمالی medallists از سوئد. کانادا که تا به حال مورد ضرب و شتم قدرتمند آلمانی ها در بازی از دست داده دقت در این نیمه به پایان رسید تا این تیم است و در ادامه به صورت میزبان در مسابقه مدال برنز قبل از 40,000 حزبی طرفداران در افسانه قرنتیان عرصه در سائو پائولو.

آنها همچنین در زمان پس از آن پنج بار جام جهانی زنان بازیکن سال مارتا ویرا دا سیلوا معروف به سادگی به عنوان “مارتا.” او به اذعان یکی از بزرگترین بازیکنان در این سیاره به عنوان به خوبی به عنوان یک باحسن نیت قهرمان ملی.

چندی پس از آن آلمانی ها برنده اولین مدال طلای المپیک در فوتبال زنان رقابت با شکست دادن دلیر سوئدی ها با نمره 2-1 در مقابل جمعیت 52,000 در ورزشگاه Maracana در ریو.

کانادا کریستین سینکلر تبریک گفت پس از به ثمر سمت او هدف دوم در طول برنز مدال مسابقه از زنان المپیک مسابقات فوتبال مقابل برزیل در سائو پائولو جمعه Aug. 19, 2016. (فایل/آسوشیتد پرس)

اما آن را در آن رویارویی که در آن شانس بودند به شدت انباشته به نفع برزیل است که در کانادا زنان فطرت خود را نشان داد. و آن چهره های آشنا شد که تحویل داده دوباره.

کانادا کاپیتان کریستین سینکلر از برنابی B. C. بود به ثمر رساند و شش بار بیشتر از هر بازیکن در این مسابقات را در پیشرو کانادا به تاریخی که مدال اجرای چهار سال پیش از آن در لندن است. در سائو پائولو او به ثمر رساند چه چیزی ثابت می شود تعیین هدف در یک 2-1 پیروزی شکست.

سازمان دیده بان | نگاهی به کریستین سینکلر بهترین اهداف:

کانادا کاپیتان کریستین سینکلر به ثمر رساند او 185th بین المللی هدف در روز چهارشنبه به شکستن تمام رکورد زمان بنابراین ما نگاهی به برخی از بهترین او. 3:54

“این بود که کانادا, فوتبال, بهترین ساعت” گفت: play-by-play مفسر Nigel نی و از راه refection.

“به ضرب و شتم برزیل در حیاط خلوت خود یک دستاورد بزرگ. این کانادایی ها بودند نه علاقه. هی مجبور شدند به جنگ در یک محیط خصمانه در حالی که باقی مانده متمرکز و نگه داشتن خود را عصب. عملکرد یک عهد به انعطاف پذیری و اعتقاد در میان بازیکنان است.

“کانادا را به چالش افزایش یافت و به مبارزه طلبیده شانس برای به دست آوردن جایگاه خود را بر روی سکو.”

در حالی که پرشور سوپراستار مارتا بود جای تعجب مغلوب در مسابقه مدال برنز شد پیروز و تعیین سینکلر نقشه کشی بررسی بیحوصلگی حرف زدن از او مدت زمان طولانی تیمی که شاهد درام آشکار در ریو 2016.

سازمان دیده بان | ربکا کوین به دنبال تسلط در توکیو بازی:

ربکا کوین رفت و از تماشای پیروزی تیم ملی المپیک برنز در سال 2012 به ایستادن بر روی سکو با آنها در سال 2016 – در حال حاضر او می خواهد برای کمک به تسلط در توکیو بازی. 1:25

به عنوان مثال منجر

“او همچنان به رهبری تیم و بازگشت به عقب مدال نمی توانست ممکن است بدون او” حساب LeBlanc.

“کریستین سینکلر ثابت کرده بارها و بارها که او یک پر شور بازیکن او قابل توجه در کانادا, نرم, صحبت, اما همیشه مراحل در بازی های بزرگ.”

امید است که بازی های المپیک در توکیو آغاز خواهد شد در تابستان سال 2021 و همه گیر خواهد شد که فروکش کرد ، به عنوان یک مادر جوان LeBlanc برنامه های در دست در ژاپن به تماشای کریستین سینکلر رقابت در تابستان چهارم بازی به عنوان تیم ملی در حال حاضر واجد شرایط.

سازمان دیده بان | سینکلر رفتن برای طلا در توکیو:

کانادا ستاره فوتبال کریستین سینکلر فقط شکست بین المللی گل سابقه و هدف بعدی این است که یک مدال طلا در آینده بازی های المپیک در توکیو. 4:42

تا آن زمان LeBlanc تر است خدا را شکر به خاطر آنچه باقی می ماند بدون شک با شکوه زمان برای کانادا زنان در ورزش چهار سال پیش در برزیل.

نسخه پنجم از بازی های المپیک پخش ویژگی های پنج ساعت از فوتبال زنان از ریو 2016 از جمله نیمه نهایی بین کانادا و آلمان, برنز, مدال, مسابقه بین کانادا و برزیل به عنوان به خوبی به عنوان طلا-مدال رقابت های آلمان در مقابل سوئد.

بازی های المپیک پخش خواهد شد جریان در شنبه 1 p. m. ET در CBCSports.ca و همچنین هوایی در سراسر CBC television network. چک لیست های محلی خود را برای این زمان در منطقه شما.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>