اتباع phenom ژوئن صوت به دست باز روز بعد از مثبت COVID-19 آزمون

Category: سی بی سی اسپورت Comments: No comments

اتباع واشنگتن مشت ژوئن صوت آزمایش مثبت برای COVID-19 قرار گرفت مجروح لیست پنج شنبه, وادار کردن او دست به شروع این بیماری همه گیر تاخیر نجومی.

“شما احساس بد برای او. او یک بازیکن بزرگ است. طرفداران می خواهم او را ببینم. و تاثیر آن بر ما صف” اتباع مدیر کل Mike Rizzo گفت: به عنوان او اعلام صوت را آزمایش کمتر از پنج ساعت قبل از 2019 جهان سری قهرمانان اروپا برنامه ریزی شده بود به میزبانی نیویورک یانکیز در روز افتتاحیه.

“اما چه می توانید در مورد آن انجام?” ریزو گفت. “شما رو به بازی توپ. … ما در حال رفتن به برنده شدن بدون ما بهترین مرد. این یک چالش است.”

صوت یک 21 ساله چپ fielder بود که یک ستاره برک آوت از آخرین پست فصل را کنار می شود تا زمانی که او می تواند آمد تا منفی در دو دوره متوالی coronavirus آزمون.

“او بدون علامت” ریزو گفت. “او پس از تمام لیگ پروتکل.”

ریزو گفت: اتباع انجام داده بود تماس ردیابی برای بررسی اینکه آیا سایر اعضای سازمان قرار گرفته شده بود.

“در این زمان وجود دارد هیچ کس دیگری در دسترس نیست به دلیل تماس با ردیابی” ریزو گفت.

سازمان دیده بان | Astros آماده شدن برای فصل میان موشکافی بیش خیانت رسوایی:

آن را به عنوان آماده به رزومه در طول همه گیر لیگ اصلی بیس بال است همچنین کشتی با میراث تقلب و رسوایی مربوط به سری جهانی قهرمانی Houston Astros. 8:21

صوت از دست رفته بود و دو هفته اول این تیم را در اردوگاه تابستانی در این ماه پس از او قرار گرفت به کسی که با COVID-19.

در دیگر حرکت می کند که واشنگتن خود را تا 30 روز افتتاحیه فهرستی outfielder امیلیو Bonifacio در قرارداد انتخاب شد عنوان شد کسانی که از lefty سام فریمن و righty scott mescudi Guerra. Austin Voth که وارد آموزش بهار در سه راه رقابت برای تنهاست بلامعارض نقطه در چرخش ذکر شده بود توسط اتباع خود را به عنوان پنجم شروع شود.

دیگر نامزدها بودند Erick Fedde ذکر شده در دوشنبه فهرستی از اعلام به عنوان یک مسکن و جو راس که تصمیم گرفتند از سال 2020 فصل است.

همچنین پنج شنبه, Yankees دوم baseman DJ LeMahieu ابقاء شد از COVID-19 مجروح لیست به نیویورک تنظیم فهرست خود را قبل از بازی به بازی 1.

یانکی ها نزدیک تر Aroldis چپمن و استارت Masahiro Tanaka شروع فصل مجروح لیست — چپمن در COVID ایل و تاناکا در 7 روز IL پس از وارد شدن ضربه به سر توسط یک توپ ضربه زد.

مدیر Aaron Boone اعلام کرد در جولای 4 که LeMahieu و right-hander لوئیس Cessa آزمایش مثبت برای coronavirus قبل از سفر به نیویورک برای تیم کمپ تابستانی و گفت: آنها خود منزوی در خانه.

LeMahieu امضا شده با یانکی ها قبل از فصل گذشته و آمار .327 تنظیم اوج حرفه ای با 26 homers و 102 RBIs. او در پنج شنبه شروع صف; Tyler وید بود بازی دوم حلاجی و نهم.

یانکی ها نیز به یاد می آورد infielder Thairo استرادا و righty کوزه بن هلر و مایکل شاه از جایگزین سایت پنج شنبه. که سه نفر است که بخشی از یک گروه هشت یانکی ها ساخت خود را برای اولین بار حرفه ای روز افتتاحیه فعال فهرستی همراه با شروع سومین baseman Gio Urshela outfielder Clint Frazier infielder مایک فورد گیر Kyle Higashioka و right-hander Jonathan Loaisiga.

فورد که رفت به پرینستون نشان داد و برخی از قدرت هنگامی که او به نیویورک در سال 2019 ارسال یک پیام Instagram خواستار شنبه “یک لحظه بسیار خاص برای من است.”

“من در نهایت قادر خواهد بود به نگاه من نام در یک روز باز صف کارت در لیگ های بزرگ. من می دانم که این بازیکن در حال گسترش است و آن را عجیب و غریب, فصل, اما این یکی من را همیشه به یاد داشته باشید” فورد پست گفت. “اگر شما به من گفت من رویای ساخت نخستین روز فهرستی برای یانکی ها به عنوان یک بچه جوان در نیوجرسی خواهد آمد و من نمی خواهد که به اعتقاد شما است.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>