اتباع’ Ryan زیمرمن جو راس انتخاب کردن نه به بازی در همه گیر و کوتاه فصل

اتباع واشنگتن سعی خواهد کرد برای دفاع از جهان خود را عنوان سری بدون حداقل دو holdovers از سال گذشته تیم از جمله یکی از چهره حق رای دادن.

دیرین infielder Ryan زیمرمن و پارچ جو راس انتخاب شده به بازی در این فصل این تیم روز دوشنبه اعلام کرد. در میان COVID-19 گیر لیگ اصلی بیس بال است که در تلاش برای شروع یک 60-بازی فصل در اواخر ماه جولای.

مدیر کل Mike Rizzo گفت زیمرمن و راس در حال امید بستن برای ایمنی خود و خانواده خود را.

“ما 100 درصد حمایت از تصمیم خود برای بازی در این سال” ریزو گفت. “ما دست خود را با حضور در محل باشگاه و کمک به آنها در این زمینه است.”
همچنین دوشنبه آریزونا دایاموند بکس right-hander مایک Leake تصمیم گرفتند از سال 2020 فصل با توجه به نگرانی در مورد کوروناویروس.

زیمرمن که در هفته گذشته گفت: او مردد در نهایت گفت: وضعیت خانواده میان به بازی نیست. مادر خود را در معرض خطر عوارض ناشی از کوروناویروس. او همچنین دارای سه فرزند جوان از جمله یک نوزاد.

“هر کس می داند که چه مقدار از آن را به من به عنوان بخشی از یک تیم و من را از دست این رفاقت از صمیم قلب در این سال” زیمرمن در بیانیه ای گفت. “البته من دوست دارم به دنبال بازگشت به عقب عناوین. من نمی توانم صحبت می کنند و برای هر کس دیگری اما با توجه به ماهیت غیر معمول از فصل این بهترین تصمیم برای من و خانواده من است.”

‘این همه انتخاب فردی’

زیمرمن شده است و نوشتن یک دفتر خاطرات برای آسوشیتد پرس پس از coronavirus تعطیل ورزشی در این بهار. در 10 قسط هفته گذشته او ابراز نگرانی در مورد بازی در سال 2020 است.

“من یک 3-هفته-کودک” زیمرمن گفت. “مادر من است اسکلروز متعدد و فوق العاده پر خطر; اگر من تا پایان بازی من تقریبا می توانید بیرون انداختن این ایده از دیدن او تا هفته پس از فصل است. وجود دارد بسیاری از عوامل است که من و دیگران را در نظر بگیرید. من فکر نمی کنم وجود دارد یک پاسخ درست یا غلط; این همه انتخاب فردی.”

35 سال است که ثابت برای اتباع از سال 2005 گفت: این به این معنا نیست او گذاشت. او هنوز تصمیم گیری در مورد آینده خود را فراتر از این فصل است.

زیمرمن دو زمان all-star infielder که بازی های برگزار شده است 15 سال در رشته های با اتباع. او دارای بسیاری از تیم حرفه ای هدف قرار دادن سوابق و دو homers و هفت اجرا می شود batted در آخرین پست فصل کمک کرد واشنگتن پیروزی در آن برای اولین بار مسابقات جهانی عنوان شده است.

27-year-old راس دارای پنج فصل از لیگ برتر تجربه و تحت تامی جان تحت عمل جراحی آرنج راست در سال 2017. او در 27 بازی در فصل گذشته بود و در خط به رقابت به اتباع’ پنجم شروع شود.

‘بی شماری از عوامل’ در نظر گرفته

در ضمن 32 ساله Leake شروع شده 10 بازی برای آریزونا پس از داد و ستد از سیاتل برای outfielder خوزه Caballero و پول نقد در یک 2019 مهلت معامله است. او رفت 3-3 با 4.35 به دست آورده-اجرای متوسط با آریزونا به دست آورده و اولین لیگ آمریکا دستکش طلا جایزه برای زمان خود را با Mariners.

“در طول این جهانی همه گیر مایک و خانواده اش تا به حال بحث های بسیاری در مورد بازی این فصل” Leake عامل دنی Horwits در بیانیه ای گفت: دوشنبه. “آنها در زمان بی شماری از عوامل را در نظر میگیرد که بسیاری از آنها شخصی به او و خانواده اش. پس از کامل نظر او انتخاب کرده است برای انصراف از بازی در سال 2020 است. این بود که تصمیم گیری آسان برای مایک.”

دایاموند مدیر کل مایک Hazen نیز گفت: این دو بازیکن در آریزونا 60-مرد فهرستی از آزمایش مثبت برای COVID-19 آیا به عنوان یک بازیکن دیگر در آریزونا.

Leake ذکر شده بود در دایاموند’ 60 بازیکن در استخر منتشر شد دوشنبه, اما خواهد شد نقل مکان کرد و در یک بعد از معامله. او انتظار می رود به رقابت برای یک نقطه در دایاموند’ شروع چرخش در طول 60 بازی فصل.

لیگ اصلی بیس بال است که اجازه می دهد بازیکن با از قبل موجود شرایط پزشکی و یا سیستم ایمنی بدن به انتخاب کردن از 2020 فصل اما Hazen نمی خواهد استادانه درست شده که آیا Leake می افتد که تحت دسته. Leake شد و با توجه $5,555,556 ما به عنوان سرشکن سهم خود را مبلغ 15 میلیون دلار حقوق و دستمزد.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *