آمریکایی های بومی شراب تارا گومز است که تاریخ ساخت

Category: دیلی بیست Comments: No comments

Fیا آخرین 15000 سال, اعضای Chumash قبیله زندگی می کردند در کالیفرنیا در زمین آنها بر این باور بود که با توجه به آنها توسط خدایان است. اصلی خود را به خاک زد از مالیبو به مونتری تا مهاجران کهنه آنها را بر روی یک خرده از اموال 127 هکتار رزرو در نزدیکی سانتا باربارا.

امروز این منطقه است که بیشتر شناخته شده برای آن شراب به جای تاریخ Chumash اما که ممکن است به زودی تغییر کند.

تارا گومز یک روحیه با نشاط خندیدن که اغلب فلفل جملات او. پدر او یک Chumash از بزرگان و مادر او از پوبلو قبیله در آریزونا. او تنها گواهی بومی آمریکایی شراب در کشور و تولید شراب با قبیله خود را در کمپ 4 تاکستان.

در سال 2010 Chumash خریداری از 1400 هکتار طرح شناخته شده به عنوان کمپ 4 به صورت نامعلومی قیمت برای ساخت مسکن برای رشد قبیله. خریداری شد از اواخر بازیگر خمار و وابسته نم پارکر و شامل 256 هکتار تاکستان. پول برای خرید تاکستان آمد از درآمد ساخته شده از قبیله Chumash کازینو توچال است که همچنین کمک به بهبود زندگی قبیله ای خود و اعضای خانواده با ارائه شغل مراقبت های بهداشتی با کیفیت و عالی مزایای آموزشی. “من یک مثال کامل از این داستان” گومز به من توضیح داد. “با حمایت مالی از قبیله من, من قادر به رفتن به دانشگاه و گرفتن مدرک در تهیه شراب.”

انگور تولید میوه با کیفیت و تعدادی از مارک های از جمله Kunin و Railsback Frères همه خرید میوه از کمپ 4. این Chumash بزرگان قوم متوجه شدم که علاوه بر ساخت مسکن در زمین های آنها می تواند سودآور انگور-رشد کسب و کار.

این زمانی است که گومز خواسته قبیله اجازه می دهد تا او را به عقب. این Chumash در حال حاضر بودجه آموزش و پرورش در دانشگاه ایالتی کالیفرنیا در فرزنو. این قبیله یکی از معدود کشورهای مستقل در جهان است که منابع مالی آموزش عالی برای تمام اعضای علاقمند به قرار دادن اعتقاد قوی در جوانان خود را. گومز در ادامه برای تبدیل شدن به اشپزخانه/مدیریت آزمایشگاه J. لهر تاکستان & شراب و سپس دو سال را صرف بالا در کوه های پیرنه در کاتالونیا, آموزش سبک های سنتی از آب. او بعد از مطالعه با شراب سازان در سراسر اسپانیا و فرانسه و آلمان. هنگامی که قبیله خود را خریداری کمپ 4 او متوجه او می تواند رهبری این پروژه را در درآمد برای مردم خود و شاید ایجاد یک روایت است.

شراب با نام تجاری آنها آغاز شده Kitá که ترجمه را به “ما دره بلوط” در Chumash زبان مادری از Samala به حال اول خود را در سال 2013 است. آن را تنها چند سال شده است اما در حال حاضر گومز انباشته شده تا یک مقدار قابل توجه از نقاط مدال و وزوز در اطراف این پروژه است.

در همان زمان گومز و قبیله اش را تا به حال به صورت چالش های عظیمی.

“این سرزمین مقدس به ما; آن را بسیار معنی دار” او به من گفت. “اما متاسفانه ما مجبور به خرید آن را به عقب.” حتی سنگین تر است و مقاومت مواجه از جامعه است. در سال 2019 یک قاضی باطل تصمیم به ایجاد کمپ 4 بخشی از Chumash رزرو. Kenneth کان رئیس قبیله ای برای Santa Ynez گروه از Chumash سرخپوستان در بیانیه ای گفت: برای یک ایستگاه تلویزیون محلی, “اردوگاه 4 همواره تاریخی زمین های قبیله ای و قبیله خود ادامه خواهد داد و به مبارزه برای اطمینان از مسکن مناسب برای اعضای آن است.”

وجود دارد بسیاری از موانع در طول تقریبا ده سفر طولانی از قرار دادن کمپ 4 به زمین های خود را اعتماد از جمله دعاوی در زمینه های محلی گروه های مخالف.

اما در یک لحظه تاریخی در 17 دسامبر 2019 در سنای آمریکا رای به تصویب مجوز دفاع ملی عمل می کنند که شامل زبان هدایت وزارت کشور را به کمپ 4 به دولت فدرال اعتماد برای Santa Ynez گروه از Chumash سرخپوستان. در تاریخ 20 دسامبر 2019 رئیس جمهور تهمت امضا این لایحه است.

که من سوار در اطراف کمپ 4 با گومز, او با اشاره به ردیف هایی از زمین خالی که در آن بوفالو وحشی پرسه زدن و که در آن قبیله به امید ساخت خانه های. “این هنوز هم به نسبت سال قبل از این زمین واقعا احساس می کند مانند ماست. دوباره.”

گومز برگ بوروکراسی به بزرگان و به جای تمرکز بر روی انگور. “ما همیشه تدریس به احترام زمین در حال رشد کردن در تعادل است. من در اینجا قبل از انتخاب در صبح و می گویند من نماز در هر روز است. بالا تا در آن تپه, من دعا می کنم که هر کس یک برداشت خوب است.” هنگامی که ما درایو توسط یک توده ای از مهم انگور ناشی سخنان او که انگور در حال رشد است و با همکاری مادر زمین. “ما ایجاد کمپوست برنامه. همه چیز من را از زمین برگشت داده شده.”

با Kitá بهترین شراب در حال ادای احترام به عناصر این سیاره است. T’ayaکه به معنی پوسته صدف آبالون در Samala است مومی و چرب رویای Marsanne و Roussanne. Spe كه (به معنای “گل” است) شاد مخلوط از Grenache, Carignan و Syrah و کلاس (“نفس”) براق ادای احترام به راست بانک در بوردو با بوته و Cabernet فرانک مسلط.

گومز همچنین دارای یک پروژه جانبی با کاتالان شریک Mireia Taribó. “ما یک تیم از دو سازان و.” به عنوان یک ادای احترام به Taribó زبان بومی و جایی که آنها ملاقات برچسب است که به نام Camins 2 رویاها (مسیر رویاهای ما). در حالی که Kitá بازتابی از قبیله زمین و داستان Camins 2 رویاهای همه خود او. با کیتا او سخنان “چگونه بسیاری از اعضای قبیله ای وجود دارد در حال حاضر ؟ [من] 120 کارفرمایان!” او شوخی نیست همه از رای گیری اعضای قبیله گویند چگونه شراب ساخته شده است.

برای خود پروژه شراب بسیار بیشتر sauvage—او تنها با استفاده از بومی مخمر برای تخمیر شراب. و او بر گونه های است که به او صحبت کرد در طول سفر خود را مانند Grüner Veltliner و Syrah. گومز ذکر شده است که او مورد علاقه منطقه Côte-Rôtie و در حالی که مزه چرمی و gamey Syrah آن را آشکار است که او یک شاگرد درست از شمال Rhône.

گومز اذعان می کند که او در مواجهه با انتقاد و همواره مورد سوال است. پس از “بازگشت از پیرنه من می دانستم که شما می توانید انتخاب کنید کمی زودتر و هنوز هم رسیدهاند اما مردم همیشه می پرسند:” آیا شما مطمئن هستید؟’ و بله! من مطمئن بود و آنها متوجه من درست بود.”

وجود دارد چند زن سازان امروز کار حتی کمتر از رنگ و عملا هیچ کدام که آشکارا همجنسگرا.

زمانی که از من خواسته گومز اگر او تا به حال تا به حال تجربه نابرابری او خندید: “اوه آره! این نوع مانند در همه جا. آن را سخت در صنعت شراب است و مردسالار. حتی در کالج من تنها یکی از دو زن فارغ التحصیل از تهیه شراب برنامه. من همیشه با آن مواجه [نابرابری] و برخورد با آن به همین دلیل است که من نمی خواهم به مانند آن است. من همیشه احساس کرده ام که من در برابر شما ما همه در این با هم, همه ما در این تیم و همه ما گرد هم می آیند برای کمک به هر یک از دیگر.”

شراب در جهان است که توسط نر و سفید سازان. اما مردم بومی این سرزمین هستند, شاید, بیشتر تکامل یافته است. در بسیاری از قبایل بومی آمریکا, زنان دیده می شود به عنوان برابر به مردان و Chumash زنان خدمت می کنند به همان اندازه به عنوان فرماندهان و کشیش. گومز پژواک این “زنان بسیار قدرتمند در بومی جامعه است.”

David W. Machacek و ملیسا M. فروردین نوشتن در تمایلات جنسی و ادیان جهان “هنگامی که اسپانیایی اکسپلورر ژوئن تجلیل cabrillo اول مواجه Chumash از ساحل جنوبی کالیفرنیا او و مردان او به گرمی استقبال شد و hospitably—تصور کنید که تعجب خود را در حال استقبال حاکمیت رهبر یک کشور قدرتمند—یک زن.”

شاید آخرین مانع برای گومز و قبیله است منسوخ شده اما متاسفانه هنوز حاضر کلیشه “مست هندی.” شرم آور مجموعه ای از کلاله و اسطوره های اطراف اعتیاد به الکل و آمریکایی های بومی می آید از ایدئولوژی نژادپرستانه که سوخت استعمار.

به مجموعه ای از رکورد مستقیم بومی آمریکایی ها نیست ژنتیکی بیشتر مستعد ابتلا به اعتیاد به الکل. موضوع اعتیاد در جامعه بومی است که یک اجتماعی نه ژنتیکی. برای مبارزه با اعتیاد در قبیله Chumash در حال کمک به جوانان خود را از طریق آموزش و پرورش و توانمند سازی آنها برای تبدیل شدن به خود کفا است. اردوگاه 4 تاکستان یک قطعه بسیار مهم در این پازل ارائه شغل و درآمد یک میراث برای خود مردم است.

گومز نادیده اسطوره و تصریح چگونه به طور جدی او مردم را به آیین مقدس خود را. “ما صدای انفجار Wows وجود الکل مجاز است. همه چیز را که شامل نماز و معنویت جدا نگه داشته. ما مطمئن شوید که ما داشته باشیم.” وقتی که من او را پرسید که چگونه بزرگان احساس در مورد تبدیل شدن به تولید کننده الکل البته در قالب شراب او اصرار داشت آنها نمی بینم این است که راه. جای آن است که “راه دیگری برای به اشتراک گذاشتن داستان ما از ما Chumash قبیله.”

گومز داستان به این کشور بومی شراب است شواهدی از چگونگی توانمند سازی یک فرد در یک جامعه می تواند تا تمام ایجاد کرد.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>