نیروی دریایی ایالات متحده ترویج Chief Petty Officer تونی DeDolph چهار ماه پس از بستری خفگی سبز کلاه بره به مرگ است.

DeDolph—خواهد شد که در دادگاه روز شنبه برای یک جلسه مقدماتی بود به طور رسمی متهم شده در نوامبر 2018 با جنایت, قتل, توطئه انسداد عدالت و دزدی و متوحش کننده و قتل نفس غیر ارادی در اختناق مرگ گروهبان دوم ارتش ، لوگان Melgar, یک سرباز نیروهای ویژه اختصاص یافته به 3 نیروهای ویژه ،

Melgar بود نزدیک پایان از استقرار خود زمانی که او کشته شد در غرب کشور آفریقایی مالی در ماه ژوئن 2017. او بخشی از یک عملیات اطلاعاتی در مالی حمایت از مبارزه با تروریسم تلاش در برابر القاعده محلی وابسته به عنوان شناخته شده القاعده در مغرب.

روز پس از Melgar خفه شد, DeDolph در آن زمان یک افسر کلاس اول, بازگشت به پایگاه خود در ساحل ویرجینیا تحت سوء ظن قتل است. با وجود آن DeDolph در بر داشت خود را در ارتقاء لیست برای chief petty officer در ماه اوت سال 2017; او “frocked”—به این معنی که او شروع به پوشیدن نشان از رتبه بالاتر در سپتامبر. 15, 2017, به گفته مقامات وزارت دفاع. او شروع به نقاشی ارشد را پرداخت تا دسامبر.

سه روز قبل از DeDolph را ارتقاء معاینات پزشکی گزارش امضا شد. این نتیجه گیری بر اساس تاریخ 8 ژوئن 2017, کالبد شکافی در پایگاه نیروی هوایی دوور که Melgar را علت مرگ خفگی و شیوه مرگ شد, قتل با توجه به اسناد و مدارک بررسی شده توسط The Daily Beast.

یک مقام دفاعی آشنا با این مورد گفت: Naval Special Warfare Development Group, معمولا شناخته شده به عنوان Seal Team 6, نمی, پرچم DeDolph چرا که او به طور رسمی متهم یا فرد مورد علاقه در حال بررسی است. او یکی از شرکت کنندگان در این تحقیقات اما هیچ هزینه و ثبت شد و تا نوامبر سال 2018 است.

سرتیپ بازنشسته ، ژنرال دونالد Bolduc سابق فرمانده عملیات ویژه فرماندهی آفریقا گفت: Daily Beast این هفته که او مجاز تحقیقات پس از او آموخته Melgar مرگ است. Bolduc هشدار ارتش تحقیقات جنایی فرماندهی و گفت: فرماندهان در مالی برای حفظ شواهد. او را درک نمی کنند چرا DeDolph ترویج شد و هنگامی که او بازگشت به واحد خود را در ساحل ویرجینیا.

“این یکی دیگر از شکست از رهبری” Bolduc گفت. “منظورم این است که رهبری ارشد. این مایه تاسف است. او باید هرگز ترویج شده است. تحقیقات آغاز شده حق دور. آنها whisked آنها را از وجود دارد به عنوان سریع به عنوان آنها می توانند.”

وقتی پرسید که آیا او شگفت زده شد اخبار Bolduc گفت: هیچ.

“من,” او گفت:. “اما تعجب نیست. آن را مطلق مزخرف.”

من نا امید کرد. اما تعجب نیست. آن را مطلق مزخرف.

بازنشسته ، ژنرال دان Bolduc

نیروی دریایی دادستان سرهنگ Cmdr. Benjamin Garcia کاهش یافته است به نظر ارتقاء به خاطر DeDolph بخشی از تحقیقات جاری.

“DeDolph باقی مانده است یک عضو نیروی دریایی ویژه جنگ در طول این فرایند” گفت: نیروی دریایی سروان. تامارا لارنس یک سخنگوی نیروی دریایی ویژه جنگ. “این مهم است که حقوق از خدمات عضو هستند محافظت می شود بنابراین هر گونه اطلاعات اضافی در مورد این مورد را نمی توان مورد بحث قرار گرفت.”

فیل Stackhouse, DeDolph غیر نظامی وکیل بازگشت نیست تماس و یا پیام های متنی به دنبال نظر. Melgar بیوه میشل کاهش یافته است به نظر داستان.

DeDolph مورد فقط یکی از چندین بالا مشخصات حوادث است که باید در معرض مسائل در مهر و موم فرهنگ است. اعضای تیم مهر و موم 7 اخراج از عراق در سال 2019 پس از اتهام نوشیدن و تجاوز جنسی. شش مهر و موم آزمایش مثبت برای کوکائین سال گذشته است. پس از آن وجود دارد مورد ارشد ویژه جنگ اپراتور ادوارد گالاگر یک عضو سابق تیم مهر و موم 7 که رو یک دادگاه نظامی برای جنایات جنگی از جمله قتل شد اما محکوم نما برای یک تصویر با یک بدن مرده و اعطا عفو توسط رئیس جمهور مغلوب ساختن پیشی جستن در نوامبر سال 2019.

برخی از مسائل مشابه در حال حاضر در مالی که وجود دارد گسترده مصرف الکل, مهمانی, و, روسپی در safehouse به گفته منابع آشنا با تحقیقات. “آن را مانند یک frat خانه” یک منبع گفت: “وقتی پرسیده شد که برای توصیف آنچه در خانه امن در باماکو بود.

در پاسخ به حوادث اخیر عقب Adm. Collin, سبز, سر Naval Special Warfare Command, ارسال یادداشت سال گذشته به واحدهای تابعه اعلام کل مهر و موم جامعه دارای یک مشکل است.

“برخی از ما تابع تشکل های شکست خورده اند برای حفظ نظم و انضباط و به عنوان یک نتیجه و دلیل خوب ما NSW فرهنگ است که مورد سوال” سبز نوشت: در ماه ژوئیه سال 2019 یادداشت. “من نمی دانم در عین حال اگر ما یک فرهنگ مشکل من نمی دانم که ما باید از یک نظم و انضباط مشکل است که باید فورا.”

Chief Petty Officer, Adam C. ماتیوز بود که در مالی انجام یک ارزیابی از این ماموریت وجود دارد شهادت در ماه اوت او احساس می کرد که وظیفه خود را به رقیق Melgar—در DeDolph توصیه—به او آموزش درس پس از Melgar “رویگردانی” این تیم در مالی سرمایه شهر باماکو در راه خود را به یک مهمانی در سفارت فرانسه.

DeDolph ماتیوز و دو دریایی Raiders—تیر اندازی Sgt. ماریو مادرا-رودریگز و کارکنان Sgt. کوین ماکسول—صرف بقیه شب توطئه به چوک Melgar به بیهوشی کشیدن شلوار خود را پایین و نوار ویدئویی از این حادثه و پس از آن نشان می دهد آن را به او و بعد به او را شرمسار. زمانی که Melgar شد بی متیوز و DeDolph تلاش برای احیای Melgar با احیاء و باز یک سوراخ در گلو او را. مهر و موم با گروهبان کلاس اول جیمز موریس, Melgar را سرپرست و سپس با عجله Melgar به یک مرکز پزشکی جایی که او مرده. در درمانگاه DeDolph مراجعه کننده به سفارت رسمی او فشرد Melgar, با توجه به ان بی سی اخبار و گزارشات بعدی.

ماکسول و ماتیوز در حال حاضر مجرم در ازای درخواست توافق با دادستان. Matthews, 33, التماس کرد گناه را به متوحش کننده و حمله به اتهامات و تلاش برای سرپوش گذاشتن بر آنچه اتفاق افتاده است به Melgar. او محکوم به اعدام در مارس 2019 به یک سال در زندان است. Maxwell, 29, شد, محکوم به چهار سال حبس پس از شفاعت گناه در ارتباط با Melgar مرگ در ژوئن 2019.

DeDolph و مادرا-رودریگز هستند گذشته از این چهار مرد که به انجام این حمله به محاکمه. هر دو مردان انتظار می رود که به صورت دادگاه های رزمی در این بهار. تاریخ دقیق شده است انتخاب شده و به گفته مقامات نیروی دریایی.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.net