NBA All-Stars جشن کوبه به عنوان تیم LeBron لبه تیم Giannis در حذفی-مانند امر

Category: سی بی سی اسپورت Comments: No comments

بازیکنان مصرف شد اتهامات بدن بودند هدف قرار دادن طبقه تلفنی و غیر تلفنی که زدم در مورد در هر دو به پایان می رسد. فصل چهارم NBA همه ستاره بازی بود به عنوان شدید به عنوان لحظات پایانی یک بازی حذفی با بزرگترین ستاره در لیگ برگزاری مطلقا هیچ چیز به عقب.

و در پایان آنتونی دیویس بود یک قهرمان زادگاه ساخت یک پرتاب آزاد.

کوبه برایانت — همیشه رقیب را به سادگی عاشق راه این شب رفت.

“بود که خیلی لعنتی, سرگرمی” عرق خیس و خسته LeBron James در پایان گفت.

دیویس ساخته شده است یک بازی-پایان دادن به پرتاب آزاد به تیم LeBron یک 157-155 پیروزی تیم Giannis در نونما NBA همه ستاره بازی یکشنبه شب با فرمت بازرسی و نگهداری برای قرار دادن در عناصر برای امور خیریه و اطمینان حاصل شود که کسی که قرار بود به آمار یک شات به پایان بازی.

کسی که دیویس شیکاگو مادری که از دست رفته اولین پرتاب آزاد و دوم به پایان NBA اواسط فصل ویترین که رفت به عنوان نزدیک ترین بازی همه ستاره پس از کنفرانس شرق در صدر کنفرانس غرب 141-139 در سال 2010.

Kawhi Leonard بازی MVP و اولین دریافت کننده این جایزه در حال حاضر به نام برایانت به ثمر رساند 30 امتیاز برای تیم LeBron در حالی که جیمز او کاپیتان تیم و کریس پل هر یک به ثمر رساند 23 و دیویس به پایان رسید و با 20.

“این یکی برای او” لئونارد گفت: صحبت از برایانت پس از آن.

سازمان دیده بان | Kawhi Leonard برنده کوبه برایانت جایزه MVP:

Kawhi Leonard برنده اولین کوبه برایانت جایزه MVP در تیم LeBron را 157-155 پیروزی بر تیم Giannis در شیکاگو است. 2:16

Giannis Antetokounmpo که کاپیتان های تیم خود را رهبری تیم خود را با 25 امتیاز Kemba واکر 23 برای تیم Giannis جوئل Embiid به ثمر رساند 22 و رودی Gobert اضافه شده 21.

“من فکر می کنم واقعا جالب بود” گفت: تیم Giannis مربی نیک پرستار از قهرمان NBA تورنتو رپتورز. “این واقعا سرگرم کننده بود هر سه ماهه از مربیگری نظر.”

پایان بود از کوره در رفته و سپس برخی از. جیمز سعی لیآپ که باید تیم خود را یک نقطه دور — آن مسدود شده بود Antetokounmpo به نام goaltend اما حکومت تمیز بلوک پس از بررسی. تیم LeBron کنترل می شود و در نتیجه پرش توپ و جیمز سعی 40-بالا و پایین صفحه برای پایان دادن به آن از دست رفته است.

جیمز هاردن و سپس به حال یک شانس برای برنده شدن آن برای تیم LeBron و 3-اشاره گر رفت — اما آن را تکان داد توسط کایل لوری گرفتن یک اتهام NBA را به ثمر رساند رهبر. جیمز کردم غوطه دادن طولانی نیست پس از آن به آن را 156-153 و Embiid دو پرتاب آزاد به قطع تیم LeBron است منجر به یک.

با آن بعدی-سبد-برنده زمان.

“واقعا سرد” پرستار گفت:.

دیویس شد خراب در سفر بعدی رو پرتاب آزاد برای برنده شدن در آن و این بود که.

“به من گفت: تیم من من که قرار بود به دست یکی از اولین برای قرار دادن یک کمی فشار بیشتر بر خودم اینجا در خانه” دیویس گفت:.

‘کوبه حضور احساس’

James’ تیم عینک آبی کشباف با شماره 2 برای Gianna برایانت. Antetokounmpo تیم عینک قرمز هر بازیکن با پوشیدن شماره 24 در پشت Kobe Bryant. و در سمت راست خود را روی شانه های سیاه و سفید بود دایره پچ با نه ستاره یکی برای هر قربانی سقوط هلیکوپتر که در زمان زندگی برایانت دختر و پسر هفت ساله خود را دوستان در Jan. 26.

“حضور او احساس شد” جیمز گفت.

و با قوانین جدید این تیم رفت و در آن در چهارم: Antetokounmpo کردم برای جلوگیری از ضربه توسط جیمز لوری در زمان شارژ از سابق تورنتو هم تیمی لئونارد آرنج کردم تا در برخورد به صورت تک به تک موقعیت پل شد و فریاد تشویق به تیم LeBron هم تیمی در یک زمان-out — تمام اضافه کردن به شدت به ندرت دیده می شود در همه ستاره بازی.

“به نظر من احتمالا بهترین All-Star game ever” Embiid گفت. “بچه ها رقابت آن پایین آمد اساسا تاریخ و زمان آخرین شات, اما من فکر نمی کنم شما باید قادر به برنده شدن در یک پرتاب آزاد. اما به طور کلی این یک مقدار زیادی از سرگرم کننده است.”

این اولین بار بود همه ستاره بازی با یک فرمت جدید: این تیم بازی مینی بازی در هر یک از سه چهارم نمرات شروع 0-0 در هر یک از این دوره ها و تیم برنده در هر یک درآمد $100,000 ما برای خود در منطقه شیکاگو موسسه خیریه کودکان.

James’ تیم برنده سه ماهه اول 53-41, Antetokoumpo تیم برنده سه ماهه دوم 51-30.

سه ماهه سوم بود پایین-به-این-سیم کار-پول درام $100,000 در خط. اما این تیم به پایان رسید سه ماهه بسته 41-41 قرار دادن $300,000 — مردد $100,000 سوم و $200,000 بیشتری برای پیروزی در سهام در دوره نهایی.

تجمعی نمره که در آن نقطه بود تیم Giannis 133, تیم, LeBron 124 رفتن به untimed سه ماهه چهارم — با پیچ و تاب. NBA تصمیم به عنوان بخشی از سری برایانت احترامات که برنده همه ستاره بازی خواهد بود این تیم که اضافه شده 24 امتیاز اشاره به نیوجرسی شماره به هر آنچه پیشرو مجموع نمره بود بعد از سه چهارم.

که به معنای نمره هدف تعیین شد: 157. این بازی ساعت خاموش شد. شات ساعت در آنجا ماند. این مرحله برای درام کاملا تنظیم شده و همه ستاره بازی — بارها بدخیم در سال های اخیر برای عدم رقابت — سرگرم کننده بود دوباره.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>