NBA را جشن می کوبه به عنوان تیم LeBron لبه تیم Giannis در حذفی-مثل همه-ستاره امر

Category: سی بی سی اسپورت Comments: No comments

بازیکنان مصرف شد اتهامات بدن بودند هدف قرار دادن طبقه تلفنی و غیر تلفنی که زدم در مورد در هر دو به پایان می رسد. فصل چهارم NBA همه ستاره بازی بود به عنوان شدید به عنوان لحظات پایانی یک بازی حذفی بزرگترین ستاره در لیگ برگزاری مطلقا هیچ چیز به عقب.

و در پایان آنتونی دیویس بود یک قهرمان زادگاه ساخت یک پرتاب آزاد.

کوبه برایانت — همیشه رقیب را به سادگی عاشق راه این شب رفت.

“بود که خیلی لعنتی, سرگرمی” عرق خیس و خسته LeBron James در پایان گفت.

دیویس ساخته شده است یک بازی-پایان دادن به پرتاب آزاد به تیم LeBron یک 157-155 پیروزی تیم Giannis در نونما NBA همه ستاره بازی یکشنبه شب با فرمت بازرسی و نگهداری برای قرار دادن در عناصر برای امور خیریه و اطمینان حاصل شود که کسی که قرار بود به آمار یک شات به پایان بازی.

کسی که دیویس شیکاگو مادری که از دست رفته اولین پرتاب آزاد و دوم به پایان NBA midseason ویترین که رفت به عنوان نزدیک ترین بازی همه ستاره پس از کنفرانس شرق در صدر کنفرانس غرب 141-139 در سال 2010.

Kawhi برنده MVP

Kawhi Leonard بازی MVP به ثمر رساند 30 امتیاز برای تیم LeBron در حالی که جیمز او کاپیتان تیم و کریس پل هر یک به ثمر رساند 23 و دیویس به پایان رسید و با 20. Giannis Antetokounmpo که کاپیتان های تیم خود را رهبری تیم خود را با 25 امتیاز Kemba واکر 23 برای تیم Giannis جوئل Embiid به ثمر رساند 22 و رودی Gobert اضافه شده 21.

پایان بود از کوره در رفته و سپس برخی از. جیمز سعی لیآپ که باید تیم خود را یک نقطه دور — آن مسدود شده بود Antetokounmpo به نام goaltend اما حکومت تمیز بلوک پس از بررسی. تیم LeBron کنترل می شود و در نتیجه پرش توپ و جیمز سعی 40-بالا و پایین صفحه برای پایان دادن به آن از دست رفته است.

سخت شدن یک شانس برای برنده شدن در آن و 3-اشاره گر رفت — اما آن را تکان داد توسط کایل لوری گرفتن یک اتهام NBA را به ثمر رساند رهبر. جیمز کردم غوطه دادن به آن را 156-153 و Embiid دو پرتاب آزاد به قطع تیم LeBron است منجر به یک.

اما دیویس شد خراب در سفر بعدی رو پرتاب آزاد برای برنده شدن در آن و این بود که.

“به من گفت: تیم من من که قرار بود به دست یکی از اولین برای قرار دادن یک کمی فشار بیشتر بر خودم اینجا در خانه” دیویس گفت:.

James’ تیم عینک آبی کشباف با شماره 2 برای Gianna برایانت. Antetokounmpo تیم عینک قرمز هر بازیکن با پوشیدن شماره 24 در پشت Kobe Bryant. و در سمت راست خود را روی شانه های سیاه و سفید بود دایره پچ با نه ستاره یکی برای هر قربانی سقوط هلیکوپتر که در زمان زندگی برایانت دختر و پسر هفت ساله خود را دوستان در Jan. 26.

“حضور او احساس شد” جیمز گفت.

و با قوانین جدید آنها رفت و در آن در چهارم: Antetokounmpo کردم برای جلوگیری از ضربه توسط جیمز لوری در زمان شارژ از سابق تورنتو هم تیمی لئونارد آرنج کردم تا در برخورد به دوباره بجای اول برگشتن, موقعیت, Chris Paul شد و فریاد تشویق به تیم LeBron هم تیمی در یک زمان-out — تمام اضافه کردن به شدت به ندرت دیده می شود در همه ستاره بازی.

این اولین بار بود همه ستاره بازی با یک فرمت جدید: این تیم بازی مینی بازی در هر یک از سه چهارم نمرات شروع 0-0 در هر یک از این دوره ها و تیم برنده در هر یک درآمد 100.000 دلار برای خود منطقه شیکاگو موسسه خیریه کودکان.

تیم LeBron برای شیکاگو از دانشمندان است. تیم Giannis برای بعد از مدرسه مهم است. James’ تیم برنده سه ماهه اول 53-41, Antetokoumpo تیم برنده سه ماهه دوم 51-30.

سه ماهه سوم بود پایین-به-این-سیم کار-پول درام. نیکولا Jokic آمار 3-اشاره گر با 22.2 ثانیه به سمت چپ به تیم LeBron یک 40-39 منجر و سبب شد تیم Giannis مربی نیک پرستار از قهرمان NBA تورنتو رپتورز به زمان تماس — با سه ماهه پیروزی و $100,000 در خط.

اما تیم Giannis به سرعت تبدیل به توپ و راسل وستبروک ساخته شده یکی از دو پرتاب آزاد به فشار تیم LeBron منجر به دو. Trae جوان و سپس در بر داشت رودی Gobert برای غوطه دادن برای تیم Giannis با 2.2 ثانیه به سمت چپ پیچیدگی سه ماهه نمره در 41-41. وستبروک از دست رفته یک دونده در زنگ و که $100,000 انجام بیش چهارم — قرار دادن $300,000 در همه در معرض خطر در دوره نهایی.

تجمعی نمره که در آن نقطه بود تیم Giannis 133, تیم, LeBron 124 رفتن به untimed سه ماهه چهارم — با پیچ و تاب. NBA تصمیم به عنوان بخشی از سری برایانت احترامات که برنده همه ستاره بازی خواهد بود این تیم که اضافه شده 24 امتیاز اشاره به نیوجرسی شماره به هر آنچه پیشرو مجموع نمره بود بعد از سه چهارم.

که به معنای نمره هدف تعیین شد: 157. این بازی ساعت خاموش شد. شات ساعت در آنجا ماند. و صحنه را برای درام کاملا تنظیم شده است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>