کمیسر NBA می گوید لیگ خانههای گلی خالی, جمع آوری اعانه, روح تقویت بازی در طول خاموش کردن

Category: سی بی سی اسپورت Comments: No comments

NBA است و با توجه به یک ایده که در آن برخی از بازیکنان خواهد بود قرنطینه و یا جدا شده به منظور قادر به رقابت در برابر یکدیگر و ارائه طرفداران بسکتبال با نوعی انحراف از coronavirus بیماری همه گیر.

کمیسر NBA آدم نقره ای نشان داد که مفهوم به عنوان یکی از آیتم های مختلف تحت نظر اتحادیه در حال حاضر در تعطیلی ناشی از این بیماری همه گیر. نقره ساخته شده و نظرات در یک مصاحبه تلویزیونی در ESPN.

“شاید آن را به صورت یک لوله جمع آوری کمک و یا فقط برای جمعی از مردم” نقره گفت. “شما را به یک زیر مجموعه از بازیکنان است و وجود یک پروتکل است که در آن می توان آنها را آزمایش و قرنطینه و ایزوله در برخی از راه. … مردم در خانه گیر کرده. آنها نیاز به یک انحراف. آنها نیاز به سرگرم شود.”

نقره ای ارائه شده هیچ پیش بینی در زمانی که NBA بازی را از سر گرفت. او گفت: لیگ ممکن است زمانی که شرایط اجازه می دهد تا رزومه, بازی اما بدون طرفداران — یک حرکت لیگ بود تا آخرین هفته قبل از یوتا رودی Gobert آزمایش مثبت برای COVID-19 و باعث شد لیگ به رفتن در آنچه که به آن فکر خواهد بود یک وقفه یک توقف که مسلم است برای رسیدن به چند هفته و به احتمال زیاد ماه.

نقره به عنوان او اغلب می کند گفت که او امیدوار NBA می تواند یک مجرا به جرقه تغییر مثبت در کشور — به خصوص در حال حاضر زمانی که وجود خواهد داشت یک نیاز واقعی.

“یکی از چیزهایی که من می گویم در مورد ایالات متحده … ما باور نکردنی کشور و برخی از بزرگترین اختراعات برخی از بهترین نوآوری های برخی از بهترین ذهن در این کشور” نقره گفت. “و من مطمئن هستم که مردم در حال نشستن در خانه اما هنوز کار آنها در حال فکر کردن به این چیز های مختلف مانند چگونه می تواند ما را در راه اندازی مجدد اقتصاد و چه نقشی می تواند در NBA بازی؟”

نقره نیز گفت: او نمی داند که بازی می تواند بازگشت. NBA گفت: خاموش خواهد شد حداقل 30 روز هر چند مراکز کنترل و پیشگیری از بیماری است و پس از آن گفت آن را توصیه می کند هیچ تجمعات بیش از 50 نفر را در محل قبل از اواسط ماه مه.

“من نمی باید به اندازه کافی خوب حس چقدر طول یک دوره این است که رفتن به” نقره گفت.

در مسائل دیگر نقره مورد بحث:

تیم تست

نقره گفت: هشت پر NBA تیم های تست شده برای coronavirus که قبلا شناخته شده به عنوان به خوبی به عنوان اعضای تیم های دیگر بودند که نشان علائم. بروکلین نتز, Oklahoma City Thunder, یوتا جاز و تورنتو رپتورز را علنا گفت که آنها آزمایش شده اند; لس آنجلس لیکرز شنبه نشان داد که آنها آزمایش می شود. دیترویت پیستونز گفت: بازیکن مورد آزمایش قرار گرفت که بازیکن با توجه به یک فرد با آگاهی از این وضعیت و به صحبت کرد آسوشیتد پرس مسیحی چوب که تست مثبت است.

نقره نمی گویند که تیم های دیگر که کردم تست شده هستند. او, با این حال موضع گیری تیم شد و ساخت تست کنید حتی در میان انتقاد که

“مردم نمی شد در نظر گرفتن این پروتکل که همه تا به طور جدی به NBA انجام آنچه در آن بود,” نقره گفت.

نقره گفت: او تست شده است.

هیچ پیش بینی

نقره ای را ارائه نمی دهد یک درصد حدس می زنم به عنوان سطح خود را از یقین است که بازی از سر گرفته خواهد در این فصل است.

“من خوشبین هستم از طبیعت است و من می خواهم به این باور است که ما قادر خواهید بود برای نجات حداقل بخشی از این فصل” نقره گفت.

نقره گفت: لیگ برتر خواهد شد “سعی کنید با هر وسیله ای که ما می توانیم” را به بازی بسکتبال به زودی دوباره هر چند اصرار داشت که مقامات بهداشت عمومی خواهد شد و ثبت نام در هر یک از سرگیری برنامه برای اولین بار.

پرسیده شده توسط ESPN میزبان راشل نیکولز اگر لیگ خواهد تاج به ثمر رساند رهبر جیمز هاردن از هیوستون راکتس به ثمر رساند قهرمان اگر فصل نمی رزومه و یا اگر لیگ را پیش رو با رای گیری به صورت سنتی پایان فصل جوایز نقره گفت: “من هنوز وجود دارد. ما آن را کشف کردن. من امیدوارم که من نه فقط در انکار اما من فقط هنوز وجود دارد.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>