NBA را بدست آورده علائم بالا برای تنوع شیوه های استخدام, مطالعه می گوید:

Category: سی بی سی اسپورت Comments: No comments

تنوع گزارش نژادی و جنسیتی استخدام در NBA یافت می شود بیشتر مردم از رنگ در خدمت به عنوان مدیران عامل و زنان بیشتر پر کردن تیم مدیریت نقش ها.

پنج شنبه گزارش کارت از موسسه تنوع و اخلاق در ورزش (جزر و مد) در فلوریدای مرکزی اختصاص داده شده به طور کلی یک نمره منفی با A-plus به صورت نژادی استخدام و B به صورت جنسیتی در استخدام. این گزارش به بررسی طیف وسیعی از موقعیت در لیگ ستاد و در franchises از شروع 2019-20 فصل پس از آن به روز رسانی اطلاعات در این ماه به عنوان لیگ آماده به راه اندازی مجدد بازی در میان coronavirus بیماری همه گیر.

مهمترین افراد از رنگ نشان داده شده 28 درصد از کل مدیران برای 24 سال به بالا در شروع فصل و سپس به 40 درصد با ماه ژوئیه به روز رسانی. این مطالعه همچنین نشان داد که زنان پر 33 درصد از تیم مدیریت بالاترین علامت در دو دهه بعد از کلی جنسیتی نمره افتاده بود در هر یک از دو مورد قبلی گزارش کارت.

جزر و مد کارگردان ریچارد Lapchick سرب گزارش نویسنده گفت: NBA “بوده است و همچنان به بالاترین نمره مردان لیگ هنگامی که شما ترکیب نژاد و جنس و شیوه های استخدام.”

“آنها فعال ترین تنوع-گنجاندن در ورزش حرفه ای” Lapchick در مصاحبه ای گفت:. “و البته آنها همان تیم است که همچنین منجر به WNBA تلاش در آن منطقه است. آنها واقعا همه چیز را به قلب است. اما آنها می خواهند به نگه دارید هل دادن خود را دارند. این یکی از چیزهایی که من تحسین در مورد NBA رهبری است.”

سازمان دیده بان | کانادا ورزشی هنوز فاقد تنوع:

کانادا دانشگاه های ملی و گروه های ورزشی می گویند آنها را به انجام بیشتر برای تنوع بخشیدن به کارکنان مربیگری و رهبری پس از CBC ورزشی انجام ویژوال ممیزی در بر داشت و اکثریت قریب به اتفاق کسانی که در موقعیت های برگزار شده توسط افرادی که سفید هستند. 2:10

بالا مربیگری نمرات

لیگ دریافت کرد-به علاوه نمرات در نژادی استخدام برای دفتر مرکزی خود را, بازیکنان, مربیان سر دستیار مربیان تیم مدیریت و تیم کارکنان حرفه ای همراه با یک منفی برای تیم به طور کلی مدیران و B-plus برای تیم نایب رئیس.

برای جنس استخدام برجسته شامل زنان برگزاری 40.3 درصد از موقعیت حرفه ای در لیگ ستاد و 39 درصد از این نقش ها در سطح تیم هر دو خوب برای یک B-plus. این مطالعه همچنین گزارش شده تمام زمان بالا زنان ساخت تا 26.6 درصد از معاون رئیس جمهور و یا موقعیت های بالاتر در سطح تیم هر چند که خوب بود فقط برای یک D-به علاوه به عنوان یک منطقه برای بهبود.

مثبت دیگر ذکر شده بود که لیگ را با فشار به استخدام زنان به عنوان دستیار مربیان است. نه در آن نقش به خدمت برای 2019-20 در مقایسه با سه سال قبل. دو به تازگی در زمان بیش از قدرت-کنفرانس کالج برنامه ها: ممفیس ” Niele Ivey شد سر مربی در مادر آلما نوتردام در مارس و بوستون کارا Lawson شد دوک سر مربی در جولای 11.

علاوه بر این, نه NBA تیم تا به حال یک فرد از رنگ و یا یک زن به عنوان اکثریت مالک تیم با مردان دیگر لیگ “حتی” است که با توجه به مطالعه است.

Lapchick نسبت اندکی کاهش در NBA را به طور کلی و نژادی استخدام نمرات با توجه به جزر و مد آن تغییر روش برای اضافه کردن یک دسته بندی برای تیم افسران اجرایی یا رئیس جمهور در گزارش خود کارت رفتن به جلو. لیگ دریافت F نمرات در این رده برای هر دو نژادی و جنسیتی استخدام با مردم از رنگ و زنان هر کدام به نمایندگی از 10.9 درصد از آن موقعیت.

NBA مطالعه برای اولین بار از جزر و مد برای 2019-20 یا 2020 فصل با کارت گزارش آمده برای لیگ اصلی بیس بال به WNBA لیگ برتر فوتبال NFL و کالج ورزشی.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.net

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>