NBA افسانه Kobe Bryant, دختر, Gianna کشته در سقوط هلیکوپتر

کوبه برایانت 18-زمان NBA all-star که موفق به کسب پنج قهرمانی و تبدیل به یکی از بزرگترین بازیکنان بسکتبال از نسل او در طول 20 سال کار حرفه ای با لس آنجلس لیکرز, کشته در سقوط یک هلیکوپتر در روز یکشنبه ، او 41.

برایانت به همراه 13 ساله دختر ستاره فیلم سکسی, کثیف کشته در سقوط یک هلیکوپتر در نزدیکی کالاباساس کالیفرنیا با توجه به گزارش. تصادف اتفاق افتاد حدود ساعت 10 صبح به وقت محلی در حدود 50 کیلومتری شمال غربی مرکز شهر لس آنجلس است.

الکس بیانوبا کلانتر لس آنجلس گفته شد و نه مردم ذکر شده در پرواز آشکار است که هر سرنشین این هلیکوپتر کشته شد اما شناسایی هر یک از قربانیان.

این شهر کالاباساس اعلام کرد برایانت مرگ از طریق توییتر.

اداره هوانوردی فدرال سخنگوی آلن Kenitzer گفت: این هلیکوپتر بود Sikorsky S-76 و از آن شناخته شده نیست چه چیزی باعث سقوط.

آتش نشانان در صحنه fatal helicopter crash در کالاباساس کالیفرنیا. (Mark J. Terrill/آسوشیتد پرس)

ملی ایمنی حمل و نقل (NTSB) با ارسال یک “تیم” از محققان به سایت. NTSB به طور کلی مسائل مربوط به یک گزارش اولیه در حدود 10 روز است که به یک خلاصه ای از آنچه که محققان آموخته اند.

Sikorsky S-76 “به طور کلی در نظر گرفته به عنوان یک هلیکوپتر با رکورد ایمنی” گفت: Gary C. Robb یک حمل و نقل هوایی وکیل در شهر کانزاس نوشت که یک کتاب درسی در هلیکوپتر سقوط دادخواهی. “اما قطعات شکست قطعات شکستن. هر چیزی می تواند اتفاق می افتد.”

تصادف رخ داده است چندین مایل از Mamba آکادمی ورزشی برایانت بسکتبال آموزش پیچیده در هزار اوکس کالیفرنیا. برایانت که تا به حال چهار دختر با همسرش ونسا اختصاص داده شده خود را به تقویت ورزش زنان در بازنشستگی خود را.

برایانت زندگی در جنوب لس آنجلس در ساحلی اورنج کانتی برای بسیاری از زندگی خود و او اغلب با استفاده از هلیکوپتر برای صرفه جویی در وقت و جلوگیری از جنوب کالیفرنیا را بدنام ترافیک. حتی به عنوان یک بازیکن او اغلب سفر به شیوه ها و بازی ها توسط هلیکوپتر و او نگه داشته تا عمل پس از بازنشستگی به عنوان او با حضور خود سرمایه گذاری کسب و کار.

برایانت بازنشسته در سال 2016 به عنوان سومین گلزن برجسته در تاریخ NBA در پایان دو دهه با لیکرز به عنوان پرکار گلزن با والا همه در اطراف بازی و بی امان رقابتی اخلاق. او معتقد است که نقطه در لیگ به ثمر رساند تا صفوف شنبه شب هنگامی که لیکرز’ LeBron James گذشت او را برای مقام سوم در طول یک بازی در فیلادلفیا برایانت وطن.

“در ادامه به حرکت بازی رو به جلو (در) KingJames,” برایانت نوشت: در آخرین صدای جیر جیر. “بسیار احترام برادر من.”

لس آنجلس لیکرز به جلو LeBron James (23) امواج به جمعیت پس از حرکت به شماره 3 در NBA حرفه ای به ثمر رساند لیست در طول سه ماهه سوم برابر فیلادلفیا 76ers در روز شنبه در فیلادلفیا ، (کریس Szagola/آسوشیتد پرس)

برایانت به حال یکی از بزرگترین فرصت های شغلی در سال های اخیر تاریخ NBA شد و یکی از بازی های محبوب ترین بازیکنان به عنوان چهره 16 بار قهرمان NBA لیکرز حق رای دادن. او MVP لیگ در سال 2008 و دو زمان NBA به ثمر رساند قهرمان و او به دست آورده 12 انتخاب به NBA All-دفاعی تیم است.

سازمان دیده بان | رپتورز اسپرز افتخار کوبه برایانت در دادگاه ادای احترام:

هر دو تیم اجازه می دهد تا 24 شات دوم ساعت به پایان می رسد در اولین اموال به پرداخت توجه به تعداد 24 کوبه برایانت. 1:27

“کوبه شد نه تنها یک آیکون در عرصه های ورزشی, او یک مرد از جهان و لمس بسیاری از زندگی ها و جوامع در مثبت ترین راه” گفت: NBA Hall of Famer لری پرنده. “ستاره او بود که در ادامه به افزایش هر روز و او می دانست که هیچ محدودیتی وجود ندارد چرا که او در بسیاری از فکری و استعدادهای خلاق و تمایل به بازگشت به دیگران — شور و شوق خود را برای بازی, برای خانواده اش و برای دیگران آشکار بود در همه چیز او انجام شده است.”

اخبار برایانت مرگ الهام گرفته از غلیان احساسات غم و اندوه در سراسر جهان ورزش و فراتر از آن. NBA نگه داشته و آن ها را به عنوان برنامه ریزی شده که خبر شکست.

او تیمی با شکیل اونیل در یک احتراق همکاری منجر به لیکرز NBA عناوین در سال 2000 و 2001 و 2002. او بعد از همکاری با Pau Gasol به پیروزی دو عنوان در سال 2009 و 2010.

برایانت بازنشسته در سال 2016 پس از به ثمر 60 امتیاز در نهایی بازی NBA. در دسامبر 2017, لیکرز آویزان آگهی های بازنشستگی خود را شماره 8 و شماره 24 کشباف در مرکز استیپلز تیر در یک اقدام بی سابقه دو افتخار.

سازمان دیده بان | کوبه برایانت تصویری از ادای احترام خود را نهایی بازی:

بازیکنان و مربیان و دیگران منعکس برایانت حرفه ای. 3:25

برایانت بيشترین بیش از نسل فعلی بازیکنان NBA. پس از جیمز گذشت برایانت در روز شنبه او به خاطر گوش دادن به برایانت وقتی سوپراستار آمد به صحبت می کنند در دوران کودکی بسکتبال اردوگاه.

“من به یاد داشته باشید یکی از چیزهایی که او گفت: ‘اگر شما می خواهید به بزرگ در آن و یا می خواهید به یکی از نوابغ شما رو به کار قرار دهید,'” جیمز گفت. “وجود دارد هیچ جایگزینی برای کار.”

جیمز بعد از همکاری با برایانت در سال 2008 تیم المپیک ایالات متحده در پکن.

“او تا به حال صفر نقص ادبانه” جیمز گفت. “صفر است. شما حمایت کردن از او می تواند شلیک 3. شما بدن او کمی او می تواند در اطراف شما. او می تواند شلیک از اواسط برد. او می تواند ارسال. او می تواند رایگان می اندازد. … او فقط جاودانه ادبانه به دلیل مهارت های خود را تنظیم و اخلاق کار خود را.”

رپتورز صدور بیانیه

“این فقط شب گذشته که ما متوقف به یاد داشته باشید برخی از بسیاری از لحظات بزرگ کوبه ارائه شده برای طرفداران بسکتبال در سراسر جهان” تورنتو رپتورز در بیانیه ای گفت.

“ما شگفت زده در شور و شوق خود را برای بازی ما و در مهارت های فوق العاده ای که برخی از او فراموش نشدنی به هر طریقی در برابر تیم ما. امروز ما به فکر کوبه و دخترش Gianna و از هم تیمی های خود دوستان و بخصوص عزیزان خود را. همراه با ما NBA خانواده ما متحد هستند و در غم و اندوه و عمیقا غمگین در از دست دادن یکی از بزرگترین بازیکنان در ورزش ما بود که گرفته شده به مراتب بیش از حد به زودی. ما ارسال تسلیت ما به لیکرز و به خصوص به همسر و دختران خود که برای همیشه از دست پدر و برادر.”

برنده اسکار

برایانت افتتاح یک شرکت تولید و وارد سرگرمی در زمینه بازنشستگی. او برنده یک جایزه اسکار در سال 2018 برای کمک های خود را به “عزیز بسکتبال” یک انیمیشن کوتاه در مورد رابطه خود را به بازی. وی همچنین تولید محتوا برای ESPN.

برایانت یک بسکتبال ستاره برای تمام زندگی بزرگسالی است. او وارد NBA پیش نویس مستقیما از دبیرستان در سال 1996 پس از یک دوران کودکی عکاسي در ایتالیا که در آن پدرش سابق NBA بازیکن جو “Jellybean” برایانت بازی حرفه ای.

لیکرز به دست آورد 17 ساله برایانت در یک تجارت در مدت کوتاهی پس از شارلوت پیش نویس و او بلافاصله تبدیل به یکی از هیجان انگیز ترین و جذاب بازیکنان در این ورزش در کنار اونیل که امضا کرده بود با لیکرز به عنوان یک عامل آزاد است. برایانت برنده با شدت بهم زدن غوطه دادن مسابقه به عنوان یک تازه بدوران رسیده rookie و لیکرز به تدریج رشد کرد و به یک تیم است که موفق به کسب سه قهرمانی متوالی.

برایانت و Gasol تشکیل هسته یکی دیگر از قهرمانی تیم در سال 2008 به سه مستقیم NBA نهایی و در نهایت برنده دو عنوان.

در سال 2003 برایانت بود به اتهام حمله به یک جوان 19 ساله کارمند در کلرادو رفت و آمد مکرر. او گفت: دو تا به حال رضایت طرفین ، دادستان بعد از آن کاهش یافته است به جرم تجاوز جنسی به اتهام برایانت به درخواست شاکی.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.dehec.su

ایندکسر

دیدگاهتان را بنویسید