بازیکنان NBA تصویب در لیگ 22-تیم سرگیری برنامه ریزی برای اواخر جولای

Category: سی بی سی اسپورت Comments: No comments

NBA رسما رفتن به والت دیزنی جهان پس از لیگ بازیکنان را به تصویب 22-تیم راه اندازی مجدد برنامه ریزی در روز جمعه.

روز پنج شنبه در لیگ گذاشته شد طرح خود را برای از سرگیری عمل در یک فصل معلق به دلیل بیماری همه گیر کوروناویروس با تمام تیم ها در شش بازی از موقعیت حذفی دعوت به شرکت کنند.

بازیکنان اتحادیه در پاسخ جمعه در یک بیانیه “هیئت بازیکن نمایندگان ملی بسکتبال بازیکنان Association (NBPA) را تایید کرده است مذاکرات بیشتر با NBA در 22 تیم بازگشت به بازی سناریو به راه اندازی مجدد 2019-20 NBA فصل است. جزئیات مختلف باقی می ماند به مذاکره و پذیرش این سناریو هنوز هم نیاز است که همه احزاب رسیدن به توافق در همه مسائل مربوط به از سرگیری بازی است.”

با توجه به NBA را تشریح این 22 دعوت شده تیم را در هر بازی هشت به طور منظم فصل بازی در والت دیزنی توچال نزدیک اورلاندو فلوریدا.

یک بازی در رقابت برای آخرین postseason اسکله در هر کنفرانس برگزار خواهد شد در صورتی نهم-محل تیم بادها در چهار بازی از هشتم-محل تیم. نهم-محل تیم نیاز به ضرب و شتم هشتم-محل تیم دو بار در یک ردیف به پیشرفت در حالی که هشتم-محل تیم خواهد فقط نیاز به یک برنده.

پس از آن استاندارد سیستم حذفی برگزار خواهد شد با چهار دور از بهترین هفت سری است.

برنامه این است که آموزش باز کردن در دیزنی توچال در اواسط ماه جولای با بازی برای شروع ژوئیه 31. بازی 7 NBA Finals اگر لازم خواهد بود Oct. 12.

در میان مسائل مربوط به تیم و صاحبان این اتحادیه هنوز هم نیاز به کار کردن است تقویم برای 2020-21 فصل است. لیگ گزارش می خواهد برای شروع فصل آینده در دسامبر. 1 پس از تیم برگزاری سه هفته اردوگاه های آموزشی. اما ورزشی را شمس Charania توییتی جمعه Dec. 1 تاریخ که NBPA گفت: بازیکنان که در دسامبر. 1 تاریخ است “بعید است” تایید می شود, با برنامه در محل برای مذاکره زمانی مختلف.

سازمان دیده بان | ورزش وزن خطر پاداش از راه اندازی مجدد برنامه:

CBC Sports’ جیمی Strashin جزئیات مختلف بازگشت به بازی سناریو اتفاق می افتند در سراسر ورزش حرفه ای چشم انداز است. 2:52

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>