NBA نمی ارتکاب به بازیکنان پرداخت فراتر از آوریل 1: گزارش

Category: سی بی سی اسپورت Comments: No comments

بازیکنان NBA خود را دریافت کنید paycheques به عنوان برنامه ریزی شده در مارس 1, اما سرنوشت حقوق فراتر از تاریخ است که مشخص نیست ESPN آدریان Wojnarowski گزارش جمعه شب.

دیدار بعدی پس از آوریل 1 خواهد بود 15 آوریل است. در آن نقطه ممکن NBA می تواند قطع یا تعلیق حقوق با لیگ هنوز در توقیف به دلیل بیماری همه گیر کوروناویروس با توجه به لیگ یادداشت ارسالی جمعه به تیم Wojnarowski گزارش شده است.

درآمد از دست رفته از خاموش شدن گزارش می روم لیگ به استناد بند در توافق دسته جمعی است که اجازه کاهش بازیکنان حقوق 1/92.6 در هر لغو بازی به دلیل “شرایط فاجعه بار.” لیست این شرایط شامل جنگ و بلایای طبیعی و شیوع/بیماری های همه گیر در هر گزارش.

NBA فصل به طور منظم برنامه ریزی شده بود به پایان 15 آوریل است. در حالی که همه تیم ها بازی کرده اند بین 63 و 67 از 82 بازی (77 درصد به 82 درصد) ESPN بابی علائم گزارش شده است که بازیکنان را دریافت کرده اند در حدود 90 درصد از حقوق خود را هنگامی که آنها خود را در مارس 1 چک.

لیگ تعطیل در مارس 11, پس از مثبت coronavirus آزمون برای یوتا جاز مرکز رودی Gobert به اشتراک گذاشته شده بود با این تیم و NBA. کمیسر آدم نقره اعلام کرد مارس 12 که وقفه خواهد گذشته حداقل 30 روز.

بازی خالی در عرصه?

Wojnarowski گزارش روز شنبه که NBA صاحبان در حال آماده سازی برای یک سناریو که در آن بازی نمی رزومه قبل از اواسط ماه ژوئن نقطه زمانی که برگشتی به طور معمول به نتیجه رسید.

نقره گفت: در یک ESPN مصاحبه که در لیگ می تواند در نظر راه اندازی مجدد برنامه خود را با بازی های انجام شده در عرصه خالی. او اضافه کرد که این امکان 2020-21 فصل می تواند تا پایان در حال اجرا دسامبر از طریق اوت به جای آن از اکتبر تا ژوئن.

ده بازیکنان NBA شناخته شده است به آزمایش مثبت برای COVID-19 هر چند تنها پنج نفر از کسانی که شده اند برای عموم شناسایی: Gobert یوتا جاز گارد داناون Mitchell مجروح Brooklyn Nets به جلو کوین دورانت, دیترویت پیستونز به جلو مسیحی چوب و بوستون سلتیکز گارد مارکوس هوشمند است.

سه دیگر شبکه های بازیکنان و دو لس آنجلس لیکرز بازیکنان نیز آزمایش مثبت است.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>