NCAA نیروگاه بزرگ 10 می کشد پلاگین در سقوط فوتبال در میان COVID-19 نگرانی

Category: سی بی سی اسپورت Comments: No comments

ده بزرگ نمی خواهد فوتبال بازی این سقوط به دلیل نگرانی در مورد COVID-19 تبدیل شدن به اولین دانشگاه ورزشی’ قدرت همایش به عملکرد به این بیماری همه گیر.

این حرکت اعلام کرد روز شنبه می آید شش روز پس از این کنفرانس که شامل برنامه های تاریخی مانند ایالتی اوهایو و میشیگان نبراسکا و ایالتی پن منتشر شده بود تجدید نظر کنفرانس-تنها برنامه است که آن امیدوار کمک خواهد کرد این حرکت در فصل پاییز با پتانسیل COVID-19 اختلالات.

اما آن را یک شگفتی است. گمانه زنی ها شایع اجرا برای چند روز که بزرگ ده بود که حرکت به سمت این تصمیم. روز دوشنبه مربیان در طول این کنفرانس سعی در عقب راندن جزر و مد عموم شفاعت برای زمان بیشتر و تهدید به نگاه در جاهای دیگر برای بازی در این پاییز.

“روانی و سلامت جسمی و رفاه ما دانشجو-ورزشکاران شده است در مرکز هر تصمیم ما در مورد توانایی ادامه به جلو” ده بزرگ کمیسر کوین وارن در بیانیه ای گفت. “به عنوان پیشرفت زمان و پس از ساعت ها بحث و گفتگو با ما بزرگ ده نیروی کار در حال ظهور بیماری های عفونی و ده بزرگ پزشکی ورزشی کمیته شد کاملا روشن است که وجود دارد بیش از حد و عدم توجه به پتانسیل خطرات پزشکی به ما اجازه می دهد تا دانش آموز ورزشکار به این رقابت قرار می گیرند.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>