تعداد کمی از مردم برداشت تورنتو رپتورز به انجام این کار بسیار در این فصل است.

اما با وجود یک ضرب دیده تا فهرست و مباهات هیچ واجد شرایط superstars رپتورز در حال آماده کردن خود برای تنظیم یک حق رای دادن-بهترین رگه برنده. و سختی آنها مواجه ایم در این فصل باعث می شود آن است که بسیار شیرین است.

“حتی اگر ما موفق به کسب 11 در یک ردیف وجود دارد کاملا چند بازی در آن وجود دارد من مطمئن هستم که ما همه که عالیه ولی ما در بر داشت یک راه برای پیروزی است که خوب مشخصه که ما” رپتورز مربی نیک پرستار گفت:.

پیروزی بر بازدید از ایندیانا پیسرز در روز چهارشنبه خواهد کشش رپتورز لیگ برتر-بالا برنده خط خط به 12 بازی — یکی از طولانی ترین در تورنتو pro تاریخچه ورزش.

رپتورز برنده 11 بازی متوالی دو بار قبل از: Feb. 26 مارس 16, 2018 و ژان. 6-30, 2016. تورنتو بلو جیز باید برنده 11 در یک ردیف پنج بار. افرا برگها’ طولانی ترین win streak 10 بازی در سال 1993. Argonauts برنده 10 در سال 1997. و تورنتو Wolfpack این شهر اطلس راگبی لیگ تیم را دیدم آن 23-بازی برنده خط خط پایان هفته گذشته.

رپتورز’ بسیار گرم کشش آمد با وجود از دست رفته چند بازیکن کلیدی و آسیب بدبختی همچنان ادامه دارد. Marc Gasol دوباره تشدید مصدومیت همسترینگ خود را و می تواند تا پس از NBA all-star weekend. هنجار پاول شکست یک انگشت آخر هفته گذشته و حال آن به شدت پانسمان در روز سه شنبه تمرین.

تنها مثبت به روز رسانی شد که Rondae Hollis-جفرسون می تواند بازگشت از یک رگ به رگ مچ پا چهار شنبه.

“ما سالم بودند به مانند سه چهار بازی؟” پاسکال Siakam. “این خنده دار نیست اما مثل ما نمی تواند گرفتن یک استراحت. آن را دشوار اما چیزهایی مانند آن اتفاق می افتد و من فکر می کنم یکی از چیزهایی که ما قادر به انجام کار بعدی این است که مرد به مرحله و بازی در سطح بالا.”

مهم خانه-و-خانه های آینده

رپتورز می تواند در رابطه جنسی خشن در برابر ایندی تیم که پرواز تحت رادار در کنفرانس شرق نشسته فقط پنج بازی پشت تورنتو است.

دو بار all-star ویکتور Oladipo همچنین بازگشت هفته گذشته پس از نشستن تقویم سال با عمده مصدومیت زانو او دچار برابر رپتورز. Oladipo بود تعقیب کردن Siakam زمانی که او سقوط کرد و ناشیانه در ژانویه 2019.

“این فوق العاده است برای دیدن او گفت:” رپتورز مربی نیک ، “او یک شخص واقعا بازیکن بزرگ در این لیگ بزرگ به او بازگشت اما ما باید برای انجام کار ما به خودمان را آماده برای او.”

یکی دیگر از بهبود از پاسکال Siakam این فصل است دلیل اصلی که چرا رپتورز نشستن دوم در شرق. (السا/گتی ایماژ)

رپتورز گارد کایل لوری پیامک Oladipo پس از بازگشت خود را در هفته گذشته — او به ثمر رساند و یک بازی به تساوی سه-اشاره گر در ایندی پیروزی در شیکاگو گفت: “خوش آمدید.”

“او در یک ریتم در عین حال که خوب است. امیدوارم او باقی می ماند از ریتم” لوری گفت از رو Oladipo. “اما من خوشحال هستم هر وقت یک پسر که می آید یک پسر خوب, یک مرد که خیلی سخت برای تبدیل شدن به کسی که او بود. من خوشحال برای او صادقانه میگویم.”

رپتورز در صورت پیسرز در بازی متوالی آنها سفر به ایندی روز جمعه یک روز پس از روز پنجشنبه NBA مهلت تجارت.

پرستار معتقد است در حال حاضر تیم

رپتورز جمهور Masai Ujiri مشغول بود در این زمان در سال گذشته مانور به ماشه در معامله ای که فرستاده جوناس Valanciunas است دلون رایت و CJ Miles به ممفیس برای Gasol.

وجود تغییرات فوری در آینده برای تورنتو ؟

پرستار, برای, یک, گفت که او معتقد است در این گروه از بازیکنان او در حال حاضر.

“من فکر می کنم وجود دارد که قطعا مطرح شده مشخصات خود را که به نوبه خود مطرح پروفایل تیم ما. من فکر می کنم ما یک بیت از یک نیمکت به عنوان خوبی است که ما می توانید تعداد دفعات مشاهده بر روی, راست?” او گفت:. “برخی از کسانی که بچه ها حتی نمی توانید به بازی در حال حاضر و ما هنوز هم می توانید تعداد آنها را هنگامی که ما نیاز به.

“و چیز دیگری که من می خواهم بگویم این است که من اعتماد ماسایی بابی [مدیر کل بابی وبستر] و در مقابل دفتر اگر آنها حرکت آنها فکر می خواهد به ما کمک کند و آنها را آن ما قطعا آنها را پشت در که و ما بهترین ما می توانیم برای قرار دادن بهترین تیم روی زمین قرار داده و آنها را در بهترین موقعیت برای موفقیت است.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de