نزدیک به نیمی از کانادایی ها نمی توانید بگویید coronavirus واقعیت از تئوری توطئه: بررسی

Category: گلوبال نیوز Comments: No comments

تقریبا نیمی از کانادایی ها معتقدند حداقل یکی از محبوب coronavirus تئوری توطئه یا افسانه از جمله 26 درصد بر این باورند که COVID-19 چینی-مهندسی bioweapon منتشر شده از یک آزمایشگاه بر اساس یک نظرسنجی جدید از دانشگاه کارلتون.

در یک مصاحبه دانشگاه کارلتون روزنامه نگاری استاد جاش گرینبرگ گفت: نویسندگان این مطالعه دریافتند محبوب توطئه “الگوهای رفتاری” در حال کشت و توزیع در “به شدت تکه تکه” اطلاعات-های چشم انداز اجتماعی و برنامه های پیام رسانی مانند توییتر, Snapchat, Instagram و Infinite.

“از آن استفاده می شود که رسانه ها چشم انداز تا به حال یک مرکز آنچه که ما در حال حاضر تماس میراث, اخبار سازمان” گرینبرگ گفت. “اما به طور فزاینده ای ما دریافت اخبار از نه تنها منابع آن بلکه مشکوک بازیگران. هر کس یک سازمان خبری در حال حاضر.”

ادامه مطلب: Coronavirus توطئه تحت فشار قرار دادند توسط روسیه تقویت شده توسط مقامات چینی — کارشناسان

این نرم افزار انتقال نسبتا کمی اطلاعات و متن هر پیام اما ایده ها می تواند ریشه به سرعت او گفت:. گرینبرگ و با همکاری محققان دریافتند بررسی پاسخ دهندگان معتقد بودند که توطئه بودند احتمال بیشتری برای به اشتراک گذاشتن اخبار و یا نظر در مورد COVID-19 در رسانه های اجتماعی.

داستان زیر را ادامه می دهد تبلیغات

گرینبرگ گفت: مهمترین و به طور گسترده ای اعتقاد بر این COVID-19 نظریه در کانادا بود “به طور گسترده ای بی اعتبار تئوری توطئه که کروناویروس که باعث COVID-19 طراحی شده بود به عنوان یک bioweapon در یک آزمایشگاه و منتشر شد به جمعیت عمومی است.”

شیوع کروناویروس: چین انتقاد آمریکا برای ساخت ‘خودت’ نظرات به شفافیت اطلاعات

شیوع کروناویروس: چین انتقاد آمریکا برای ساخت ‘خودت’ نظرات به شفافیت اطلاعات

به عنوان اخبار جهانی است و در گزارش های قبلی کانادا مطالعه نشان داد یک نظریه مشابه این ادعا که ایالات متحده bioweapon باعث رمان coronavirus آشکارا منتشر شده توسط جمهوری خلق چین دیپلمات که با استفاده از توییتر برای تقویت نظریه از کانادا سایت مرتبط به تبلیغات. نه نظریه است و هیچ مدرک قطعی.

[ ثبت نام برای سلامت ما IQ برای عضویت در خبرنامه آخرین coronavirus به روز رسانی ]

اکثر کارشناسان می گویند آن است که به احتمال زیاد این ویروس از یک ووهان مرطوب بازار است. اما در مصاحبه اخیر خود با اخبار جهانی چین سفیر کانادا Cong Peiwu آیا حکومت نه از یک آزمایشگاه حادثه در ووهان.

“شما می دانید که یک سوال بسیار جدی برای دانشمندان برای پاسخ به. و تمام شواهد موجود در حال حاضر نشان می دهد این ویروس به خودی خود نیست ساخته دست انسان می آید از طبیعت,” او گفت:. “و ما باید اجازه دهید که دانشمندان برای پاسخ به این سوال به جای شنیدن از برخی از سیاستمداران است.”

5G نظریه

در یک مصاحبه گرینبرگ گفت: یکی دیگر تعجب آور پیدا کردن برای Carleton محققان این بود که 11 درصد از کانادایی ها معتقدند COVID-19 نیست یک بیماری جدی است اما در حال گسترش “به پوشش مضر اثرات بهداشتی در ارتباط با قرار گرفتن در معرض 5G بی سیم فن آوری است.”

داستان زیر را ادامه می دهد تبلیغات

به عنوان اخبار جهانی گزارش کرده است این نظریه به طور کلی استدلال می کنند که تابش از 5G تکنولوژی تاثیر مخرب بر روی سیستم ایمنی بدن انسان.

“روشن 5G تکنولوژی است و در هیچ قابل تصور, راه متصل به گسترش COVID-19,” رایان مباشر از CSE کانادا, امنیت, آژانس, گفت اخبار جهانی است. این CSE نظارت بر گسترش دروغ و کلاهبرداری مرتبط با COVID-19.

کارلتون بررسی محققان اشاره کرد که پلیس در کبک در حال حاضر در حال بررسی این که آیا arsonists که آتش کشیدند چندین تلفن همراه برج بودند انگیزه این تئوری توطئه. حملات مشابه در تلفن همراه برج های گزارش شده در این سال در انگلستان است.

ادامه مطلب: جبهه متحد گروه در کانادا کمک پکن ذخایر coronavirus لوازم ایمنی

کارلتون مطالعه همچنین نگاه مضر COVID-19 بهداشت و درمان اعتقادات. این نظرسنجی نشان می دهد که 23 درصد از پاسخ دهندگان “اعتقاد به کرات و ادعای اثبات نشده توسط رئیس جمهور ایالات متحده دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن است که مواد مخدر مانند هیدروکسی کلروکین موثر هستند” برای درمان COVID-19 عفونت است. این هفته مغلوب ساختن پیشی جستن اعلام کرد که مصرف هیدروکسی کلروکین برای بیش از یک هفته برای جلوگیری از COVID-19 عفونت پس از بحث در مورد درمان با کاخ سفید ،

اما سازمان غذا و داروی آمریکا (FDA) در ماه گذشته هشدار داد در برابر مصرف هیدروکسی کلروکین در خارج از بیمارستان و یا کارآزمایی بالینی رسمی به دلیل خطر “جدی ریتم قلب مشکلات است.”

“ما همچنان به بررسی خطرات مرتبط با استفاده از هیدروکسی کلروکین و کلروکين برای COVID-19 و ارتباط عموم هنگامی که ما اطلاعات بیشتر” FDA گفت.

داستان زیر را ادامه می دهد تبلیغات

ماسک های صورت در حال حاضر اجباری در زمان های خاص در طول سفر هوایی

ماسک های صورت در حال حاضر اجباری در زمان های خاص در طول سفر هوایی

نابجا و اعتماد به نفس

سارا Everts یک Carleton روزنامه نگاری استاد و co-محقق در این مطالعه گفت که او “floored با اطمینان بیش از حد کانادایی ها باید در خود توانایی تشخیص تئوری های توطئه و اطلاعات نادرست است.”

برای مثال 58 درصد از پاسخ دهندگان بر این باورند که این 5G تئوری توطئه نیز گفت: آنها می تواند “به راحتی تشخیص” بین COVID-19 آمار و اطلاعات غلط. و تقریبا نیمی از کسانی که معتقد چینی bioweapon نظریه گفت: همان.

“هر کس طعمه افتاده در برخی از نقطه به اطلاعات غلط در رسانه های اجتماعی” Everts گفت. “هر کسی که فکر می کند که آن را آسان برای تشخیص تئوری های توطئه و اطلاعات غلط است در معرض خطر بالا که فریب خورده.”

گرینبرگ گفت: نویسندگان این مطالعه به این نتیجه رسیدند که بهداشت عمومی سازمان ها و کارشناسان نیاز به “فشار” بر روی اطلاعات غلط. اما آنها قرار داده شده در یک نقطه ضعف با “purveyors از توطئه” که تسلط خوبی گردد اشتراک گذاری رسانه های اجتماعی-دوستانه داستان.

“کارشناسان بهداشت عمومی نیاز به یک پیچیده تر رسانه های اجتماعی زمین بازی” گرینبرگ گفت.

این نظر سنجی یک پروژه از کارلتون دانشکده روزنامه نگاری و ارتباطات و با حمایت چرتکه داده است. بررسی های انجام شده با 2000 ساکنان کانادا ممکن است از 5 تا 8 سال 2020 است. حاشیه خطا برای یک مقایسه احتمال بر اساس نمونه تصادفی از همان اندازه است که +/- 2.19 درصد 19 بار از 20.

مشاهده link ”

داستان زیر را ادامه می دهد تبلیغات

© 2020 جهانی, اخبار یک بخش از کوروس Entertainment Inc.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>