همسایه مرده یافت در صفحه اصلی ربوده شده ‘امپراتور’ 6 ساله فی Swetlik: پلیس

Category: دیلی بیست Comments: No comments

شواهد نشان می دهد که 6 ساله فی Swetlik خفه شد به مرگ توسط همسایه اش در عرض چند ساعت از ربوده شده از حیاط جلویی در کارولینای جنوبی در هفته گذشته مقامات نشان داد سه شنبه.

پلیس گفت: Coty اسکات تیلور 30 ساله همسایه که به کشته شدن خود را در داخل خانه اش در هفته گذشته بود که “تنها مجرم” پشت Swetlik غم انگیز قتل در فوریه. 10.

تیلور مرده پیدا شد در کارولینای جنوبی خانه در فوریه. 13 است که در حدود 100 تا 150 فوت دور از Swetlik اقامت فقط چند دقیقه پس از اولین کلاس بدن کشف شد در نزدیکی یک منطقه پوشیده شده از درخت پس از یک جامع سه روز جستجو در اطراف خود چرچیل ارتفاعات محله.

پلیس میگوید که در بدن او بوده است نقل مکان به منطقه پوشیده شده از درخت خود در خانه و در نزدیکی خودکار فروشگاه بدن در مدت کوتاهی قبل از او کشف شد.

لگزینگتون شهرستان, دفتر پزشکی قانونی تایید کرد که 6 ساله بود که در گذشته توسط خانواده اش در حال بازی در حیاط جلو حدود 3:45 p. m. درگذشت از خفگی چند ساعت پس از او ربوده شد. کالبد شکافی نشان داد که تیلور درگذشت خودکشی.

“این فقط یک تحقیق یا مورد برای ما. فی Swetlik سرعت برداشت همه از قلب ما. این مورد باقی خواهد ماند بسیار شخصی برای هر یک از ما. فی هرگز فراموش نخواهد شد. وجود دارد هیچ کلمه ای که به اندازه کافی می تواند انتقال غم و اندوه به او و خانواده” کیسی امنیت عمومی Sgt. اوان Antley در یک کنفرانس مطبوعاتی گفت.

کیسی وزارت امنیت عمومی مدیر بایرون Snellgrove گفت: محققان در مصاحبه تیلور چهارشنبه گذشته و او به مقامات رضایت به نگاه را از طریق خانه خود را اما هیچ چیزی پیدا پیوند او را به صورت در زمان.

مقامات قبلا گفته تیلور که تا به حال هیچ سابقه جنایی و شناخته نشده بود برای اجرای قانون در نظر گرفته نشده بود یکی از دوستان Swetlik خانواده.

روز بعد اما پلیس یک رقص لهستانی پولکا نقطه بوت 6 ساله بودم در زمان ناپدید شدن او و یک ملاقه سوپ با خاک روی آن در تیلور سطل زباله می تواند.

در حدود همان زمان ماموران در بر داشت Swetlik بدن در روز پنج شنبه صبح پشت محله townhomes دیگر نمایندگان بودند در پاسخ به گزارش از خونریزی در پشت ایوان از نزدیکی خانه Snellgrove گفت. وقتی ماموران وارد تیلور مرده پیدا شد.

Snellgrove اضافه شده است که DNA جمع آوری شده از هر دو صحنه جرم “ارتباط ناشناخته قطعه از این جنایت وحشتناک” و گفت: نظارت تصویری فیلم نشان داد تیلور “انجام برخی از همه چیز مشکوک.” مقامات کاهش یافته و در روز سه شنبه به ارائه جزئیات بیشتر در این ویدئو.

“از دست دادن فی ماری Swetlik هرگز ما را ترک افکار یا ذهن. من امیدوارم که ما می توانیم شروع به پردازش این جنایت وحشتناک و غمگین از دست دادن این زندگی گرانبها” Antley گفت.

شهر کیسی است که برگزاری یک مراسم برای اولین کلاس در روز سه شنبه در تالار شهر و یک تشییع جنازه برگزار خواهد شد و جمعه در 7 p. m. در ترینیتی کلیسای باپتیست در کیسی با توجه به آنلاین اگهی در گذشت.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>