نتانیاهو برنده یک قالب برای مغلوب ساختن پیشی جستن

Category: دیلی بیست Comments: No comments

اسرائیل هرگز پایان دادن به, پایان انتخابات در نهایت به یک نزدیک است. پس از دو نتیجه انتخابات بیش از گذشته 11 ماه, یکی از ماه آوریل گذشته و دیگری در ماه سپتامبر اسرائیل است نخست وزیر بنیامین نتانیاهو و ائتلاف از سمت راست به نظر می رسد به ظهور پیروز در روز دوشنبه. در حال حاضر یک چهارم انتخابات نیست و به نظر می رسد در افق به کمک یک خسته کشور است.

دقیقه پس از انتخابات بسته نتانیاهو توییتی با تشکر از شما و یک قلب به شکل emoji. رای دهندگان پیام روشن بود: بهتر شیطان ما می دانیم که از یکی از ما نیست. با توجه به نظرسنجی های خروج نتانیاهو و متحدان خود را به دست آورد بین 59 و 60 کرسی از 120 عضو کنست فقط خجالتی واقعی اکثریت.

قابل توجه یک ضربه به صورت مشارکتی دموکراسی اسرائیلی ها رفت و به پای صندوق های رای در droves. این انتخابات شاهد کمترین میزان مشارکت از سال 1999. در بالا از آن, شیوع کروناویروس موفق به جلوگیری از اسرائیل شهروندان را از انجام وظیفه مدنی خود.

در واقع, به عنوان, انتخابات, اسرائیل, امنیت, خدمات گام خود را برای به حداقل رساندن خارجی-رانده جعلی اخبار از شیوع از تداخل با انتخابات. ریک Grenell و مایک Pompeo شما گوش دادن ؟

در نهایت واقعیت این است که نتانیاهو تحت کیفرخواست و فقط در دو هفته چهره یک دور تازه از اقدامات قانونی ثابت شود هیچ عامل بازدارنده و حتی ممکن است به موجب رای گیری. در عین حال در آن نمره اسرائیل ممکن است گردش به سمت یک بحران قانون اساسی.

سیستم سیاسی آن می ایستد به توان با استفاده از نتانیاهو به عنوان شمشیر و سپر در برابر قوه قضائیه و دادستان ها و حکومت قانون است. تلاش برای نقصان نشسته نخست وزیر از دادستان می تواند انتخاب کنید تا بخار.

بدون در نظر گرفتن نتانیاهو پیروزی یک قالب برای دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن و حزب جمهوری خواه که نسبت به روز انتخابات. رئیس جمهور می تواند آرامش از این به نوبه خود از وقایع.

به پیروزی نتانیاهو سطل آشغال حریف خود ژنرال بازنشسته Benny Gantz بسیج پایگاه خود را و weaponized خشم به سوی رسانه ها و نخبگان فرهنگی. Natan Eshel ارشد انتقاد از نتانیاهو بر روی نوار گرفتار شد و گفت که “نفرت است آنچه متحد” حق اسرائیل. قبلا Eshel ممنوع شده است از اسرائیل مدنی خدمات پس از در نظر گرفتن “زیر دامن” عکس از زنان در دفتر نخست وزیر است.

برای اندازه گیری خوبی Eshel افزود که مبارزه منفی است به خصوص موثر در “غیر اشکنازی رای دهندگان”. فکر می کنم استیو Bannon adoringly با اشاره به تهمت های پایه به عنوان “کوتوله ها” پس از سال 2016 به جز که Eshel بود صدایی بیشتر شبیه هیلاری کلینتون صحبت از “deplorables”. تقلیل می داند هیچ مرزهای.

جای تعجب نیست که رئوبن ریولین اسرائیل که رئیس جمهور شد به طور قابل توجهی کمتر خوش مشرب او با انتقاد از تنور مبارزات انتخاباتی قبل از انتخابات تا به حال حتی بسته است. Rivlin, یک کهنه سیاستمدار محافظه کار مشاهده: “این به طور معمول یک جشن در روز, اما حقیقت این است که من احساس نمی مانند جشن. من فقط احساس یک حس عمیق شرم… ما سزاوار نیست دیگر افتضاح و کثیف انتخاباتی بود که امروز به پایان می رسد.” این اولین بار نیست که Rivlin دارای قفل شاخ با نتانیاهو.

فراتر از آن است که نتانیاهو استادانه میکرو-هدف کلیدی حوزه از رانندگان تاکسی به غرب بانک مهاجران به آشکارا مؤمن. خدمه در مغلوب ساختن پیشی جستن انتخاب مجدد کمپین و باقی مانده دموکراتیک امیدوار باید فراوان یادداشت ها.

در ضمن یهودی مرکز-چپ اپوزیسیون در زمان ضرب و شتم به عنوان رای خود را به اشتراک گذاری کاهش یافته و از سپتامبر گذشته. همراه با اسرائیل عرب بلوک آنها underperformed چیدن چیزی در مجاورت 55 کرسی.

در پایان بخشی از Gantz آبی و سفید بلوک است که انتظار می رود به نتانیاهو صندلی های او است که به دنبال. فراتر از آن Yisrael Beiteinu یک حزب رانده شده توسط آویگدور لیبرمن سابق نتانیاهو وزیر کابینه که در حال سقوط با رئیس خود می تواند دست نتانیاهو افزایش اضافه شده.

که همه این اتفاق می افتد AIPAC کنفرانس سالانه بود در نوسان کامل در واشنگتن در میان یک چرخش از جنجال. برنی ساندرز در حالت تحریم مایک بلومبرگ شخصی ظاهر و جو بایدن صحبت کرد و از طریق ویدئو در پس از کارولینای جنوبی به پیروزی.

برای اندازه گیری خوبی دنی Dannon اسرائیل در سازمان ملل گفت: کسانی که مونتاژ که ساندرز یک دروغگو و جاهل احمق یا هر دو پس از ساندرز به حال مارک نتانیاهو به عنوان یک “نژاد پرست” در هفته گذشته بحث دموکراتیک. بعد جمعیت در غروب تحسین پس از یک جمهوری خواه دانشمند پیش بینی کرد که نانسی پلوسی نخواهد بود و دارای حق اعمال بلندگو gavel آمده در ژانویه آینده.

به اسرائیل می شود به طور فزاینده ای مورد علاقه جمهوری خواه نگرانی AIPAC می تواند در زمان اشتباه به عنوان یک یهودی تکرار CPAC. اگر چه حمایت هر دو حزب باقی مانده است یک غروب هدف آن را به خوبی ممکن است سخت تر به حفظ. برای استارت انتظار 2020 دموکراتیک پلت فرم به کمتر اسرائیل پسند سند است.

برای مبارزه و اسرائیل است که نگرانی واقعی است. اما امشب تعداد نتانیاهو برای یک خواب خوب.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>