تورهای ستاره Kevin Durant نمی خواهد بازی برای تعادل 2020: گزارش

Brooklyn Nets ستاره Kevin Durant بازی خواهد کرد اگر NBA ری استارت فصل ESPN آدریان Wojnarowski گزارش روز شنبه.

شبکه مصمم به اجازه چهار بار به ثمر رساند قهرمان استراحت تا زمانی که فصل آینده به جای خطر reinjuring راست خود تاندون آشیل.

“کوین دورنت را در آینده به شبکه در این سال” Wojnarowski گفت: در طول این Woj Pod podcast. “این اتفاق نمی افتد. … آنها او را به بازی.”

در اوایل این ماه بروکلین مدیر کل شان مارکس گفت که او نمی خواهد حکومت دورنت بازگشت به دادگاه اگر لیگ رزومه 2019-20 مبارزات انتخاباتی. بازی متوقف شده است از مارس 11 با توجه به coronavirus بحران است.

“او می داند که بدن خود را بهتر از هر کسی” مارکس گفته Newshub از نیوزیلند. “ما عملکرد تیم و آموزش کارکنان انجام یک کار فوق العاده ای گرفتن او را به این نقطه, اما من فقط نمی دانم چگونه بیرون آمدن از این بیماری همه گیر را تحت تاثیر قرار هر کسی اجازه دهید به تنهایی کوین.”

دورنت, 31, مجروح شد در طول بازی 5 از 2019 NBA نهایی به عنوان یک عضو از رزمندگان طلایی امور خارجه. او امضا چهار سال $164 میلیون ما مقابله با شبکه به عنوان یک عامل رایگان در جولای.

10-زمان همه ستاره رو به جلو بود لیگ را با ارزش ترین بازیکن در 2013-14 به عنوان یک عضو از شهر اوکلاهما تندر. او دو بار NBA Finals MVP با رزمندگان.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

ایندکسر