تورهای ستاره Kyrie Irving مرتکب $1.5 متر برای WNBA بازیکنان نشسته از فصل

Category: سی بی سی اسپورت Comments: No comments

Kyrie Irving است که مطمئن شوید WNBA بازیکنان می تواند بنشیند فصل و استرس در مورد paycheque.

بروکلین نتز ستاره ارتکاب 1.5 میلیون دلار به مکمل درآمد از بازیکنان که انتخاب می کنید به بازی این فصل آن است که آیا به دلیل coronavirus نگرانی و یا عدالت اجتماعی ،

بودجه خواهد آمد از کای توانمند سازی ابتکار که ایروینگ راه اندازی شد دوشنبه. آن را نیز ارائه بازیکن با یک سواد مالی برنامه ایجاد شده توسط UBS.

ایروینگ گفت که با کمک WNBA بازیکنان ناتاشا ابر — که تصمیم به نشستن و Jewell Loyd او در ارتباط با چندین WNBA بازیکنان که مورد بحث با او چالش هایی که با آنها مواجه شده در تصمیم گیری که آیا برای بازی. فصل شروع شد و شنبه برگزار خواهد شد به طور کامل در IMG آکادمی در برادنتون فلوریدا.

سازمان دیده بان | WNBA بازیکنان افتخار Breonna تیلور:

قبل از WNBA فصل با نوک انگشتانش کردن آن اعلام کرد که از فصل اختصاص داده شده به Breonna تیلور 26 ساله تکنسین اورژانس پزشکی که به ضرب گلوله کشته شد و کشته شده توسط پلیس در مارس 13. 1:29

او تصمیم گرفت برای کمک به با بار مالی در لیگ که در آن بالا و دستمزد سالانه کمی بیش از $200,000.

“آیا یک فرد تصمیم به مبارزه برای عدالت اجتماعی, بازی بسکتبال, تمرکز بر سلامت جسمی یا ذهنی و یا به سادگی اتصال خود را با خانواده های این طرح می تواند امیدوارم حمایت خود را اولویت ها و تصمیم گیری” ایروینگ در بیانیه ای گفت.

بازیکنان مانند ابر و آتلانتا رنه مونتگمری تصمیم گرفتند در برابر بازی برای اصلاحات اجتماعی دلایل هر چند که مشخص نیست که چگونه بسیاری از شما واجد شرایط برای ایروینگ برنامه.

برای واجد شرایط بازیکنان باید ارائه دیدی نسبت به شرایط اطراف خود تصمیم گیری می شود و نه دریافت حقوق و دستمزد پشتیبانی از هر نهاد دیگر. انتخاب کردن برای دلایل پزشکی باید متصل به coronavirus بیماری همه گیر.

بازیکنان می توانید اطلاعات در www.kaiempowermentinitiative.com. آنها نیاز به اعمال توسط Aug. 11 و اطلاع داده خواهد شد در اوت. 24.

ایروینگ نیست با این شبکه برای راه اندازی مجدد از NBA فصل او به عنوان بهبود از جراحی شانه. او شده است صریح در مورد عدالت اجتماعی مسائل و اخیرا تولید تلویزیون ویژه فراخوانی برای اقدام در مرگ Breonna تیلور 26 ساله سیاه تکنسین اورژانس پزشکی که به ضرب گلوله کشته شد و هشت بار در لوئیزویل, کنتاکی, در مارس 13 توسط ماموران لباس شخصی در خدمت مبارزه با مواد مخدر حکم جستجو بدون ضربه زدن در آپارتمان او. بدون مواد مخدر پیدا شد.

WNBA بازیکنان عینک تیلور نام خود کشباف در طول تعطیلات آخر هفته.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>