قدرتمند مهمان نوازی اتحادیه کارگران در نوادا متهم حامیان سناتور. برنی ساندرز در روز چهارشنبه از “وحشیانه” حمله به این گروه پس از آن منتشر شده یک حال پرواز انتقاد ساندرز’ “مدیکر برای همه” پیشنهاد.

درگیری میان ساندرز که سر به دولت قفقاز هفته آینده به عنوان حزب سوسیالیست برای حزب دموکرات نامزدی ریاست جمهوری و آشپزی اتحادیه 226 که نشان دهنده مهمان نوازی کارگران در نوادا آغاز کرد و در اوایل این هفته پس از گردش یک در حال پرواز است که در مقایسه با کاندیداهای ریاست جمهوری’ مواضع بهداشت و درمان و شغل و مهاجرت.

در حال پرواز, به دست آمده توسط نوادا مستقل منتقل تایید برای برنامه های مراقبت های بهداشتی از چهار نامزد — معاون سابق رئیس جمهور جو بایدن شهردار سابق پیت Buttigieg از South Bend, Ind., سناتور. ctq در ایالت مینه سوتا و تاجر میلیاردر تام Steyer — که آن را می گوید “محافظت از آشپزی بهداشت و درمان.”

اما ساندرز می گوید: می “end آشپزی بهداشت و درمان” و “نیاز به مدیکر برای همه” اگر رئيس جمهور انتخاب شد.

سناتور. الیزابت وارن از ماساچوست که در آغوش ساندرز’ مدیکر پیشنهاد با سه سال دوره گذار خواهد بود “جایگزین آشپزی بهداشت و درمان” در پایان دوره گذار و یا در پایان از جمعی چانه زنی در مذاکرات را در حال پرواز می گوید.

این اتحادیه هنوز به تایید هر یک از دموکرات آرای انتخابات ریاست جمهوری. اما آن یک پیجر بود به عنوان تلاش برای بلانت ساندرز’ شتاب در دولت که در آن اندک رای گیری نشان داده و او را در سرب و باعث واکنش شدید آنلاین. در حال پرواز را در گردش خون نیز همزمان با افزایش نگرانی در میان حزب استقرار در مورد قرار دادن خود اعلام دموکراتیک سوسیالیستی و مدیکر برای همه طرفداران بالای بلیط.

اما این گروه که دارای 60,000 عضو از صنعت مهمان نوازی در لاس وگاس و رنو و لوایح خود را به عنوان یکی از ایالت های بهداشتی مراقبت از مصرف کنندگان دو برابر کردن در انتقاد خود را در میان اعتراض از حامیان سناتور.

“ما اتحادیه معتقد است که هر کس حق دارد به خوبی مراقبت های بهداشتی و مراقبت های بهداشتی باید یک حق و نه یک امتیاز گفت:” Geoconda Argüello کلاین این گروه دبیر خزانه دار و اضافه کرد که این اتحادیه در حال حاضر مذاکره خود را مراقبت از سلامت برنامه “آنچه مردم نیاز دارند.”

Argüello-کلاین افزود: “کارگران باید حق انتخاب برای حفظ سلامت مراقبت آشپزی اعضای اتحادیه ساخته شده است, قربانی برای, و در اعتصاب به مدت 6 سال, 4 ماه و 10 روز محافظت می کند.”

“این ناامید کننده است که سناتور ساندرز’ حامیان وحشیانه حمله آشپزی اتحادیه و خانواده های شاغل در نوادا به سادگی از آنجا که اتحادیه ما ارائه حقایق در مورد آنچه که برخی از مراقبت های بهداشتی طرح ممکن است کار را به دور از سیستم مراقبت از ما ساخته شده است بیش از هشت دهه,” او گفت:, و اشاره کرد که ساندرز شرکت کرده بود در آشپزی سالن های شهر و سفر به این اتحادیه امکانات.

آینده اتحادیه-مذاکره برنامه های مراقبت های بهداشتی شده است یک نقطه از مشاجره اطراف تک پرداخت کننده برنامه مانند یک ساندرز و وارن حمایت و تقسیم رهبران اتحادیه. مخالفان مدیکر برای همه استدلال کرده اند که این سیستم را بوت اتحادیه کارگران خود سخت-برنده طرح بیمه هیچ تضمینی وجود ندارد که یک سیستم پرداخت خواهد بود به عنوان خوب.

ساندرز مشخص است که تحت طرح کسب و کار است که کارگران اتحادیه-مذاکره پوشش را مجبور به مذاکره مجدد قرارداد خود را اگر تک پرداخت کننده شد قانون زمین — و مستقیم هر گونه ثروت باد آورده به کارمندان است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.dehec.sutny.im