نوادا قدرتمند ترین اتحادیه تایید…هیچ کس

Category: دیلی بیست Comments: No comments

آشپزی اتحادیه کارگران در نوادا روز پنجشنبه اعلام کرد که آن را حمایت از یک نامزد ریاست جمهوری ماندن اسلحه-ظهر از به طور فزاینده ای مملو اولیه فرایند فقط پیش از بحرانی انجمن ایالتی.

“ما در حال رفتن به حمایت از اهداف ما” گفت: Geoconda Argüello-Kline, دبیر خزانه دار برای آشپزی اتحادیه کارگران. “ما در حال رفتن به حمایت از یک نامزد انتخاباتی یک نامزد سیاسی است. ما احترام هر واحد سیاسی نامزد در حال حاضر. ما می دانیم که آنها در حال بزرگ مردم است. ما می دانیم که معاون رئیس جمهور [جو] بایدن برای بسیاری از سال…. ما می دانیم که همه این نامزدها و ما احترام هر یک.”

غیر تایید شده است جدید برای اتحادیه. در سال 2016 به اتحادیه را انتخاب و به تایید و همچنین به دلیل به گفته نیویورک تایمز آنها نمی خواهید برای “منحرف کردن منابع منحرف کردن اذهان اعضا و به طور بالقوه متضاد در اوردن اتحادیه فقط به عنوان آنها در حال ورود به بحرانی مذاکرات قرارداد” با انتخاب بین ایالت و سناتور ” برنی ساندرز (I-VT) و یا وزیر سابق امور خارجه هیلاری کلینتون.

اعلام روز پنج شنبه می آید یک روز پس از درگیری با گروه ساندرز و overzealous هواداران که در واکنش به اتحادیه های اخیر انتقاد از ساندرز’ مدیکر برای همه طرح های اذیت و آزار اعضای خود را.

این اتحادیه که نشان دهنده مهمان نوازی کارگران در نوادا است 60,000 اعضا و ادعا می شود “یکی از بزرگترین بهداشت و درمان مصرف کنندگان در دولت” از طریق پخت و پز خود را سلامت صندوق. این است که صندوق که قرار است آنها را در تقابل با سندرز و به میزان کمتر سناتور. الیزابت وارن (D-MA) بیش مربوطه برنامه های مراقبت های بهداشتی.

در اوایل این هفته نوادا مستقل گزارش داد که این گروه در گردش بروشور ترسیم نامزدهای مختلف سیستم عامل است. در کنار ساندرز’ نام بروشور و گفت که “end آشپزی بهداشت و درمان” با آنها را مجبور به مذاکره مزایا و برای رفتن به برنامه های تحت مدیکر برای همه پیشنهاد.

وارن طرح بروشور و گفت: خواهد “جایگزین آشپزی بهداشت و درمان پس از 3 سال از انتقال و یا در پایان از قراردادهای معامله.”

ساندرز گفته است که یک مدیکر برای همه پیشنهاد خواهد تا اتحادیه برای مذاکره برای منافع فراتر از مراقبت های بهداشتی. اما بیشتر رویکرد دیپلماتیک برای برخورد با آشپزی اتحادیه نشده است به تصویب رسید و توسط برخی از حامیان او. به عنوان تبدیل شده است خود را سفارشی Sanders, حامیان خشمگین شد در تعيين نامزد خود را طرح و “حمله وحشیانه” اعضای اتحادیه با توجه به بیانیه Argüello-کلاین.

“این ناامید کننده است که سناتور ساندرز’ حامیان وحشیانه حمله آشپزی اتحادیه و خانواده های شاغل در نوادا به سادگی از آنجا که اتحادیه ما ارائه حقایق در مورد آنچه خاصی بهداشت و درمان طرح ممکن است کار را به دور از سیستم مراقبت از ما ساخته شده است بیش از 8 دهه,” او گفت:. “ما همیشه ایستاده بود تا برای آنچه که ما در باور و ادامه خواهد داد به انجام این کار. آشپزی اتحادیه مواجه شده است و برخی از سخت ترین شرکت های که می خواستم برای شکستن اتحاد ما و حتی رئیس جمهور ایالات متحده دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن – و برنده شد.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.dehec.su

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>