نوادا قدرتمند آشپزی اتحادیه انگلیس به حمایت از یک سال 2020 نامزد

Category: پلیتیکو Comments: No comments

نوادا قدرتمند آشپزی اتحادیه کارگران را تایید نکرده و در انتخابات اولیه در حالی که انتقاد برنی ساندرز’ امضا مدیکر برای همه پیشنهاد.

در حال کاهش به انتخاب یک نامزد — اما خواستار “انتخاب” در مراقبت های بهداشتی — اتحادیه ایجاد شده باز برای پیت Buttigieg و ctq دو متوسط دموکرات با کمی نشان از حمایت دولت است.

و آن را بیشتر شکست جو بایدن است که از جان گذشته به reassert خود را پس از دو روحیه اش را تضعیف عملکرد در آیووا و نیوهمشایر.

“ما قصد داریم به حمایت از اهداف ما” Geoconda Argüello کلاین, این اتحادیه با وزیر خزانه دار گفت: در یک کنفرانس مطبوعاتی در لاس وگاس. “ما در حال رفتن به حمایت از یک نامزد.”

او گفت: “ما احترام هر واحد سیاسی نامزد در حال حاضر” در حالی که singling کردن بایدن با نام به عنوان یک کسی که این اتحادیه شناخته شده است “برای سال های بسیاری” و که “ما بوده است ،

برای Buttigieg و Klobuchar غیر تایید شده نشان دهنده یک inroad به Latino رای دهندگان در یک وضعیت که در آن هر دو کاندیدا شد و رای گیری در تک رقمی در ژانویه اما در حال حاضر آینده قوی پس از اتمام در آیووا و نیوهمشایر.

بسیج کارکنان خدمات بسیاری از آنها در لاس وگاس در حال انتقادی به نوادا قفقاز. و تمرکز در آشپزی اختلاف با ساندرز شده است از نزدیک تماشا پیش از رای گیری وجود دارد.

اتحادیه و شرکت های وابسته به آن نشان دهنده برخی از 60,000 کارگران در رستوران و هتلداری صنایع در لاس وگاس و رنو است. آن را نیز بزرگترین مهاجرت سازمان در دولت با Latinos حسابداری برای بیش از نیمی از عضویت در آن و از آن است که منبع اصلی بسیج رای دهندگان وجود دارد.

نوادا اولیه رای گیری دولت با بزرگترین لاتینی, جمعیت, 29 درصد است.

عدم تایید یک تکرار از سال 2016 زمانی که این اتحادیه تصمیم به اقامت در خارج از تلخ اولیه بین ساندرز و هیلاری کلینتون.

این اتحادیه کمک کشیدن خود را به تیراندازی با انتقاد مدیکر برای همه در یک جزوه به اعضای که خشم ساندرز’ حامیان و دیگر مترقی شدند. رهبران اتحادیه شد “doxed” با داشتن اطلاعات شخصی منتشر شده در رسانه های اجتماعی.

اتحادیه اخراج در ساندرز هواداران در روز چهارشنبه و روز پنج شنبه ساندرز’ کمپین توییتی یک پیام در حمایت از این گروه برای آرام کردن تنش است.

هنوز تنش معطل و اتحادیه این است که مطمئن شوید که اعضای آن می دانم “چه کسی می خواهد به خطر مراقبت های بهداشتی آنها مبارزه کرده اند و کسی نمی گفت:” یک منبع آشنا با این گروه و تفکر است.

“من اشاره در توییتر به طور کامل قابل کنترل” آشپزی سخنگوی بتنی خان گفت: سیاسی پس از ارسال در توییتر که “من در تلاش برای انجام کار سازماندهی می کند تا مطمئن شوید که ما باید خوب #NVCaucus – شما می دانید چیزی است که توییتر فعالان آرزو می کنم آنها می تواند انجام دهد.”

خان گفت: سیاسی پس از ارسال در توییتر که “من در تلاش برای انجام کار سازماندهی می کند تا مطمئن شوید که ما باید خوب #NVCaucus — شما می دانید چیزی است که توییتر فعالان آرزو می کنم آنها می تواند انجام دهد.”

آندرس رامیرز نوادا-بر اساس دموکراتیک استراتژیست و نایب رئیس سابق کمیته ملی حزب دموکرات فرمانداری جلسه گفت: پنج شنبه که ساندرز’ نزاع با اتحادیه به مبلغ یک “هیچکدام از خطا است.”

“این یک چیز برای آشپزی برای گفتن اعضای آن و توزیع آگهی و گفت:” نگاه ما فکر نمی کنم این طرح خوب است برای اتحاد ما.’ آن یک چیز دیگر به آنها حمله آنها را ناراحت و در حال حاضر آنها را بسیج را به مطمئن شوید که اعضای خود را همین حالا رای برای نامزد,” او گفت:.

او گفت: “هنگامی که آشپزی را انتخاب و به تعامل با آنها ثابت کرده ایم زمان و زمان دوباره که می توانید آنها را تغییر نتیجه.”

بایدن به حال یک بار به نظر می رسد likeliest انتخاب برای آشپزی با روابط عمیق در دولت و اولیه حمایت از دولت از سوی دیگر ، Yvanna Uax!, آشپزی سابق مدیر سیاسی. اما بایدن زیان در آیووا و نیوهمشایر آنقدر بزرگ است که اتحادیه رهبری نگران بود در مورد خطرات ناشی از درگیر شدن با توجه به سه منبع آشنا با این اتحادیه سیاست است.

“اگر اتحادیه فکر کردم آن می تواند تفاوت آن خواهد گفت:” بالا دموکرات در دولت است که تراز وسط قرار دارد با هر نامزد. “برنی ساندرز اساسا در آیووا او برنده نیوهمپشایر و او با شتاب به عنوان نوادا است. بنابراین بسیار وجود دارد انگیزه ای برای اتحادیه به درگیر شدن در حال حاضر.”

اتحادیه به بالا مشاور D. Taylor کمک به تحکیم تصمیم به همکاری بعد از چند گفتگو با نوادا دموکراتیک سیاسی حزب پدرخوانده سابق رهبر اکثریت سنا هری رید. رید به احساسات گرم برای هر دو بایدن و وارن که ایستاده در زمان یک ضربه بزرگ پس از او underperformed در نیوهمپشایر دولت است که مرزهای خود را به خانه ماساچوست.

برای Sanders, شکاف با آشپزی می تواند قابل توجه است. اما این غیر منتظره نیست. در سال 2016 زمانی که آشپزی را تایید نکرده و پیش از قفقاز Sanders,’ کمپین مجبور به عذرخواهي شد برای مبارزات انتخاباتی کارکنان که عینک اتحادیه پین برای به دست آوردن دسترسی به کارگر اتاق ناهار خوری در لاس وگاس.

هنوز ساندرز باقی می ماند یک نیروی در دولت پس از برنده شدن در نیوهمپشایر در اوایل این هفته. در علاوه بر این به سپاه از داوطلبان او انجام بیش از سال 2016 او را مونتاژ یکی از ماه ترین, قوی عمل درست را در نوادا است.

مانند Buttigieg او در حال اجرا است به زبان اسپانیایی تبلیغات در دولت است.

“آنها به خوبی روغن زده,,” گفت: یک سازمان دموکراتیک در نوادا که خنثی است در مسابقه. “آنها در حال اجرا یک rag-tag فروشگاه. آنها تمام انواع ظرفیت.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.dehec.sutny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>