سند جدید نشان می دهد که اف بی آی با استفاده از مغلوب ساختن پیشی جستن نامزد اوباما برای پیشبرد روسیه پروب

Category: پلیتیکو Comments: No comments

رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن اطلاعات اول جلسه به عنوان یک نامزد در ماه اوت 2016 منجر شد توسط ماموران اف بی آی که به تازگی افتتاح یک بررسی به تیم خود را به روابط روسیه با توجه به عنوان یک سند محرمانه به دست آمده توسط سیاسی.

سند هفت صفحه خلاصه ای از مغلوب ساختن پیشی جستن هوش توجیهی توسط عامل است که به کمک آن منجر شد ثبت به عنوان بخشی از به اصطلاح Crossfire طوفان کاوشگر موسوم به اداره را گسترده تر روسیه بررسی است.

مدیر اطلاعات ملی جان Ratcliffe محرمانه سند همراه با دو نفر دیگر در روز پنج شنبه و ارسال آنها را به سنسور. ران جانسون (R-Wis.) و چاک Grassley (R-Iowa) شده اند که با بررسی ریشه های این کاوشگر در علاوه بر این به دولت اوباما اقدامات در طول ریاست جمهوری دوره گذار است.

اسناد آخرین در یک سری از افشا توسط Ratcliffe به کنگره جمهوری خواهان به دنبال حمایت از ادعای تهمت و متحدان خود را که FBI تحقیقات از تهمت بود با انگیزه های سیاسی و فاسد است.

عوامل تصمیم گیری برای نظارت بر این جلسه به نظر می رسد با هدف خوشهچین اطلاعات از مغلوب ساختن پیشی جستن نزدیک مشاور سرهنگ ژنرال مایکل فلین که با حضور در این جلسه با تهمت و پس از آن-فرماندار جمهوریخواه نیوجرسی ، کریس کریستی بود که مغلوب ساختن پیشی جستن انتقال رهبر تیم در آن زمان است. فلین بود موسوم به “تیراندازی تیغ” توسط محققان و سند عنوان شامل یک مرجع به این پرونده است. در آن زمان تهمت به تازگی امن جمهوری خواه نامزدی ریاست جمهوری.

خلاصه نشان می دهد که عامل هماهنگی این جلسه جو Pientka — همچنین یکی از عوامل که بعدها در مصاحبه فلین روز پس از مغلوب ساختن پیشی جستن را افتتاح در سال 2017 — توجه ویژه ای به هر جا که مغلوب ساختن پیشی جستن و یا فلین ساخته شده از روسیه.

“در طول [هوش] دادخواستها و نویسنده به طور فعال گوش برای موضوعات و یا سوال در مورد فدراسیون روسیه” Pientka نوشت.

اگر وجود دارد یک تعداد انگشت شماری از اشاره از روسیه که مشخص نیست که آیا عوامل رویکرد به همراه داشت از هر چیزی اهمیت است. در یک نقطه پس از مغلوب ساختن پیشی جستن briefers شرح داده شده و ماموران عملیاتی در ایالات متحده تهمت interjected با یک سوال: “جو هستند و روس ها بد” از آنجا که آنها بیشتر به تعداد آنها بدتر از چینی ها؟”

“نویسنده در پاسخ گفت: هر دو کشور در حال بد” Pientka نوشت.

تهمت نیز خواسته است که کشور روسیه و یا چین بدتر شد که آن را به نقض هسته ای تست ممنوعیت. با توجه به Pientka این briefer پاسخ داد: “آنها هر دو بد, اما روسیه بدتر است.”

“تهمت و کریستی تبدیل نسبت به یکدیگر و کریستی اظهار داشت:” من شوکه,'” Pientka نوشت.

این سند به تاریخ Aug. 30, 2016 نوشته شد و دو هفته پس از مغلوب ساختن پیشی جستن جلسه و یک ماه پس از FBI باز Crossfire طوفان بررسی است. از آن تصویب شد توسط یکی از پروب سرب عوامل پیتر Strzok که ضد مغلوب ساختن پیشی جستن پیام های متنی در طول مبارزات انتخاباتی سوخت تهمت و ادعا می کند که بررسی شد و یک “جعل.”

همچنین تایید شده توسط FBI وکیل کوین Clinesmith که متهم شده است توسط بازرس کل وزارت دادگستری از doctoring یک ایمیل بود که استفاده می شود برای به دست آوردن یک نظارت حکم برابر سابق مغلوب ساختن پیشی جستن کمپین مشاور کارتر صفحه.

Pientka را هم یادداشت از این جلسه نیز محرمانه. آنها شامل یک طرح کلی از موضوعاتی که مورد بحث قرار گرفت.

در این جلسه مقامات FBI هشدار داد مغلوب ساختن پیشی جستن است که عوامل خارجی ممکن است سعی کنید به روش همکارانش از جمله خانواده و دوستان و کمپین کارکنان. هر چند مغلوب ساختن پیشی جستن است و استدلال او هرگز به صراحت هشدار داد که FBI بود و نگرانی است که برخی از نزدیک ترین مشاوران در معرض خطر قرار گرفت — از جمله فلین و مدیر کمپین پل Manafort — فایل را نشان می دهد که او و تیم او داده شد یک هشدار عمومی در مورد امکان.

در طول بحث در مورد برخی از اطلاعاتی خارجی قابلیت های فلین به ذکر است که او تا به حال شده است مسئول سیگنال های اطلاعاتی در طول زمان خود را به عنوان رئیس آژانس اطلاعاتی وزارت دفاع. Pientka پاسخ داد که باید به او یک حس خوب از قابلیت های قدرت های خارجی می تواند با استقرار در برابر ایالات متحده است.

“مغلوب ساختن پیشی جستن و سپس اظهار داشت:” بله من درک می کنم آن زمان تاریک,'” Pientka شرح داده شده است. “”هیچ چیز امن بر روی کامپیوتر دیگر. ما استفاده می شود برای قفل کردن همه چیز در یک محیط امن در یک اتاق. در حال حاضر هر کسی می تواند دریافت کنید. پسر من ده ساله است. او یک کامپیوتر است و ما با قرار دادن یک های مختلفی بر روی آن. در عرض ده دقیقه او را شکست codeword.'”

در علاوه بر این به اطلاعات در مورد تهمت اولین هوش توجیهی Ratcliffe در روز پنج شنبه محرمانه یک سری از ایمیل های بین Pientka و Strzok که در آن Strzok می پرسد که ضد عوامل شامل می شود در آینده جلسات.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>