منچستر N. H. — در روز پس از ویژگی های snafu که منجر به در آخرین لحظه خونتان از مقدار پیش بینی آیووا نظرسنجی پیش از این هفته قفقاز سی ان ان برگزار تماس با جدید خود را Hampshire ناظر انتخابات به مطمئن شوید که آن را نمی خواهد که همان مشکلات قبل از هفته آینده برای اولین بار-در-این-ملت اولیه.

دانشگاه نیوهمپشر نظرسنجی مرکز مطمئن باشید بی بی سی — که همراه با WMUR-TV, حامیان مالی خود را قبل از اولیه رای گیری — که همه چیز را به عنوان آن را باید. بر خلاف Des Moines Register/سی ان ان/Mediacom نظرسنجی که توسط کاپیتان, آیووا, ناظر انتخابات J. ان Selzer و قرارداد با خارج تماس با مرکز برای انجام مصاحبه — UNH انجام آن رای گیری در خانه و از نزدیک نظارت بر آن روش.

اما در حالی که آنها اعتماد به نفس خود را نهایی نیوهمپشایر بررسی خواهد شد و بدون حادثه این معنا نیست آن را با دقت پیش بینی برنده مقدماتی.

بین شلوغ زمینه از نامزدها فشرده جدول زمانی پس از مبهم آیووا نتیجه و گرانیت Staters’ تاریخی میل شدید برای آخرین لحظه تعهدات عملکرد این سال جدید Hampshire سنجی می تواند بیش از آن بدنام شهرت برای نوسان.

حتی UNH ناظر انتخابات اندرو اسمیت می گوید: “یک احمق ماموریت” به سعی کنید به ناخن نتایج نهایی نظرسنجی.

“اگر ما در حال خارج شدن از زمین در یک یکشنبه شب [قبل از اولیه] ما در حال درخواست از مردم که آنها در حال رفتن برای رای دادن برای زمانی که نیمی از آنها نمی دانند که آنها در حال رفتن برای رای دادن هنوز” اسمیت گفت. “این نوع از crapshoot به شما حقیقت را بگویید.”

اسمیت و UNH ندارد انتشار یک نظرسنجی جدید از آیووا اما دیگر نظرسنجی باید سعی در خالی را پر کنید. دو بوستون رسانه ها با رسیدن به نیوهمشایر بوستون گلوب و WBZ-تلویزیون در حال کار با Suffolk دانشگاه نیز در بوستون به انجام یک شبانه ردیابی نظرسنجی مسابقه. بررسی آغاز فوری اجرای آیووا شده است و نشان دادن تغییرات در مسابقه اینجا پس.

ردیابی نظرسنجی متشکل از 250 مصاحبه با رای دهندگان هر شب با نتايج نشان داد در WBZ 11 p. m. خبر هر شب.

ردیابی نظر سنجی انجام شده فقط قبل از انتخابات به اندازه اواخر جنبش و به طور معمول آنها متشکل از سه روز از داده ها. اما Suffolk pollster دیوید Paleologos گفت: سرعت که با آن اخبار چرخه می آیند و به خصوص در بازه زمانی فشرده بین آیووا و نیوهمشایر نیاز به چرخش سریع تر است.

“خیلی میباشیم امروز در یک دوره 24 ساعته بنابراین ما فکر می کنم که سه روز نورد متوسط می تواند تاخیر در یک نظرسنجی” Paleologos گفت.

در قبل از آیووا, نظرسنجی, Bernie Sanders, led, جو بایدن, 24 درصد به 18 درصد با الیزابت وارن (13 درصد) و پیت Buttigieg (11 درصد) انتهایی پشت سر گذاشت. اولین پست-آیووا, نظرسنجی Buttigieg به ضرب گلوله کشته بود به مقام دوم — و شب جمعه او inched در مقابل ساندرز برای کسب مقام اول توسط یک نقطه از 25 درصد به 24 درصد است.

بررسی های دیگر نیز نشان می دهد ساندرز و Buttigieg هل دادن گذشته بقیه بسته است. یک NBC News/Marist نظرسنجی از جمعه تا به حال ساندرز (24 درصد) و Buttigieg (21 درصد) پیش از وارن (14 درصد) و بایدن (13 درصد). و Monmouth University نظرسنجی انجام شده عمدتا پس از آیووا با برخی از مصاحبه های قبل از حزبی — نیز در بر داشت ساندرز و Buttigieg بالای این زمینه با بایدن و وارن مبارزه برای مقام سوم.

در همان زمان نماینده نظرسنجی نشان داد که تنها 49 درصد از احتمال رای دهندگان اولیه می گویند ذهن خود ساخته می شوند تا در مورد آنها را پشتیبانی می کند. “این درهم و برهم کردن از آیووا” به عنوان نماینده رای گیری مدیر پاتریک مورای به نام هنوز حل نشده قفقاز, “نیست تنگ میشه.”

یکی از آشنا چالش مواجه نظرسنجی در اینجا این است که مشارکت مردم است. در نیوهمپشایر همه کسانی که ثبت نام با یک حزب می تواند رای اولیه اما تا می توانید کسانی که ثبت نام با هر دو حزب. بدانند چگونه بسیاری از رای دهندگان را نشان می دهد تا روز سه شنبه — به خصوص چگونه بسیاری از مستقل — دشوار است.

مدل سازی توسط منموته یافت ساندرز’ منجر بزرگتر و بالاتر-مشارکت سناریو با بیشتر رای دهندگان مستقل. با این حال او هنوز هم حفظ یک باریک 1-نقطه مزیت در پایین مردم در انتخابات سناریو با منظم تر اولیه رای دهندگان.

“ساندرز حفظ برتری خود را در همه ما مدل” موری گفت. “پتانسیل برای تغییر در این مسابقه به نظر می رسد به همان اندازه در مورد قانع کردن رای دهندگان به سوئیچ اسب به عنوان آن را در مورد مطلق مردم در انتخابات.”

مشارکت در آیووا بود به طور قابل توجهی پایین تر از حد انتظار است. برخی از دموکرات ها پیشنهاد کرده بود که تعدادی از حزبی را برانگیخت می تواند بیش از حدود 240,000 که شرکت در سال 2008. اما با تقریبا تمام حوزه گزارش تعداد تنها کمی بالاتر از 170,000 که نشان داد تا در سال 2016.

نیوهمپشایر وزیر امور خارجه لایحه گاردنر روز جمعه گفت او پیش بینی کرد 420,000 رای دهندگان را به نوبه خود در روز سه شنبه — کمتر از اولیه طرح از 500,000 اما هنوز هم یک رکورد برای یک سال با رئیس جمهور کنونی در انتخابات.

Paleologos های بازرگانی Suffolk دانشگاه ناظر انتخابات گفت: سیاسی عدم رقابتی جمهوریخواه اولیه — سابق ماساچوست رژیم صهیونیستی. لایحه جوش است نصب یک اسمی چالش به رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن در اینجا — در واقع باعث می شود آن را کمی ساده تر به نظر سنجی دانستن بیشتر مستقل را انتخاب کنید برای شرکت در فعال تر اولیه مسابقه. در سال unenrolled رای دهندگان می تواند پاره بین دو نامزد های مختلف — یکی در هر طرف.

“نیوهمپشایر رای دهندگان درایو نظرسنجی دیوانه که وجود دارد دو رقابت مقدماتی,” Paleologos گفت:

همانطور که برای UNH نهایی نظرسنجی اسمیت ، UNH ناظر انتخابات مطمئن باشید سی ان ان در یک تماس تلفنی در اوایل این هفته که او کنترل کیفیت روش در محل برای جلوگیری از تکرار آنچه که در آیووا. سی ان ان و Des Moines Register کشیده پلاگین تنها چند ساعت قبل از آنها مجموعه ای به انتشار نتایج پس از شکایت از Buttigieg کمپین است که نامزد خود را شامل نمی شد به عنوان یک پاسخ گزینه ای و در یکی از مصاحبه.

نتایج قسمی از آیووا نظرسنجی که منتشر شد توسط سایت megyn kelly کمتر از یک ساعت قبل از قفقاز آغاز شد و در مقایسه مطلوب به نتایج حاصل از اولین اولویت رای گیری که شب. اما در کل نظر سنجی انجام شده توسط Selzer شرکت را دیدم هرگز نور روز.

اسمیت گفت: سیاسی این است که مصاحبه نمی تواند بزرگ کردن متن بر روی صفحه نمایش از UNH کامپیوتر پایانه که ظاهرا ناشی از مشکلات در نظرسنجی آیووا. “همه چیز قفل شده است به طوری که آنها نمی تواند پیچ با آن,” او گفت:.

در تماس با ایسنا اسمیت در توصیف این که چگونه او و تیم خود را نظارت بر مصاحبه در مرکز خود را. او گفت: سیاسی او “توجه اضافی” برای کسانی که جزئیات در میان آیووا نظرسنجی افتضاح.

“من انجام شده است این در نیوهمپشایر برای 20 به علاوه در اینجا,” او گفت:. “ما آموزش, نظارت, نظارت از این افراد است.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de