نیوهمپشایر اولیه: روز برجسته و به روز رسانی

Category: پلیتیکو Comments: No comments

برنی ساندرز تعقیب تکرار این پیروزی بزرگ که jumpstarted خود را در کمپین 2016. پیت Buttigieg است که به دنبال سقوط سناتور-درب بعدی ، و الیزابت وارن جو بایدن و ctq در حال شکار برای یک شات از حرکت است که می تواند به طور کامل تغییر مبارزات انتخاباتی خود را.

کسانی که ریسک برای نامزدها در نیوهمپشایر اولین-در-این-ملت دموکراتیک اولیه روز سه شنبه — در حالی که دموکرات ها در سراسر کشور نیز خواهد بود به امید ساده و صاف و شب انتخابات پس از هفته گذشته رای شمارش مشکل در آیووا قفقاز. ما شروع به گرفتن پاسخ به زودی پس از 7 p. m. به وقت شرق زمانی که اولین نظر سنجی در نیوهمپشایر و نتایج شروع جریان در به مکمل نیمه شب آرا در Dixville شکاف هارت در موقعیت و Millsfield. (آخرین انتخابات در دولت نزدیک 8 p. m.)

تیم ما از خبرنگاران بر روی زمین در نیوهمپشایر خواهد شد ردیابی تمام اخبار و کلیدی در لحظات اولیه بعد. بررسی کنید در طول روز به عنوان ما به روز رسانی این داستان با گزارش های خبری و تصویری و عکس ها از مبارزات انتخاباتی.

در اینجا چگونه نامزدها در حال گذراندن روز خود را و برنامه ریزی برای مراحل بعدی فراتر از, New Hampshire.

جو بایدن

بایدن نشده خیلی telegraphed انتظارات خود را برای نیوهمپشایر به عنوان او را فریاد زد و آنها را به یک بلند گو حرف زدن, حتی گفت: در بحث امور خارجه روز جمعه گذشته “من در زمان یک ضربه در آیووا و من احتمالا یک ضربه در اینجا.” تازه ترین نظرسنجی ها نشان داده اند بایدن scrapping با وارن مقام سوم — اما Klobuchar افزایش در برخی از نظرسنجی ها پس از مناظره می تواند به معنای مکان پنجم یک احتمال است.

به عنوان یک نتیجه, بایدن این کمپین به دنبال درخشش توجه در دولتهای بعدی در اولیه به خصوص کارولینای جنوبی که در آن حمایت از رای دهندگان نگه داشته است بایدن در سرب وجود دارد در طول بیشتر از اولیه.

اما در ابتدا بایدن را نگه دارید و یک شب انتخابات رویداد در Nashua, سه شنبه شب به امید کمی تکان خوردن به او کمک کند در راه خود را از طریق تقویم اصلی.

-اسکات مطلوب

پیت Buttigieg

Buttigieg است امیدوار به تکرار همان تعجب پایان در آیووا که در آن او در حال حاضر منجر نماینده تعداد توسط یک تیغ نازک حاشیه در میان recanvass از دوشنبه گذشته را آرا. سابق South Bend, Ind., شهردار آمده است یک راه طولانی در سال 2020 کمپین از ناشناخته تازه بدوران رسیده در بهار گذشته به یک مدعی جدی در این دو برای اولین بار در اوایل متحده است.

اما Buttigieg زیادی در نتایج سه شنبه شب به دلیل دموکراتیک اولیه در مورد به حرکت به متحده که در آن او را — تا کنون — نشان داده شده است هیچ توانایی در شکستن تا حدودی به دلیل رای دهندگان از رنگ اند و نه گرم به او. نوادا, دولت بعدی در تقویم دارای تعداد زیادی از لاتین و سیاه و سفید رای دهندگان در حالی که کارولینای جنوبی دموکراتیک مقدماتی هستند و اکثریت ،

Buttigieg بسته از 8 روز با حداکثر سرعت دویدن در سراسر نیوهمپشایر همان راه او را در آیووا: نامحدودی تلویزیون با امواج رادیو و تلویزیون مصاحبه و تان شدیدا از طریق به عنوان بسیاری از سالن های شهر به عنوان امکان پذیر است. او به خود جلب کرد چند هزار نفر جمعیت, اما او هنوز هم در حال اجرا پشت ساندرز در رای گیری.

Buttigieg شروع خواهد شد روز شنبه با در نظر گرفتن اجرای همان راه او شروع صبح با بزرگ ترین سیاسی روز. به زودی پس از او استقبال رای دهندگان در منچستر, Nashua و Bedford قبل از کمپین بازگشت به Nashua برای آن شب انتخابات که در آن شهردار سابق است که انتظار می رود به صحبت می کنند در برخی از نقطه.

النا اشنایدر

Ctq

Klobuchar او بهترین روز از سال 2020 اولیه روز دوشنبه از رسیدن به مقام سوم در بوستون گلوب/WBZ-تلویزیون/نظرسنجی مدرسه بازرگانی Suffolk دانشگاه نیوهمپشایر.

او را پیدا امشب اگر او می تواند آن را به چوب.

Klobuchar حتی ممکن است ادعای پیروزی با یک چهارم-پایان محل در نیوهمپشایر پس از اتمام پنجم در آیووا. اما یک مقام سوم نتیجه می تواند به طور کامل تغییر مسیر از مبارزات انتخاباتی او و برخورد یک ضربه به بایدن و وارن اگر آنها در نهایت پشت سر او.

Klobuchar میزبان یک شب انتخابات در کنکورد. سپس آن را به نوادا که در آن او را تلاش برای جمع آوری یک سازمان به رقابت با نامزدهایی که محصول شده است در خاک آن کشور برای ماه می باشد.

دیوید Siders

برنی ساندرز

ساندرز نورد اولیه روز با یک rollicking get-out-the-رای کنسرت جمعه شب این برنامه شامل Rep. اسکندریه Ocasio-کورتز و سکته مغزی در دورهام — یک تقسیم صفحه نمایش لحظه به عنوان رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن بسیج هواداران خود را 45 دقیقه دور در منچستر. با توجه به ساندرز’ کمپین 7,500 مردم به این رویداد است.

انتظارات در دولت در حال بالا برای ساندرز به دلایل متعدد: او را شکست داد هیلاری کلینتون در نیوهمپشایر با 22 درصد در سال 2016. او برای اولین بار در دولت در نظر سنجی. او از دولت در کنار درب.

اما نیوهمپشایر رای دهندگان شناخته شده برای ساخت تا ذهن خود را در آخرین لحظه و ساندرز’ نسیم رقیب پیت Buttigieg اتحاد رسید در نیوهمپشایر سنجی از آیووا قفقاز. ساندرز’ کمپین نگه داشته است چشم خود را بر روی Buttigieg ظهور و سناتور ورمونت انتقاد شهردار سابق خود را بیش از میلیاردر اهدا کنندگان در روز های اخیر. ساندرز’ تیم رو خوب خبری است که در مقابل پنج شنبه: یک نظرسنجی سی ان ان نشان داد ساندرز با راحت سرب بیش از Buttigieg در نیوهمپشایر.

ساندرز تنها یک رویداد در برنامه جمعه: یک شب تجمع در منچستر پس از انتخابات ،

-هالی Otterbein

الیزابت وارن

وارن تیم امید برای یک شگفتی در روز سه شنبه. مانند در آیووا او get-out-the-رای تیم در نظر گرفته شده است بالا وارن بود و انبوه هواداران در آینده از ماساچوست بیش از آخر هفته به کمک دست کشیدن درب و او شناخته شده است کمیت در کنار درب جدید Hamsphire در راه است که بسیاری از رقبا هستند نه نجات برنی ساندرز.

اما اکثر نظر سنجی ها نشان می دهد وارن در سوم و یا حتی چهارم در نیوهمپشایر پس از او مقام سوم در آیووا. حتی متحدان نزدیک مانند تغییر تدریجی کمیته کمپین را آغاز کرده اند تلاش برای صحبت کردن چشم انداز در نوادا و کارولینای جنوبی با وجود سرمایه گذاری وارن به مراتب کمتر وقت و پول و کارکنان در این کشورها نسبت به کشور های همسایه, New Hampshire.

هنوز وارن کمپین ساخته شده است که تنها سطحی ترفند برای او پیام و بیخ و گفتار. و وارن برخوردی خشن روبرو سرگرم کننده در پرسش از خبرنگاران روز شنبه در مورد نظرسنجی اعداد و مسیر رو به جلو: “من در مورد روند و چه می توانم بکنم ؟ صحبت من در مورد سیاست,” او گفت: با دانستن پوزخند. فشرده در پای صندوق های رای او اشاره کرد که او تا به حال به مبارزه طلبیده انتظارات قبل از زمانی که بسیاری از prognosticators فکر مبارزات انتخاباتی او مرده بود در بهار گذشته.

“من فکر می کنم پیش بینی کسب و کار در حال حاضر چیزی است که من می خواهم به سرمایه گذاری به شدت در” وارن ادامه داد.

وارن به بازدید از یک تعداد انگشت شماری از مراکز رای دهی در اطراف مکان های نیوهمپشایر در طول رای گیری ساعت در روز سه شنبه قبل از گردهمایی حامیان برای یک شب انتخابات رویداد در اجرایی بهداشت و مرکز ورزشی در منچستر.

-الکس تامپسون

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>