A medical professional wearing gear tests an elderly patient for the coronavirus

یک حرفه ای پزشکی پوشیدن دنده آزمون سالمند بیمار برای coronavirus | AP

قانونگذاران می خواستم بیشتر نظارت پس از 11 کودکان درگذشت. مقامات وزارت امور خارجه گفت: آنها نمی تواند آن را انجام دهد.

ترنتون نیوجرسی مقامات سوگند آن را هرگز دوباره اتفاق می افتد.

تقریبا یک سال پس از یک سال 2018 آدنوويروس شیوع کشته شدن 11 کودک در دراز مدت مراقبت از تاسیسات در شمال نیوجرسی رژیم صهیونیستی است. Phil مورفی, قوانین امضا نیاز به هر گونه تسهیلات در دولت به منظور توسعه شیوع پاسخ برنامه ای برای جلوگیری از فجایع آینده.

تبلیغات

وجود دارد فقط یک گرفتن: تنها تعداد انگشت شماری از تقریبا 670 امکانات را برای اجرای برنامه های خود را توسط دولت و وزارت بهداشت. بقیه در سیستم افتخار.

شش منابع با دانش مستقیم از این لایحه را تهیه پیش نویس در سال 2019 می گویند دولت در بخش بهداشت و درمان — نگران آن منابع محدود — اعتراض به یک نیاز است که همه برنامه های ارائه شده دولت برای بررسی. نمایندگان مجلس دوباره این قانون برای محدود کردن اختیارات به کمتر از دو دوجین سایت.

در حال حاضر 11 ماه پس از این لایحه ارسال شد مورفی, میز, نزدیک به 4,900 مرگ و میر مرتبط شده اند به کروناویروس موارد در 500-به علاوه امکانات در سراسر نیوجرسی — بیش از نیمی از تمام مرگ و میر در کشور و یکی از بدترین شیوع بیماری در کشور است.

بیشتر در حال مرگ هستند و هر روز و فرماندار روز پنج شنبه دستور داد تا 120 اعضای نیوجرسی گارد ملی برای استقرار در دولت را در دراز مدت مراقبت از امکانات پر کردن یک نیاز غیر بالینی کارگران است.

گسترش سریع این ویروس در این امکانات به معنی مورفی و دیگر دولت و مقامات منتخب به زودی دشوار و سوالات در مورد شکست خود را به آدرس کمبود كه سال گذشته شیوع در واناک مرکز پرستاری و توانبخشی که در آن 11 کودکان درگذشت.

منابع متعدد — از جمله کلیدی نمایندگان مجلس — گفت: نیوجرسی سرمایه گذاری در آن, وزارت بهداشت و درمان موفق به طور کامل حساب برای آلاینده های مراقبت دراز مدت صنعت است که در حال حاضر در مرکز جهانی بهداشت از بحران.

برخی می گویند در سال گذشته شیوع در واناک مرکز یک هشدار نادیده گرفته شده است.

“واناک یک مثال از یک شکست در یک سیستم که نیست قادر به مطمئن شوید که مکانیسم های که نیاز به در محل وجود دارد” گفت: Milly سیلوا سابق نامزد ریاست معاون فرماندار و یک رهبر در 1199SEIU یک اتحادیه که اعضای آن شامل خانه سالمندان کارگران است. “در حال حاضر ما در حال تماشای به عنوان مثال در واناک بزرگ به یک سطح از مقیاس است که هیچ کس تصور است.”

قوانین مورفی امضا شده در سال گذشته نیاز ندارد دولت 21 تسهیلات مراقبت دراز مدت با هواکش به ارائه برنامه های خود را به گروه تا اواسط ماه فوریه تنها چند هفته قبل از نیوجرسی ضبط شده خود را برای اولین بار coronavirus مورد در مارس 4. حتی اگر بخش جمع آوری کرده بود قصد دارد از هر مرکز در دولت بعید است آن را ساخته اند هر گونه تفاوت فوری در مبارزه با یک بار در یک قرن همه گیر که ویران آسیب پذیر مراقبت دراز مدت جمعیت در سراسر ایالات متحده

اما در بخش بهداشت و درمان را در اعتراض به این لایحه را به زبان اصلی روشن نگرانی خود را در مورد منابع آن را به حال برای نظارت بر یک صنعت است که به طور مداوم زیر آتش به اتهام زیر استاندارد امکانات و مراقبت است.

“وجود دارد هیچ چیز نابکار در مورد آن” مجلس گیاه Conaway (D-برلینگتون) قانون سرب حامی و سر از برلینگتون شهرستان در بخش بهداشت و درمان گفت: از تغییرات در این لایحه. “این در مورد ایجاد توازن میان خواسته های تنظیم نهاد در برابر خواسته های قرار داده شده بر روی تنظیم کننده.”

به عنوان مورفی اشاره کرده است بارها و بارها در طول هفته گذشته آن را در نهایت به امکانات برای اجرای برنامه های خود را.

“متناقض عملکرد اپراتورها در دراز مدت مرکز مراقبت فضایی بسیار ناامید کننده” مورفی گفت: در طول روزانه خود را در جلسه روز جمعه. “این یک دیپلماتیک کلمه. اما وجود دارد یک ناهمواری و مردمی وجود دارد زندگی می کردند این همه چیز را از آنچه در درون امکانات به ارتباطات به عزیزان به همه چیز را در میان.”

این مورفی دولت نیست پاسخ به درخواست برای نظر بیشتر.

گزارش از بسیاری از دولت تسهیلات مراقبت دراز مدت در طول ماه گذشته نشان می دهد آنها محزون می خوانی unequipped برای مقابله با یک بیماری همه گیر این قدر.

شیوع بیماری در دو دولت اجرا جانبازان خانه های کشته شدن بیش از 100 نفر در ترکیب و در یک مرکز در شمال نیوجرسی تعداد مرگ و میر نصب شده تا به سرعت که کارکنان گزارش انباشته بدن در یک سردخانه موقت.

در واناک تسهیلات است که پس از فروخته شده است و rechristened به عنوان ققنوس مرکز توانبخشی و اطفال به وزارت بهداشت گزارش حداقل 45 Covid-19 مورد از جمعه.

گواهی دستیاران پرستاری صحبت کرد که با سیاسی در خواست نامش فاش نشود از ترس از محل کار تلافی جویانه گفت: برنامه های کنترل عفونت در مراکز خود را تا حد زیادی طرفدار forma و به شدت همه گیر در نیوجرسی شمالی شهرستان, مدیران ارائه شده اندک اطلاعات در مورد که ساکنان آلوده شدند و چگونه به ارائه مراقبت.

شخصی محدود تجهیزات حفاظتی مجبور امکانات به تکیه موقت لوازم. یکی certified nursing assistant گفت که او تا به حال به استفاده از یک بیمار-سبک لباس شب برای تمامیت دو شیفت با قرار دادن هر دو او و تسهیلات ساکنان در معرض خطر است.

این ویروس از طریق دولت قرار می گیرد و حتی بیشتر فشار بر نیروی کار بسیاری از مقامات منتخب واگذار شده است underpaid و overworked. کمبود نیروی انسانی نصب شده است که بیشتر مردم مریض شدم.

مدیران از امکانات تکرار بسیاری از کسانی که نگرانی برای وزارت بهداشت و درمان به خصوص آن را به عنوان روشن شد شیوع بیماری بودند اجتناب ناپذیر است.

کمیسیون بهداشت و درمان جودیت Persichilli صادر کرده است 18 سفارشات و راهنمایی اسناد و مدارک برای این صنعت پس از coronavirus همه گیر فرود در نیوجرسی در اوایل ماه مارس. بسیاری از کسانی که با هدف محدود کردن خطر قرار گرفتن در معرض در خانه های سالمندان و دیگر تسهیلات مراقبت دراز مدت و دستور مدیران برای محدود کردن ملاقات بهبود غربالگری کارکنان و بازدید کنندگان و دستور استفاده از ماسک و سایر وسایل حفاظتی شخصی.

حتی به عنوان یک موج جزر و مدی جدید Covid-19 بيمار تیره و تار بیمارستان ها فراتر از ظرفیت در دولت, شمال, شهرستان, فشار نصب شده بر روی تسهیلات مراقبت دراز مدت دوباره اعتراف Covid مثبت ساکنان که می خواهم از بيمارستان مرخص شده از مراکز پزشکی پس از دریافت درمان.

بسیاری از اپراتورهای شد با احتیاط از اعتراف به آن دسته از بیماران به خصوص با توجه به در دسترس بودن محدود از coronavirus آزمون. تست در نیوجرسی محدود شده است و تقریبا به طور انحصاری برای کسانی که در برگزاری نمایشگاه علائم و مورفی بوده است قاطعانه مورد مجموع ارائه شده در روزانه خود را در جلسات نیست نماینده واقعی نرخ از عفونت است.

در مارس 31, مراقبت دراز مدت مدیران صدا زنگ در طی یک کنفرانس تلفنی با Persichilli و دیگر وزارت بهداشت آمریکا با مقامات کمیساریای با صدور بخشنامه محرومیت از امکانات به استثنای بیماران به دلیل Covid-19 تشخیص است.

ناتوانی در به درستی نمایش ساکنان جدید همراه با خطر ناشی از حامل بدون علامت را تقریبا به طور قطع منجر به شیوع بیماری گفت: شرکت کنندگان در تماس یک ضبط که از آن به دست آمده توسط سیاسی.

“بیماران مرگ در خانه سالمندان است که در غیر این صورت نمی خواهد که مرده اگر ما می خواهم نگه داشته و آنها را با غربالگری همه” یک خانه سالمندان اپراتور گفت: در طول تماس. “هنگامی که شما انجام این کار, شما در حال قرار دادن همه ما در خطر است.”

Persichilli به دنبال جلب رضایت کسانی که ترس را با آموزش مدیران به این اداره اطلاع اگر PPE کمبود و یا ایجاد محدودیت مانع جداسازی مناسب بیماران و کارکنان.

دولت مشغول به کار بود به منبع آنجا PPE به عنوان امکان پذیر است — 10.7 میلیون قطعه شده بود توزیع شده در سراسر صنعت به عنوان هفته گذشته و امید وجود دارد داوطلب سلامت کارگران ممکن است قادر به کمک به برخی از این امکانات نیاز دارند.

Persichilli همچنین گفت: جامعه گسترش تضمین برخی از سطح از خطر حتی اگر یک مرکز قادر به Covid مثبت ساکنان. بسیاری از مراقبت های بهداشتی کارگران شاغل در چندین امکانات و حتی اگر آنها منحصر به فرد به یک سایت آنها به راحتی می تواند در معرض در یک جامعه تنظیم می باشد.

“ما درک می کنیم وجود دارد تردید به پذیرش ساکنان که Covid-19 بازگشت به امکانات خود” Persichilli گفت: در تماس است. “من می دانم که بسیار مخرب نه تنها به ساکنان, اما راه هایی که شما استفاده می شود به کار می کند.”

در شش هفته پس از آن رهنمود گرفت, اثر تعدادی از امکانات گزارش Covid-19 نفر از صعود از 81 به 515. تعداد مرگ و میر گزارش شده مشخصی از 52 31 مارس به 4,855.

در طول همان دوره Persichilli و دیگر مورفی مقامات دولت نیز شروع به بیان افزایش زنگ بیش از تعدادی از امکانات است که نمی تواند متوقف Covid-19 از گسترش در میان ساکنان و کارکنان.

در اوایل ماه آوریل یک هفته پس از صدور به او بخشنامه Persichilli نورد از یک طرح به حرکت ساکنان دور از امکانات است که قادر به همگروهی بیماران. در پایان هفته که او گفت که طرح شد اثبات دشوار است برای اجرا.

در مارس 13, وزارت بهداشت و درمان صادر جداگانه منظور محدود کردن پذیرش برای همه, New Jersey, پرستاری در خانه و امکانات زندگی کمک قادر به به طور موثر همگروهی ساکنان, تامین کافی نیروی انسانی و مطابق با كاربردي دستورالعمل CDC. آوریل 15, وزارت بهداشت و درمان گزارش شده بیش از 120 امکانات را متوقف جدید پذیرش.

به عنوان مرگ و میر ادامه داد: به کوه های گروه آغاز شد, بررسی استقرار تیم برای به دست آوردن یک حس قوی تر از هر یک از تسهیلات فیزیکی کارخانه و کنترل عفونت پروتکل.

همانطور که از هفته گذشته در حدود 60 امکانات بررسی شده است برای کنترل عفونت PPE و سطح نیروی انسانی. چهار دریافت کرده بود متوجه آنها باید به منظور توسعه یک طرح اصلاحی از جمله عقد قرارداد با یک متخصص عفونت.

“من فکر نمی کنم هر کسی آمادگی ما برای توانايی انتقال از Covid-19,” Persichilli گفت: در یک کنفرانس مطبوعاتی در اوایل هفته گذشته. “در اوایل این بیماری هنگامی که ما متوجه است که کل خانواده بود و زده از یک جمع خانوادگی از 25 ما متوجه ما شد برخورد با چیزی خیلی شایع تر و تلخ تر از ما انتظار داشتند. اما در آن نقطه در حال حاضر در امکانات ما است.”

قانونگذاران در هر دو طرف راهرو می گویند بیشتر باید انجام شود برای ارائه به دولت و ادارات بهداشت محلی با منابع به آینده مبارزه با بیماری های همه گیر.

دولت ایالت Joe Vitale تا یک دموکرات که ریاست کمیته بهداشت مجلس سنا گفت: در مصاحبه ای که او مشغول به کار بود با قانونی کارکنان به سادگی یک لایحه که نیاز هر مرکز به ارائه شیوع پاسخ طرح به وزارت بهداشت و درمان. Conaway, همتای خود در مجلس گفت: “از دیدگاه افرادی که در حال تصمیم گیری در حال رفتن به نمک ترشی با تجربه ما در حال رفتن را از طریق در حال حاضر.”

روز چهارشنبه مورفی tapped دو صنعت جانبازان — سابق دولت اوباما رسمی مدل لباس مان و کارول رافائل سابق مدیر عامل و رئیس جمهور از بازدید پرستار خدمات از نیویورک و مغبون AARP رئیس هیئت مدیره — برای کار با وزارت بهداشت در حال توسعه بهتر پروتکل برای محافظت از مراقبت دراز مدت تسهیلات ساکنان و کارکنان از طریق مانده از این بیماری همه گیر.

پس از هفته ها از ساکنان شکایت در مورد امکانات و عدم اطلاع خانواده ها از شیوع بیماری — مسئله ای است که همچنین به وجود آمد در طول واناک شکست مفتضحانه دولت — دادستان کل Gurbir Grewal گسترده تر تحقیقات خود را از دولت مراقبت دراز مدت صنعت در هفته گذشته راه اندازی یک پورتال آنلاین برای ساکنان به صورت ناشناس گزارش سوء رفتار.

“صنعت نیست و باید آن را در درون خود برای ایجاد تغییرات آنها نیاز دارید. اگر آنها تا به حال آنها را انجام داده اند آن را در حال حاضر” مورفی گفت: در یک کنفرانس مطبوعاتی هفته گذشته است. “من می خواهم به طور قطعی و بدون ابهام است. و تغییر خواهد شد.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

ایندکسر